Irčan / The Irishman - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...

Irčan / The Irishman - trailer

Příspěvekod PanIncognito » 08 lis 2019 15:02

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

TRAILER: Dostupné na Netflixu
V českém znění: Jaromír Meduna - Robert De Niro (Frank Sheeran), Jiří Prager - Al Pacino (Jimmy Hoffa), Mojmír Maděrič - Joe Pesci (Russell Bufalino), Jan Vlasák - Harvey Keitel (Angelo Bruno), Zbyšek Pantůček - Ray Romano (Bill Bufalino)

Překlad: Petra Procházková
Režie českého znění: Vladimír Žďánský
Vyrobilo: Studio Virtual v roce 2019
Oblíbení a oblíbené: D. Novotný, A. Pristášová, S. Rašilov ml., M. Randová, M. Jagelka, J. Moučková, A. Procházka, K. Brožová, M. Dlouhý, M. Kyselová, V. Udatný, R. Řandová, V. Dlouhý, H. Vagnerová, A. Pyško, K. Lojdová, I. Trojan, M. Chytilová...
PanIncognito

Re: Irčan / The Irishman - trailer

Příspěvekod Route95 » 08 lis 2019 16:31

Trailer je dostupný zde: https://www.netflix.com/cz/title/80175798 (není potřeba být přihlášen na netflixu)
Route95

Příspěvekod Eminem007 » 08 lis 2019 16:48

na tohle se hodně pravdu těším... i když si to nemohu na Netflixu pustit, abych si to poslechl. nejvíce mě potěšilo obsazení pana Pragera :-: :-: :-: kterého bych vůbec ale vůbec nečekal v režií pana Žďánskýho a předním fakt klobouk dolů, Maděrič taky zajimavá volba a jako velké plus se koná pan Meduna, kterého jsem víceméně čekal :-: :-: :-:
Eminem007

Příspěvekod Ištván87 » 08 lis 2019 19:29

Zrovna dneska jsem si říkal, že doufám, že Joea Pesciho bude dabovat Jiří Prager a úplně jsem zapomněl, že v tom hraje Al Pacino. Mojmír Maděrič mě vůbec nenapadl, ale není to špatná volba. Pokud na ten dabing dostali dost času, tak by to konečně měl být opravdu dobrý dabing.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod tomas.prochazka » 08 lis 2019 19:34

Jestli se všechny věci pro netflix cástujou, tak tady to dopadlo nejlíp, jak mohlo... :-:
tomas.prochazka

Příspěvekod KOMZA » včera, 14:12

Z toho, co tu máme, jsem zatím opravdu nadšená a moc se těším. Tenhle film si bezpochyby výborný dabing zaslouží, přičemž to zatím vypadá tak, že jej skutečně bude mít. Nádhera, moc se těším na uvedení.
KOMZA
Moderátor

Zpět na Reklamy, spoty, trailery ...