Venom 2: Carnage přichází - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2314
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Venom 2: Carnage přichází - trailer

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | VENOM 2: CARNAGE PŘICHÁZÍ

TRAILER A: https://www.youtube.com/watch?v=mGffnie0jbQ
V českém znění: Petr Lněnička - Tom Hardy (Eddie Brock / Venom), Jan Kolařík - Woody Harrelson (Cletus Kasady), Radka Přibyslavská - Peggy Lu (paní Chenová), Martin Preiss (komentář)

Překlad: Vojtěch Kostiha
Zvuk: Martin Večeřa
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Pro Sony Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2021

TRAILER B: https://www.youtube.com/watch?v=4qzdKtABNCc
V českém znění: Petr Lněnička - Tom Hardy (Eddie Brock / Venom), Jan Kolařík - Woody Harrelson (Cletus Kasady), Pavla Beretová - Michelle Williams (Anne), Martin Preiss (komentář)

Překlad: Vojtěch Kostiha
Zvuk: Martin Večeřa
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Pro Sony Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2021
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Venom 2: Carnage přichází - trailer

Příspěvek od jackb »

Harrelson - Kolařík
Peggy Lu - Přibyslavská
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1974
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Venom 2: Carnage přichází - trailer

Příspěvek od Nanamarak »

To jako přeobsadí Mahdala?
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Venom 2: Carnage přichází - trailer

Příspěvek od Jack_6428 »

Jsem rád, že trailer konečně vyšel. Jsem lehce překvapen, že už i s dabingem. K němu jen stručně:

Titulkovaná verze: 34 000 zhlédnutí vs Dabingová verze 275 000 zhlédnutí. O dabing je (obecně) zdá se velký zájem, což je fajn. Určitá motivace se s ním piplat :)

Ňami... Chápu, zní jako Yummy... ale v životě jsem tohle slovo česky neslyšel. Jsem čekal spíše "ňamka", "dobrou", "ať chutná". Ale jestli "ňami" fakt existuje tak vpoho a rozšířil jsem si slovník :mrgreen:

Woodyho tu nedabuje Mahdal. A leč mě to překvapilo, nevadí mi to. Upřímně se mi sem Kolařík hodí víc. Zní podobněji originálu (nebo se aspoň snaží) a nevím jestli by Carnage pan Mahdal úplně správně vystihl. Čili pokud se dostane Honza i do filmu, dám mu šanci.

Na konci u "s chutí... ji za to sežeru" se zdá, že to je slepené ze dvou nahrávek. V angličtině tam taková pauza není. Drobnost.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Venom 2: Carnage přichází - trailer

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

titulková verze a dabovaná verze i na Avengers, je taky rozdíl že víc sledovaná, ta dabovaná verze.
Kubajs86cz
Příspěvky: 88
Registrován: 01 kvě 2021 14:49

Re: Venom 2: Carnage přichází - trailer

Příspěvek od Kubajs86cz »

Dabing Toma Hardyho v podání Petra Lneničky je supr jako v prvním díle a dobře mi tam sedí ,ale co se týče dabingu samotného Woodyho A.K.A Cletuse A.K.A Carnage tak tam mi nejvíc sedí panZdeněk Mahdal doufám,že ve finálním filmu to bude tak. :D
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Venom 2: Carnage přichází - trailer

Příspěvek od jackb »

V kinech běží před Free Guy ten poslední trailer nadabovaný:

V českém znění: Petr Lněnička - Tom Hardy (Eddie Brock / Venom), Jan Kolařík - Woody Harrelson (Cletus Kasady), Pavla Beretová - Michelle Williams (Anne Weyingová), Saša Rašilov - Reid Scott (Dr. Dan Lewis), Martin Preiss (komentář)
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“