Machr na 30 dní / 30 jours max

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9268
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Machr na 30 dní / 30 jours max

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

1.DABING: Kino, CANAL+

V českém znění: Viktor Dvořák - Tarek Boudali (Rayane), Filip Švarc - Philippe Lacheau (Tony), Sabina Rojková - Vanessa Guide (Stéphanie), Vilém Udatný - Julien Arruti (Pierre), Zdeněk Mahdal - José Garcia (Krysa), Jarmila Švehlová - Marie-Anne Chazel (matka), Vanda Konečná - Reem Kherici (Linda), Ivo Hrbáč - Brahim Bouhlel (Zoubir), Petr Neskusil - Riadh Belaïche (Sammy), Jiřina Anna Daňhelová - Mériem Sarolie (Camila), Jan Szymik - Nicolas Marié (komisař), Ludvík Král - Philippe Duquesne (lékař), Hana Ševčíková - Elisa Bachir Bey (matka), Klára Kubištová - Mira Rogliano (mladá žena), Otto Rošetzký - Wahid Bouzidi (pořadatel), Pavel Tesař - Vladimir Houbart (delikvent), Petr Vágner - Amin Harfouch (policista), Zbyšek Horák, Bohdan Tůma, Kateřina Petrová, David Voráček, Eliška Beňová, Laura Konečná, Irena Máchová

Překlad: Jana Nikolovová
Produkce: Zdeněk Harant
Zvuk: Tomáš Harant
Výsledný mix: Tomáš Krchlík
DCP Mastering: Martin Turanský
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Pro Mirius FD vyrobila Noise and Opona Group ve studiu Harryton - 2021


2.DABING: Nova

V českém znění: Radek Hoppe - Tarek Boudali (Rayane), Radovan Vaculík - Philippe Lacheau (Tony), Kristýna Skružná - Vanessa Guide (Stéphanie), Ivan Jiřík - Julien Arruti (Pierre), Tomáš Juřička - José Garcia (Krysa), Radana Herrmannová - Marie-Anne Chazel (babička), Petra Tišnovská - Reem Kherici (Linda), Bohuslav Kalva - Nicolas Marié (komisař), Martin Zahálka - Philippe Duquesne (lékař), Jiří Köhler - Riadh Belaïche (Sammy), Jitka Jirsová - Anne-Solenne Hatte (Magali), Bohdan Tůma - Vladimir Houbart (delikvent), David Voráček, Ondřej Brousek, Zuzana Mixová, Martin Sobotka, Marika Šoposká, Jindřich Žampa, Pavel Rímský, Lucie Štěpánková, Vilém Vávra, Adéla Naumovičová, Eliška Beňová, Ivo Novák, Richard Wágner (titulky)

Překlad: Jana Nikolovová
Produkce: Martin Odehnal, Eva Brůžová
Zvuk: Šimon Kukač
Dialogy a režie: Gustav Bubník
Pro TV Nova vyrobilo S Pro Alfa - 2022
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Machr na 30 dní / 30 jours max

Příspěvek od KOMZA »

Možná se mýlím, byla jsem jen náhodou na pár minut v blízkosti televize, ale nevysílá Nova nějaký jiný dabing? Měla jsem pocit, že slyším jiné hlasy než ty, které jsou v obsazení výše.
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1317
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Machr na 30 dní / 30 jours max

Příspěvek od Stanley Roe »

Tak ani druhý dabing k tomuto filmu není moc poslouchatelnej... ten Vaculík na Lacheaua mi docela vyrazil dech, tady zřejmě Bubník obsazoval z dluhu a ne z rozumu. A Rhémi i tady obsadili starší dabérkou... tadle kráska si to podle mě nezaslouží. ;)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“