Avengers: Endgame - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9247
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Avengers: Endgame - trailer

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | AVENGERS: ENDGAME

TRAILER A: https://youtu.be/HYUM3y9rxKc
V českém znění: Aleš Procházka - Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron Man), Libor Bouček - Chris Evans (Steve Rogers / Captain America), Jitka Moučková - Scarlett Johansson (Nataša Romanovová / Black Widow), Dalibor Gondík - Paul Rudd (Scott Lang / Ant-Man), Jiří Schwarz (komentář)

Překlad: Vojtěch Kostiha
Produkce: Marek Hrazdil
Zvuk: Martin Večeřa
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2018

TRAILER F: https://youtu.be/fWc0uZav0Ho
V českém znění: Aleš Procházka - Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron Man), Libor Bouček - Chris Evans (Steve Rogers / Captain America), Jan Maxián - Chris Hemsworth (Thor), Jitka Moučková - Scarlett Johansson (Nataša Romanovová / Black Widow), Kateřina Petrová - Hayley Atwell (Peggy Carterová), Pavel Tesař - Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye), Jiří Schwarz (komentář)

Překlad: Vojtěch Kostiha
Produkce: Marek Hrazdil
Zvuk: Guillermo Teillier
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2019
Naposledy upravil(a) filip dne 26 úno 2020 20:30, celkem upraveno 8 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
elbrambo2812

Re: Avengers 4 - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Název nechám zatím takhle, později doplním. Nechci někomu zkazit překvápko. :D

EDIT 19:20 Tak snad po skoro 5 hodinách už sem celý název i s plakátem můžu dát. :D Falcon a Totalfilm už taky upravili název traileru...
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 07 pro 2018 19:18, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Avengers 4 - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Tak konečně mají ti chudáci v Totalfilmu ten nátlak za sebou :D Jinak mě dost překvapil název, možná jsem čekala něco trochu víc... poetičtějšího? :D K dabingu není moc co říct, prostě všichni na svém místě tak, jak to má být! :-:
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Avengers: Endgame - trailer

Příspěvek od therak »

Tak ohledně toho názvu, já jenom dál naivně věřím, že bude přeložen. Nevidím smysl v tom nechat to anglicky, když to jednak odkazuje na dialog Doctora Strangea ("jsme ve finále") a jednak to jde bez problémů přeložit do češtiny. Ale vzhledem k tomu, že Spider-Man, který má mít premiéru až v červenci, již má český podtitul Daleko od domova, tak zde tato možnost již asi padá.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Avengers: Endgame - trailer

Příspěvek od jackb »

Tak název narozdíl od Spider-Mana je známý jenom jeden den, takže na český podtitul je ještě čas ;) .

To mě zajímá jestli se teda bude cestovat časem nebo nějakým způsobem do předchozích filmů a dojde na opakování některých scén, tak jestli si dají v překladu tu práci a najdou si jak přesně to padlo v předchozích filmech v dabingu. A narážím specificky na Marvelovky před Virtualem.
petkazuza
Příspěvky: 120
Registrován: 22 zář 2010 20:08

Re: Avengers: Endgame - trailer

Příspěvek od petkazuza »

jackb píše:Tak název narozdíl od Spider-Mana je známý jenom jeden den, takže na český podtitul je ještě čas ;) .

To mě zajímá jestli se teda bude cestovat časem nebo nějakým způsobem do předchozích filmů a dojde na opakování některých scén, tak jestli si dají v překladu tu práci a najdou si jak přesně to padlo v předchozích filmech v dabingu. A narážím specificky na Marvelovky před Virtualem.
Tak hlavně aby Tonyho mluvil Vaculík :D
Uživatelský avatar
Benny_SHACK
Příspěvky: 11
Registrován: 01 lis 2015 22:47
Bydliště: Prostějov

Re: Avengers: Endgame - trailer

Příspěvek od Benny_SHACK »

jackb píše:
Tak hlavně aby Tonyho mluvil Vaculík :D[/quote]

To by byla slušná pěst na oko. :lol: :lol:


Jinak co se týká názvu, za sebe bych ho nechal tak jak je. ;) U Spider-Mana mě trochu štve, že je to přeloženo. :| V originále to zní prostě líp.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Avengers: Endgame - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Tak tedy... Nový trailer parádní, čím dál tím víc se těším na celý film, ale i ten dabing samotný! :-:
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Avengers: Endgame - trailer

Příspěvek od eroXman »

Já už se nemůžu dočkat, ten trailer je boží :-:
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“