Raya a drak / Raya and the Last Dragon (2021)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Raya a drak / Raya and the Last Dragon (2021)

Příspěvekod Kretes96 » 02 dub 2021 12:44

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB |

V českém znění: Eva Josefíková - Kelly Marie Tran (Raya), Michaela Dinhová - Awkwafina (Sisu), Samuel Budiman - Izaac Wang (Boun), Erika Stárková - Gemma Chan (Namaari), David Švehlík - Daniel Dae Kim (Benja), Miroslav Etzler - Benedict Wong (Tong), Sabina Rojková - Yona Xiao (Malá Namaari), Radka Přibyslavská - Sandra Oh (Virana), Jaroslava Pokorná - Lucille Soong (Dang Hu), Bruno Magne - Alan Tudyk (Tuk Tuk), Martina Šťastná - Dichen Lachman (Generálka Atitaya), Kateřina Winterová - Patti Harrison (Náčelnice Chvostu), Robert Urban - Jon Park (Chai), Jan Teplý - Sun Kang (Dang Hai), Igor Orozovič - Ross Butler (Načelník Hřbetu), Miroslav Hrabě - François Chau (Wahn), Martin Hruška - Paul Yen (Trhovec 1), Marek Adamczyk - Gordon Ip (Trhovec 2), Zdeněk Hruška - Vincent Rodriguez III (Trhovec 3), Eliška Hanušová - Sierra Katow (Trhovkyně), Tomáš Dastlík, Vít Eduard Gajdoš, Marek Hrazdil, Adéline Chetail, Jan Jabůrek, Adéla Naumovičová, Natálie Růčková, Nikola Votočková

Překlad: Vojtěch Kostiha
Asistent režie a produkce: Marek Hrazdil
Asistent produkce: Jan Jabůrek
Zvuk a střih zvuku: Guillermo Teillier, Martin Večeřa
Výsledný mix: Shepperton International
Dialogy a režie českého znění: Vladimír Žďánský
Kreativní supervize nad českou verzí: Magdalena Dziemidowicz
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
České znění vyrobilo Studio Virtual® v roce 2021

Soubor: Závěrečné titulky v... nizozemském a dunském Rakuten.
Kretes96

Re: Raya a drak / Raya and the Last Dragon (2021)

Příspěvekod origamirek » 02 dub 2021 12:57

Pěkná plejáda různých hlasů, však taky animák je asi nejlepší místo, kde se takhle vyřádit. Jen mi nejde do hlavy, kdo je ten Bruno Magne, podle Googlu je to francouzský dabér, pak ale nechápu co dělá tady? :D
origamirek

Příspěvekod KOMZA » 02 dub 2021 13:13

Nedivila bych se, kdyby jim tam prostě ujelo info z francouzského výpisu, takže bych Magneho raději dala pryč. Animák mě moc nezajímal, ale tohle si ráda poslechnu, zajímavý výpis jmen a hlasy, které jsem v dabingu už dlouho chtěla slyšet, na ty jsem zvědavá.

Jen oprava, *Tomáš Dastlík
KOMZA

Příspěvekod Kretes96 » 02 dub 2021 13:21

Bruno Magne byl uveden také v polskych titulkach (jsou také v Rakutene): http://dubbingpedia.pl/wiki/Raya_i_ostatni_smok
Kretes96

Příspěvekod filip » 02 dub 2021 13:31

A není to jen postava, která dělá citoslovce? Něco jako Mimoni, nebo Jack-Jack v Úžasňákových? To většinou udělají v zahraničí a použijí to i pro ostatní jazykové verze v rámci M/E.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
filip
Moderátor

Příspěvekod KOMZA » 02 dub 2021 13:38

To je možné, ta postava je takové podivné stvoření, jenže když ji má dabovat Alan Tudyk, tak mi přijde zvláštní, že by ostatní jazykové verze přejímaly něco z té francouzské... :-?
https://www.denofgeek.com/movies/raya-a ... yk-disney/
KOMZA

Příspěvekod horskovic » 04 dub 2021 10:33

Ahoj, dabuje Tuk Tuka a to je pásovec a dělá jen zvířecí zvuky. Myslím že to bude asi něco jako dabér Tuk Tuka pro Evropu.
horskovic

Příspěvekod BlueShadow24Cz » 11 dub 2021 19:14

Docela by mě zajímalo, jak je to možné že už se dá stáhnout i ten film i s dabingem, i když nikde není na platformě uveden a nevyšel ani na CD, a jde to stáhnout ve full HD?
BlueShadow24Cz

Zpět na Filmy