Dumbo (2019)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2312
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Dumbo (2019)

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

DABING: Kino

V českém znění: Filip Blažek - Colin Farrell (Holt Farrier), Otakar Brousek - Michael Keaton (V.A. Vandevere), Jiří Knot - Danny DeVito (Max Medici), Hana Kusnjerová - Eva Green (Colette Manchartová), Ladislav Županič - Alan Arkin (J. Griffin Remington), Alexandra Horáková - Nico Parker (Milly Farrierová), Tomáš Poláček - Finley Hobbins (Joe Farrier), Vladimír Kudla - Roshan Seth (Pramesh Singh), Jan Vondráček - Lars Eidinger (Hans Brugelbecker), Zbyšek Horák - DeObia Oparei (Rongo), Michal Slaný - Joseph Gatt (Neils Skelling), Ernesto Čekan - Miguel Muñoz Segura (Ivan Báječný), Milada Vaňkátová - Zenaida Alcalde (Kateřina Větší), Zdeněk Maryška - Douglas Reith (Sotheby), Martin Stránský - Phil Zimmerman (Rufus Sorghum), Kateřina Bohatová - Sharon Rooney (slečna Atlantis), Ondřej Lážnovský - Frank Bourke (Puck), Miroslav Hanuš - Michael Buffer (Baritone Bates), Libuše Švormová - Sandy Martin (sekretářka Verna), David Voráček - Ragevan Vasan (Thomas), Pavel Tesař - Amerjit Deu (Spirosh), Otto Rošetzký - Simon Connolly (divadelní inspicient), Pavel Vondra - Clive Brunt (podsaditý inženýr), David Štěpán - Richard Leeming (mladý inženýr), Stanislav Lehký - Liam Bewley (ostrovní strážný), Radoslava Stupková, Milan Slepička, Lukáš Král, Radka Krninská, Zbyšek Pantůček, Andrea Daňková, Martina Šťastná, Lukáš Jurek, Ondřej Balcar, Adam Ipser, Robin Pařík

Zpívá: Kateřina Bohatová - Sharon Rooney (slečna Atlantis)

Překlad: Petra Procházková
Text písně: Pavel Cmíral
Produkce: Barbora Ježková, Michaela Sommerová
Zvuk: Martin Večeřa
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervizor: Aleksandra Janikowska
Hudební režie: Ondřej Izdný
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2019
Naposledy upravil(a) klmdfkj dne 03 led 2022 16:43, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Dumbo (2019)

Příspěvek od filip »

Vrtá mi hlavou, jak je možné, že na Slovenském dabingforu už měli obsazení před měsícem a půl? A v ČR není ani teď na stránkách Falconu :D
Nemyslím si, že v ČR by to Disney hlídal a na Slovensku ne :D tudíž si myslím, že to opravdu nehlídá... :-?
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Dumbo (2019)

Příspěvek od Joe Black »

Včera jsem byl a dabing byl skvělý, opravdu se to povedlo, ostatně jako u většiny Dinseyho počinů. Filip Blažek si válečného veterána-cirkusáka docela užil a i tu zdrcenost do hlasu občas pustil. Dětští dabéři se povedli moc, nerušilo tam nic. Zajímavá byla Hana Kusnjerová na Evě Green, protože mi chvílema zněla jako Radka Přibyslavská :-D Kateřina Šildová toho moc nenamluvila, ale její Baby Mine bylo kouzelné a nejen při něm jsem to ořval, prostě emoce to má. Otakar Brousek byl slizoun jak se patří, takovým bonbonkem pak byl i Ladislav Županič. Jo a nezmínil jsem Jiřího Knota. To byla hodně zajímavá volba, nevěděl jsem, co od toho spojení čekat ale sedlo to jak pr*el na hrnec. Za sebe rozhodně perfektně odvedená práce a všem doporučuju! :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Dumbo (2019)

Příspěvek od filip »

Přesně souhlas, tady bych dal 10/10. Nikdo mě nerušil a i Blažek byl dobrá volba. A překvapil mě Jiří Knot, jsem moc rád, že tu roli dělal, protože na tuhletu opravdu sedí naprosto perfektně.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Filmy“