Mimoni 2: Padouch přichází / Minions: The Rise of Gru

Nejen pohádky se dabují

Mimoni 2: Padouch přichází / Minions: The Rise of Gru

Příspěvekod klmdfkj » 12 kvě 2022 13:36

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

Související: Já, padouch, Já, padouch 2, Mimoni, Já, padouch 3

DABING: Kino

V českém znění: Jiří Lábus - Steve Carell (Gru), Pavel Zedníček - Alan Arkin (Wilda Kopanec), Sandra Pogodová - Taraji P. Henson (Donna Disco), Radka Stupková - Michelle Yeoh (Mistryně Čou), Miroslav Hanuš - Russell Brand (Dr. Nefario), Jiří Hromada - Will Arnett (pan Perkins), Zbyšek Pantůček - Steve Coogan (Silas Velezadek), Eliška Nezvalová - Julia Andrews (Gruova matka), Jana Holcová - Lucy Lawless (sestra Nunčaková), Pavel Nečas - Dolph Lundgren (Skandinátor), Jan Šťastný - Jean-Claude Van Damme (Jean Gusta), Pavel Šrom - Danny Trejo (Kovochňap), Jiří Panzner (Nohsled 1), Stanislav Lehký (Nohsled 2), Zbyšek Horák (Nohsled 3), Zdeněk Štěpán (Mimoni), Kateřina Bohatová (Brettova matka), Otmar Brancuzský (Letec), Anna Brousková (Gruova učitelka), Andrea Daňková (Sally), Adéla Habadová (Samantha), Kateřina Jindrová Zítková (doktorka), Tomáš Karger (Guru Rick), Leontýna Kochánková (Kelly), Jakub Smolka (Brett), Michal Gulyáš, Monika Hladová, Hynek Hoppe, Adam Ipser, Lukáš Král, Ivo Novák, Jiří Ployhar, Zuzana Ščerbová, Martina Šťastná, David Voráček

Překlad: Vojtěch Kostiha
Asistent režie a produkce: Marek Hrazdil, Jan Jabůrek
Zvuk a střih zvuku: Martin Večeřa
Výsledný mix: Deluxe Media
Hudební režie: Lukáš Jindra
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Pro Universal Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2021
klmdfkj
Moderátor

Zpět na Dabované novinky - Kino