Venom 2: Carnage přichází / Venom: Let There Be Carnage

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2269
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Venom 2: Carnage přichází / Venom: Let There Be Carnage

Příspěvek od klmdfkj »

Naposledy upravil(a) klmdfkj dne 18 úno 2022 15:28, celkem upraveno 3 x.
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Venom 2: Carnage přichází / Venom: Let There Be Carnage

Příspěvek od therak »

Protože režisér. :D

Nebo opravdu je možné, že by nakonec u Disneyho dvakrát schválili Kolaříka na Harrelsona ve dvou různých filmech od Disneyho (tím myslím Sola)? To se mi nechce věřit.

Dabing neodsuzuji a nekomentuji, rozhodně si ho poslechnu. Jen reaguji na otázku, která si o takovou odpověď koledovala. :D
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Venom 2: Carnage přichází / Venom: Let There Be Carnage

Příspěvek od Jack_6428 »

Myslel jsem, že to v kině s dabingem nepůjde. Poslechnu si to rád. Absence Mahdala mi nevadí. Kolařík zní v traileru dobře. Tohle je zrovna role kde Woody ani není půlku času vidět. Nemusí být tedy spjatost 100%.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 473
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Re: Venom 2: Carnage přichází / Venom: Let There Be Carnage

Příspěvek od John B »

therak píše:Protože režisér. :D

Nebo opravdu je možné, že by nakonec u Disneyho dvakrát schválili Kolaříka na Harrelsona ve dvou různých filmech od Disneyho (tím myslím Sola)? To se mi nechce věřit.

Dabing neodsuzuji a nekomentuji, rozhodně si ho poslechnu. Jen reaguji na otázku, která si o takovou odpověď koledovala. :D
Tohle není Disney film, nepatří to ani do MCU. To je čistě Sony.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Venom 2: Carnage přichází / Venom: Let There Be Carnage

Příspěvek od Jack_6428 »

Mno, trochu opožděně, ale... jo, líbilo se mi to. Kolařík mi na Woodym vůbec nevadil. Naopak mi přišlo, že by se tady Mahdal nehodil. Lněnička fajn, víc se sžil. Jen teda bych měl dotaz... Ten Venom je předpokládám dělán tak, že dabéři různých verzí stejně jako Hardy v originále něco namluví v normální poloze a pak se to projede filtrem. Neviděl jsem totiž doteď klip Hardyho, jak hlas Venoma dělá a tady to bude podobné - že dabér při mluvení nezní tak, jak Venoma slyší divák. Což je vlastně trochu podfuk. Ale třeba v jiných případech znějí dabéři i postava i přes úpravu hlasu skoro 1:1 - viz. Optimus Prime.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“