Captain Marvel

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: Captain Marvel

Příspěvekod Aslan » 21 bře 2019 18:56

Jsou to 2týdny po premiéře. Myslím že už by se mohlo přidat obsazení potitulkové scény :)
Aslan

Příspěvekod Pan X » 01 dub 2019 20:44

Taktéž souhlasím s Therakovým názorem na pana Kratinu. :-: :-: Opravdu skvělý výkon a nehorázně jsem si užíval každou jeho repliku :-: Už se velmi těším na Spider-mana. Hana Vágnerová byla taktéž skvělá a úžasně mi do role sedla, už se na ni moc těším do Avengers: Endgame :-:. Zde se podle mě ještě více rozzáří :-:. Blažek, Steinmasslová, Mahdal, Kačmarčík, Lněnička, Stránský, Stryková a všichni ostatní, podali skvělé výkony. Dabing opravdu velmi skvělý :-: :-:.
Pan X

Příspěvekod filip » 12 dub 2019 20:22

Oldřich Navrátil - Richard Zeringue (soused Tom)

Dabing je výborný. Vlastně nemám nic za zlé. Jen nedokážu stále přenést přes srdce přeobsazení už dříve obsazených. Ale nové postavy (až na nějaké výjimky) jsou obsazeny dobře.
Nemám moc co vytknout, i Kratinu musím pochválit. Překvapil mě. Protože v prvním traileru zněl naprosto příšerně.
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Příspěvekod filip » 12 čer 2019 20:20

Jiří Racek - Algenis Perez Soto (Att-Lass), Petr Stach - Rune Temte (Bron-Char), Igor Orozovič - Kenneth Mitchell (Joseph Danvers), Jan Teplý - Matthew Maher (Norex), Radúz Mácha - Stephen A. Chang (kadet), Martin Janouš - Patrick Brennan (hospodský), Karel Zima - Patrick Gallagher (šéf ochranky), Ondřej Kavan - Robert Kazinsky (Don), Lucie Štěpánková - Sharon Blynn (Soren)
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Příspěvekod lutro » 20 čer 2019 18:22

No, nevím. Už když jsem viděla cz upoutávky, bála jsem se výsledku.
Musím říct, že prozatím Marvelovky úžasný. V některých případech snad i lepší než originál, ale tady mě fakt zklamalo. :cry:

Film v originále paráda. Hlavně duo Larson a Jackson.

Ale cz..... Viděla jsem i jiné filmy s Brie Larson a nejvíc mi k ní sedla asi Andrea Elsnerová, Vagnerové chybí určitý šmrnc- nevím je to osekaný, plochý. Nebudu ji křivdit, některé scény byli fajn, ale celkový dojem!?!? prostě nebylo to ono.
A dabing Furyho - tam je to podobný, někdy lepší a jindy horší.
lutro

Předchozí

Zpět na Filmy