Kráska a zvíře (2017) - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
elbrambo2812

Kráska a zvíře (2017) - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Beauty and the Beast
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | OBSAZENÍ

Trailer A: https://youtu.be/1T6FySkNI9U
V českém znění: Kateřina Jindrová Zítková - Emma Watson (Belle), Karel Gult - Ewan McGregor (Lumière), Pavel Šrom - Ian McKellen (Cogsworth), Tomáš Gibiš

Překlad: Vojtěch Kostiha
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2016

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

Trailer B: https://youtu.be/oGUW4prfmiI
V českém znění: Ernesto Čekan - Luke Evans (Gaston), Jiří Plachý - Kevin Kline (Maurice), Ondřej Gregor Brzobohatý - Ewan McGregor (Lumière), Pavel Šrom - Ian McKellen (Cogsworth), Dagmar Čárová - Emma Thompson (paní Konvičková), Tomáš Gibiš

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy a režie: Jiří Sádek
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2016

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

Trailer E: https://youtu.be/Q40OwxXNkpY
V českém znění: Anežka Pohorská - Emma Watson (Belle), Petr Lněnička - Dan Stevens (Zvíře), Roman Říčař - Luke Evans (Gaston), Jiří Štěpnička - Kevin Kline (Maurice), Ondřej Gregor Brzobohatý - Ewan McGregor (Lumière), Pavel Šrom - Ian McKellen (Cogsworth), Simona Postlerová - Emma Thompson (paní Konvičková), Matěj Havelka - Nathan Mack (Chip), Tomáš Gibiš

Překlad: Vojtěch Kostiha
Produkce: Kateřina Jindrová Zítková
Zvuk a střih zvuku: David Tomášek
Dialogy a režie: Jiří Sádek
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2016
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 25 črc 2017 15:54, celkem upraveno 48 x.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5059
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Kráska a zvíře (2017) - trailer

Příspěvek od Joe Black »

Kdyby pak až se bude dabovat náhodou nevyšla Anežka Pohorská, tak klidně Anna Brousková, jednak už jí dabovala a docela se k ní hodí. A trošku je místy i hlasově Anežce podobá. :)
elbrambo2812

Re: Kráska a zvíře (2017) - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Anna Brousková to v traileru nejspíš není... Zní to trochu jako Eva Josefíková, ale vůbec nevím. :)
Uživatelský avatar
Michaela_
Admin
Příspěvky: 7073
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Kráska a zvíře (2017) - trailer

Příspěvek od Michaela_ »

pokud vůbec nevíš, tak její jméno v úvodním postu neuváděj ...
💗Petra Tišnovská, René Slováčková 💗
😈 Lukáš Hlavica, Pavel Dytrt, Radek Škvor, Filip Jančík 😈
elbrambo2812

Re: Kráska a zvíře (2017) - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Dobře, tak zatím jsem tam šupnul otazník. Ví tedy někdo, o koho by se mohlo jednat? Mě to "haló" nejvíce připomíná Evu Josefíkovou.

EDIT - 29.9. Tak opět jsem tam Evu Josefíkovou připsal :mrgreen: protože když už jsem si to pustil po 90té připadá mi to přesně jako ona. Pokud by s tím měl někdo problém a myslel si, že je to někdo jiný, tak napište, ale nechat tam otazník, když v tom Evu slyším je zbytečné...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Kráska a zvíře (2017) - trailer

Příspěvek od oberon »

Já myslím, že je pořád lepší žádná informace, než špatná informace. To jedno slovo mi připadá tak moc neprůkazný, že by to mohl bejt kdokoliv. Možná to je Josefíková, možná není. Takže by bylo fajn, kdyby byla opět smazána :) . Stejné je to, co jsem koukal, u novýho traileru na Rogue One, ke kterýmu jsem napsal, že mi Tudyk jenom připadá jako Novotný, ale že je to nejasný (motá se tam zkreslení a je to strašně krátký, takže to taky může bejt kdokoliv) a už je u toho traileru stejně Novotný napsanej. Takový věci by se IMHO stávat neměly, byť jde jenom o trailery...
elbrambo2812

Re: Kráska a zvíře (2017) - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Smazáno. Karla Gulta, kterého sem připsal Olda (a hned ho smazal) v obsazení traileru nechat můžu? Já osobně pana Gulta neznám, tak bych chtěl znát názor Vás ostatních, zda je to opravdu on...
Olda808
Příspěvky: 1035
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Kráska a zvíře (2017) - trailer

Příspěvek od Olda808 »

Vždy, když někdo příspěvek ode mě doplní, tak ho mažu, ať nezabírá místo a nemám jich zbytečně moc..každopádně Pavlem Šromem a Karlem Gultem jsem si jistý. Hlas pana Gulta mám naposlouchaný právě z původní Krásky a zvířete.
Uživatelský avatar
Dosty43
Příspěvky: 195
Registrován: 22 bře 2011 18:12

Re: Kráska a zvíře (2017) - trailer

Příspěvek od Dosty43 »

Tak je na světě nový trailer do večara bude určitě v češtině, modlím se za Anežku Pohorskou.
elbrambo2812

Re: Kráska a zvíře (2017) - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 14 lis 2016 20:17, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“