Co jsme komu zase udělali?

Nejen pohádky se dabují

Co jsme komu zase udělali?

Příspěvekod filip » 25 led 2019 06:24

Qu'est-ce qu'on a encore fait au Bon Dieu ?
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

Související: Co jsme komu udělali?

V českém znění: Miroslav Donutil - Christian Clavier (Claude Verneuil), Eliška Balzerová - Chantal Lauby (Marie Verneuilová), Zdeněk Maryška - Pascal N'Zonzi (André Koffi), Lucie Juřičková - Salimata Kamate (Madeleine Koffiová), Roman Štabrňák - Medi Sadoun (Rachid Benassem), Martin Písařík - Frédéric Chau (Chao Ling), Marek Holý - Ary Abittan (David Benichou), Ondřej Brousek - Noom Diawara (Charles Koffi), Andrea Elsnerová - Emilie Caen (Ségolène Verneuilová-Lingová), Martina Kechnerová - Elodie Fontan (Laure Verneuilová), Jolana Smyčková - Frédérique Bel (Isabelle Verneuilová-Benassemová), Lucie Štěpánková - Julia Piaton (Odile Verneuilová-Benichouová), Vendula Příhodová - Tatiana Rojo (Viviane Koffiová), Bohdan Tůma - Gilles Cohen (Patrick), Lukáš Jurek - Patson (Jacquot), Lucie Svobodová - Claudia Tagbo (Nicole), Ernesto Čekan - Hedi Bouchenafa (Araš), Kristina Jelínková - Christele Burger (Korine), Zuzana Mixová - Marie-Helene Lentini (Guilaine), Martin Sobotka - Loïc Legendre (kněz), Pavel Soukup - Philippe Beglla (ředitel banky), Jiří Valšuba - Bertrand Combe (realitní agent), Hana Kusnjerová - Nouritza Emmanuellan (doktorka), Dana Syslová - Josette Ménard (lékarnice), Antonie Talacková, Bohuslav Kalva, Tomáš Juřička, Viktor Zavadil, Ivo Hrbáč, Ondřej Balcar, Kateřina Kolárová, Šimon Fikar, Terezie Taberyová, Linda Křišťálová, Pavel Šrom

Překlad: Irena Novotná
Dialogy: Petra Hamouda
Produkce: Markéta Watzková
Zvuk: Pavel Balcar
Režie: Lucie Petra Svobodová
Vyrobilo S Pro Alfa CZ a.s. v roce 2019
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Re: Co jsme komu zase udělali?

Příspěvekod bernyz » 25 led 2019 09:48

Aneb když máš dva dabingy prvního dílu a stejně si nevybereš... Nepochopim.
bernyz

Příspěvekod penkie211 » 05 úno 2019 15:25

Co k tomu dodat,budu doufal v další dabing s původními dabéry z DVD.
penkie211

Příspěvekod bloom » 05 úno 2019 16:48

Na druhou stranu mi obsazení dvojky přijde zatím nejlepší. Pavel Trávníček v DVD dabingu jedničky IMHO nestíhal, Igor Bareš byl lepší, ale zněl mladě. Miroslav Donutil mi papírově sedí, jenom ho ale vnímám jako hlas Depardieua a asi mě trochu bude rušit, když bude dabovat dalšího výrazného francouzského herce.
bloom
Globální moderátor

Příspěvekod TmavyCyklista » 05 úno 2019 19:05

Vždycky je to věc vkusu. Mně zas Igor Bareš přišel totálně mimo a všechen humor se z filmu úplně vytratil. Miroslav Donutil mi přijde jako zbytečnej experiment.
Nejoblíbenější dabér, dabérka - Jiří Dvořák, Jitka Ježková
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista
Moderátor

Příspěvekod DAN K. » 05 úno 2019 21:45

Fakt nechápu ty kritické reakce. Pavel Trávníček už je několik let úplně mimo, není schopen normálně ani mluvit, natož dabovat, spíš tak jako heká, vydává skřeky, šeptá a zpívá, ale vůbec není schopnej normálně přirozeně zaintonovat jedinou větu. Igor Bareš je dobrej herec, ale neumí dělat komedii, nemá pro to ten cit. Zatímco MD je komediální génius. Já mám s ním obecně problém, že ve všech rolích (i mimo dabing) na mě působí postavy v jeho podání trošku protivně, tady konečně dostal roli, která má být morous. Podle mě to sedí úplně přesně (nachomýtl jsem se do studia, když to točili, viděl jsem malinkatý kousíček). Navíc k tomu máte záplavu dalších výbornejch herců ve nebývale velikém množství. Obsazení pestré, barevné, včetně nových hlasů (Brousek), dobrá režisérka. Fakt si nedokážu představit, co chtít víc... :?:
DAN K.

Příspěvekod bernyz » 05 úno 2019 23:20

Mě pak jenom mrzí, že zas bude první a druhej díl jinak. Protože nepředpokládám, že by nějaká televize udělala novej dabing k jedničce, kam pozve Donutila a spol. :x
bernyz

Příspěvekod TmavyCyklista » 05 úno 2019 23:50

Mně se Trávníček líbil, ale nejsem asi takovej odborník jako jiní. Nicméně já mám Donutila hodně rád a rozhodně netvrdím, že to bude špatná volba, ale prostě mě mrzí, že je to změna a celkově je obsazení úplně překopaný. A Marek Holý mi teda přijde dost mimo.
Nejoblíbenější dabér, dabérka - Jiří Dvořák, Jitka Ježková
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista
Moderátor

Příspěvekod Džejňulka » 15 úno 2019 10:17

Viděla jsem v kině ukázku, hned jsem si říkala - Donutil na Claviera? To jsou novoty. Ale znělo to náhodou bezvadně. :) Nemám problém, i když částečně proto, že první díl jsem ještě neviděla :D. Ale uznávám, že je to dost blbý, že se budou dabingy v jednotlivých dílech takhle zásadně lišit.
Akorát mě teda při čtení tady zarazilo, že Dan "nechápe kritické reakce". Vždyť jich tady zase tak moc nebylo, náhodou se to tady ani nějak nezvrhlo, jsou mnohem horší a nenávistnější diskuze. Ale jestli teda jsou hejty ještě někde jinde, to nevím, to jsem nezkoumala.:)
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Zpět na Dabované novinky - Kino