Scoob! - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2305
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Scoob! - trailer

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SCOOB!

TRAILER V6: https://youtu.be/sSw9Greh_d8
V českém znění: Tomáš Racek - Frank Welker (Scooby-Doo), Martin Sobotka - Will Forte (Shaggy Rogers), Mateo Klimek - Iain Armitage (malý Shaggy Rogers), Oldřich Hajlich - Zac Efron (Fred Jones), Tereza Martinková - Gina Rodriguez (Daphne Blakeová), Irena Máchová - Gina Rodriguez (Velma Dinkleyová), Michal Holán - Mark Wahlberg (Sokolí běs), Martin Stránský - Ken Jeong (Dynomutt) a další

Překlad: Petra Procházková
Dialogy a režie: Jan Pecha
Pro Warner Bros. vyrobilo Studio Virtual® - 2020

TRAILER V7: Pouze kino uvedení
V českém znění: Tomáš Racek - Frank Welker (Scooby-Doo), Martin Sobotka - Will Forte (Shaggy Rogers) a další

Překlad: Petra Procházková
Dialogy a režie: Jan Pecha
Pro Warner Bros. vyrobilo Studio Virtual® - 2020
Naposledy upravil(a) filip dne 19 srp 2020 20:32, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9259
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Scoob! - trailer

Příspěvek od filip »

Je to Dlouhý nebo Hajlich? Mám problém to rozeznat, čím je Hajlich starší, tím to hůř poznávám :D
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoob! - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Já tedy slyšela Hajlicha, Dlouhý mě vůbec nenapadl, ale když to teď píšeš... :-?

Každopádně tohle nezvládnu, chápu, že jsou ty postavy o něco mladší a jiné, čímž se možná bude argumentovat, bych řekla, ale když už, tak na Scoobyho se snad sahat nemuselo, je to pes, navíc animovaný pes. Lidé už se "bouří", tohle nedopadne úplně dobře.

EDIT: Ne, tak za mě určitě Hajlich, když si to teď pouštím, Dlouhého neslyším snad ani v náznaku :D
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoob! - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Ale fakt mě udivuje, že do Totalfilmu fakt dorazil trailer s dabingem jen z levého kanálu...
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoob! - trailer

Příspěvek od eroXman »

Tak tohle se mi nelíbí :( i když je to jen trailer. Doufám, že seženou Pavla Rímského, Tondu Navrátila, Janu Mařasovou a Hanu Krtičkovou (i Jana Páleníčková se mi líbila na Velmě)
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
xXx Star
Příspěvky: 86
Registrován: 16 dub 2019 18:12

Re: Scoob! - trailer

Příspěvek od xXx Star »

Naposledy upravil(a) xXx Star dne 13 dub 2020 08:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Scoob! - trailer

Příspěvek od Jack_6428 »

Ta záměna za Racka je ihned patrná a nejprve zarážející, nicméně ve výsledku nezní vůbec špatně a je hodně blízko originálu. A jelikož se obsazení měnilo i v něm a postavy tu jsou mladší, nevidím v tom takový problém. Jo, šlo by argumentovat tím, že v Štěně jménem Scooby-Doo, kde byli také mladší verze, zůstal dabing v češtině stejný, ale to bylo spíš tím, že Nova tehdy nadabovala všechny Scooby seriály spolu. Upřímně, Tomáš se snaží dost a i když je ho někde slyšet nyní hojně, tady je tak jiný, že skoro nevadí. Podobných případů je dost, co se rebootů týče, nebudeme vést takovou debatu naposled. Myslím celkově tedy, že změna opodstatněná je a je k lepšímu. Pavel a ostatní původní také, i když méně, by fakt zněli out of place.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Scoob! - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

Teda takhle ukecanej Scooby nikdy nebyl. To je pro mě daleko větší problém. Samozřejmě, Pavel Rìmský by měl asi zůstat, ale vzhledem k tomu, kolik toho tady Scooby nažvaní, tak mi přijde, že i tvůrci originálu na to prdí. Dabing ostatních postav, s tím asi nic nenaděláme. Moc si nedokážu představit, že bude Antonín Navrátil dabovat teenagera, byť v animáku (pokud to není South Park). Ačkoliv nahradit ho Martinem Sobotkou, to není řešení.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoob! - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Pokud omladí celé obsazení, ale na Shaggyho bude M. Sobotka, přijde mi to jako dost nelogické řešení, to už by rovnou mohl zůstat A. Navrátil... Když už tedy nic jiného, ten Rímský prostě zůstat měl, tam překážku ve věku ani nevidím a s ukecaností by si určitě poradil. Kdyby došlo k přeobsazení Welkera v originále i na Scoobym, věřím, že by reakce v zahraničí byly podobné. Tady se navíc nehraje na nějaké to "hvězdné obsazení" jako v původním znění, čili za mě je alternativou v našem prostředí zachovaná spjatost.

Mimochodem, ve slovenské verzi prý zůstávají Noga a Slovák, drobná závist směrem ke kolegům...

Trailer s opraveným zvukem: https://youtu.be/sSw9Greh_d8
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Scoob! - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

Já to nijak nehájil. Jen nemám tušení, co vedlo tvůrce originálu k tomu kroku, udělat ze Scoobyho takhle ukecanou postavu. Každopádně premiéra je až za dva měsíce, takže mohli ten trailer dabovat při nějaké jiné práci s herci, které měli zrovna po ruce. U Scoobyho taky doufám v Pavla Rímského.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“