Bud Spencer

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Bud Spencer

Příspěvek od palg »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. Zdeněk Dušek (Synové větru: Mezi světlem a temnotou, Zabíjení je má práce, lásko!) a † Jan Schánilec (Aladinova lampa [ČT]; Big Man I. - Neobvyklá pojistka [DVD, Prima], Big Man II. - Bumerang [DVD, Prima]; Big Man III. - Smějící se dívka [DVD, Prima]; Big Man IV. - Pekelná pojistka [DVD, Prima]; Big Man V. - Uloupené šperky [DVD, Prima]; Big Man VI. - 395 dolarů za unci - DVD, Prima; Bomber; Boot Hill; Nadměrná velikost: Pán slunce - Nova, Nadměrná velikost: Gonzalesova pomsta - Nova, Nadměrná velikost: Diamanty - Nova, Nadměrná velikost: Akce Kondor - Nova, Nadměrná velikost: Indiáni - Nova, Nadměrná velikost: Nindžův stín - Nova, Buddy míří na Západ; Bůh odpouští, já ne!; Buldozer; Dva machři mezi nebem a peklem; Dva misionáři; Dva výtečníci [DVD]; Ďáblovo pokušení [ČT]; Extralarge: Černá magie; Extralarge: Černý a bílý; Extralarge: Dělovka; Extralarge 4: Jo-Jo; Extralarge: Miamský zabiják; Extralarge: Živý terč; Jdi na to [VHS, ČT, DVD]; Nadměrná velikost: Pán slunce, Nadměrná velikost: Gonzalesova pomsta, Nadměrná velikost: Diamanty, Nadměrná velikost: Akce Kondor, Nadměrná velikost: Indiáni, Nadměrná velikost: Nindžův Jestli se rozzlobíme, budeme zlí [Prima]; Kočka a pes [Nova]; Kdo najde přítele, najde poklad; Lovec a borec/Blb a blbec [Prima]; Mimo zákon; "My jsme andělé"; Policat drábem; Policajt v Hongkongu; Pomsta Černého korzára; Proč žít... a proč umírat [VHS, ČT]; Sudá a lichá [Prima, DVD]; Superpolicajti z Miami [Nova]; Synové větru: Mezi světlem a temnotou; Šerif a mimozemšťan [DVD]; Šerif a mimozemšťan 2 [DVD]; Také andělé jedí fazole [Premiéra])
2. Jiří Klem (Také andělé jedí fazole [TV Barrandov], Otec Naděje [Filmbox])
3. Rudolf Jelínek (Dvojníci, Nadoraz)

Antonín Molčík (Otec Naděje [Nova])
Jiří Zahajský (Big Man I. - Neobvyklá pojistka [VHS]; Big Man II. - Bumerang [VHS]; Big Man III. - Smející se dívka [VHS]; Big Man IV. - Pekelná pojistka [VHS]; Big Man V. - Uloupené šperky [VHS]; Boot Hill [VHS], Hroši v Africe; Jestli se rozzlobíme, budeme zlí [ČST]; Malý unavený Joe; Pravá a levá ruka ďábla; Šerif a mimozemšťan [kino]; Šerif a mimozemšťan 2 [kino])
Jiří Zavřel (Banánový Joe; Blb a blbec/Lovec a borec [VHS]; Dnes já, zítra ty [VHS]; Jestli se rozzlobíme, budeme zlí [VHS]; Superpolicajti z Miami [VHS]; Také andělé jedí fazole [Prima]; To zvládnem, amigo; Trumfové eso [Nova])
Josef Větrovec (Sudá a lichá [ČST])
Martin Zahálka (Dvojníci - Vapet)
Miroslav Saic (Aladinova lampa [Nova])
Pavel Nečas (Armáda pěti mužů - ČT)
Pavel Vondra (Armáda pěti mužů - AMC)
Pavel Rímský (Dnes já, zítra ty [DVD], Pes a kočka [VHS])
Roman Nevěčný (Čtyři mouchy na šedém sametu)
Rudolf Hrušínský (Charleston, Milionový brouk, Policajt v Africe, Trumfové eso [kino])
Zbyšek Horák (Ďáblovo pokušení [TV Barrandov], Voják štěstěny, Dva misionáři - AMC)
Naposledy upravil(a) palg dne 04 úno 2024 05:33, celkem upraveno 25 x.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Bud Spencer

Příspěvek od Budy »

Pavel Rímský jako Bud Spencer? Tak to slyším poprvé. Jinak Novácká verze Psa a kočky byla s Janem Schánilcem.
18.05.2008 – 07.05.2015
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Bud Spencer

Příspěvek od DavePave »

Zvolil jsem Jiřího Zavřela, ale pro mě stále nejlepší jeho hlasem zůstává Jiří Zahajský, který ale bohužel není mezi námi :(
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Bud Spencer

Příspěvek od Džejňulka »

DavePave píše:Zvolil jsem Jiřího Zavřela, ale pro mě stále nejlepší jeho hlasem zůstává Jiří Zahajský, který ale bohužel není mezi námi :(
Pro mě Schánilec nejlepší a těsně za ním Zahajský, jinak z ostatních se mi nelíbí nikdo, tak mi promiňte, ale nebudu hlasovat :)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Bud Spencer

Příspěvek od Budy »

Mi swe líbí trojka: Jan Schnánilec, Jiří Zahajský a Jiří Zavřel. Rudolf Hrušínský také nebyl špatný.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Bud Spencer

Příspěvek od Manche »

diawara89 píše:Škoda, že se nepočítají i zesnulí dabéři. Jinak bych na první místo dal R. Hrušínského, na druhé J. Zahajského a o třetí by sváděli souboj J. Zavřel s J. Schánilcem.
Imho jsou všichni 4 dobří, ale bohužel by si dnes Buda mohl nadabovat už jen jeden z nich. Pro mě jeho nejlepším dabérem zůstává pan Zahajský...
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Bud Spencer

Příspěvek od palg »

souhlasím s tebou, sice nemám nic proti panu Schánilcovi, ale pan Zahajský je i pro mne nejlepším dabérem Buda.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Bud Spencer

Příspěvek od Manche »

Jinak si myslím, že i když už pan Zavřel není mezi námi, tak bych ho v žebříčku nechal. Z těch jeho ostatních dabérů se mi k němu nikdo moc nehodí...
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Bud Spencer

Příspěvek od Manche »

Kdyby by byl ještě naživu pan Větrovec, tak ten ho nedaboval taky vůbec špatně. Z toho zbytku mi ještě jakžtakž sednul pan Jelínek (i když taky nic extra), Saic a Rímský byli úplná trefa vedle...
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Bud Spencer

Příspěvek od Budy »

Rudolf Jelínek se mi moc nelíbil. M. Saice a P. Rímského jsem neslyšel. I když si dokážu představit, jak to musí znít, rád bych si to poslechnul.
18.05.2008 – 07.05.2015
Odpovědět

Zpět na „S“