Andor - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2304
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Andor - trailer

Příspěvek od klmdfkj »

fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Andor - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Ale tady přece Jaromír Meduna nemá co dělat.... :roll: Marcel Vašinka ještě v SW nic nedaboval, případně i často dabující Zdeněk Maryška taky ne.
Naposledy upravil(a) fabec122 dne 27 kvě 2022 09:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Andor - trailer

Příspěvek od jackb »

Mě se na Skarsgårda hodně líbil i Miroslav Táborský v Králi Artušovi a dokonce ho tam obsadil Vladimír Žďánský, tak by ho mohl obsadit i tady :) + Miroslav Táborský v rámci Star Wars zatím žádnou důležitou postavu nemá.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Andor - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Fakt doufám, že na tohle nedojde. Už v epizodě VIII jsem si ťukala na čelo, proč byl Jaromír Meduna obsazen, a teď navíc ze SW Celebration víme, že se Qui-Gon objeví v Tales of the Jedi, ač to nebude nic velkého. A vzhledem k tomu, že se objeví i mladý Qui-Gon, kterého má dabovat Micheál Richardson, si říkám, že by bylo zajímavé, kdyby ho nadaboval Jan Meduna... Ale to už samozřejmě odbíhám. Tady bych ráda slyšela Marcela Vašinku, Gunraye v TCW (případně Rebels) jsem schopna ignorovat, protože by to nebyla tak "závažná" volba jako Jaromír Meduna. Ale nápad s Miroslavem Táborským se mi také líbí, navíc by to bylo v rámci SW zcela bezproblémové, to už dneska není jen tak něco.

fabec122: Osobně bych se Zdeňku Maryškovi vyhnula. Doteď to sice nebyly žádné vyloženě důležité postavy, ať už v nové trilogii nebo Rebels, ale v Clone Wars byl ke slyšení docela dost a Greefa v Mandalorianovi už považuji za dost výraznou postavu.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 414
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Andor - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

Podle mě by byl nejlepší Jiří Hromada, kterého dokonce pan Žďánský obsazuje v marvelovkách, takže si myslím, že by nebyl problém. K tomu ve Star Wars nic nedaboval, a navíc se na Stellana skvěle hodí, takže podle mě by byl nejlepší volbou.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Andor - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Ale daboval, Mundiho v prequelech a byl slyšet i v TCW a teď v Kenobim. Ale je zase pravda, že to nebylo nic extrémně výrazného.
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Andor - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Ještě je taky furt šance, že na to vzali Jaromíra Meduna, jelikož byl zrovna po ruce, když daboval Kenobiho (Už jen díky tomu jim mělo dojít, že nemůže dabovat další velkou roli), tak uvidíme...
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 414
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Andor - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

Ne každý nový dabing je špatný.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“