The Gray Man - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Aslan
Příspěvky: 124
Registrován: 09 říj 2009 11:23

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od Aslan »

origamirek píše:Ruml zní podobně jako Evans??? To byla jenom ironie, že ano? Jestli ne, tak předpokládám, že jsi sluchově postižený, jinak si podobné tvrzení nedokážu vysvětlit.
Když dojdou relevantní argumenty, místo toho, aby zde někteří uživatelé přiznali, že režisér tohoto výsměchu by byl spíš užitečnější jako pobírač dávek, tak se klasicky vytáhne vymyšlený "casting", který se zde už několikrát vyvrátil. I kdyby se nějaký konal, stačila by poznámka, že Libor Bouček mluví Evanse v Marvelovkách a každý s mozkem by ho hned vzal, protože chce oslovit i tuto obrovskou fanouškovskou základnu Marvelu.
Koukám že jste opravdu vytříbená expert. Obzvlášť na urážky. Ne, sluchově postižený nejsem. Pan Ruml opravdu zní po většinu traileru jako pan Evans. Intonačně i polohou hlasu jsou naprosto stejní. Matouš očvidně klade hlas polohově mnohem níže. K té vaší fanouškovské základně řeknu jen tolik, že pod dabovaným trailer na youtube není jediný komentář ke kvalitě či obsazení české verze. Pokud samozřejmě teď okamžitě nepůjdete a nenapíšete ho sám.
Aslan
Příspěvky: 124
Registrován: 09 říj 2009 11:23

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od Aslan »

eroXman píše:Já jsem možná asi nahluchlej, ale viděl jsem trailer v originále a že by měl Ruml podobný hlas jako Evans mi teda fakt nepřipadá :roll: to spíše k němu má blíže Libor Bouček, kterého ho má zmáklýho a v marvelovkách ho dabuje výborně.
A co se týče Any de Armas, tak ji zbytečně přibude další dabérka, když už má například v jejím profilu tady Z. Sčerbovou nebo A. Suchánkovou. A David Švehlík mě přišel v pohodě, přesto by byl pan Jančík lepší.

Je možné, že se to castovalo a já se přiznám, že nevím přesně, jak ty castingy probíhají. Přesto si budu stát za tím, že Ruml = Evans je pro mě špatné spojení. A to Matouše Rumla rád v dabingu slyším, ale na Evanse se fakt nehodí.
Hele, nechci nic říkat, ale ze zkušenosti, pan Bouček není zrovna dvakrát příjemný člověk, takže bych se nedivil, kdyby s ním určití lidé nechtěli mimo jeho zajeté role pracovat. Ale samozřejmě, je to můj subjektivní zážitek. Třeba je normálně v pohodě. U Any de Armis mi pořád přijde, že spjatost po třech větších filmech není potřeba. Experiment uvítám. Pokud vím, casting probíhá tak, že si režisér zavolá pár lidí na roli, poté se ozvou vítězi. S tím že režisér obvykle připojí i spjatého herce. Klient ale má i tak poslední slovo. A někdy zkrátka lidi odmítnou, nebo nemají čas. Takže režisér hledá náhradu.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 255
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od eroXman »

Víš jak, jsou lidi, co uslyší na herci v nějakém filmu dabéra, který k herci sedí dobře, ten herec nehrál nikde a přesto si na toho dabéra zvyknou a chtějí, aby ho daboval v dalších projektech. Mezi tuhle tu skupinu patřím já :D

Co se týče náhrady, u Evanse mě napadl i Petr Lněnička, ten by třeba podle mě mohl být na něho dobrý, i když ho L. Bouček dabuje nejlépe (nevím, jaký je, já s ním žádnou zkušenost nemám, bydlím na druhé straně republiky :D).

Respektuji tvůj názor, ale myslím si, že Matouš Ruml není ideální dabér na Evanse, jinak MR je výborný dabér a podle mě i sympaťák. Rád ho slyším na Garfieldovi, u kterého je úžasnej 8-)
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
origamirek
Příspěvky: 229
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od origamirek »

Aslan píše: Koukám že jste opravdu vytříbená expert. Obzvlášť na urážky. Ne, sluchově postižený nejsem. Pan Ruml opravdu zní po většinu traileru jako pan Evans. Intonačně i polohou hlasu jsou naprosto stejní. Matouš očvidně klade hlas polohově mnohem níže. K té vaší fanouškovské základně řeknu jen tolik, že pod dabovaným trailer na youtube není jediný komentář ke kvalitě či obsazení české verze. Pokud samozřejmě teď okamžitě nepůjdete a nenapíšete ho sám.
Od té doby tam přibyly dva komentáře na téma nevhodného Rumla z 20 komentářů, tj. 10 % a to už není zrovna málo a věřím, že přibydou i další. A ani jeden z nich není můj, můj styl byste poznali, jsem přece expert na urážky ;) Já jsem se jen obětoval k tomu, abych vám otevřel oči, i když přiznání pravdy může působit bolest.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2595
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od Pan X »

origamirek píše:Doufám, že ta ženská nafasuje zákaz přiblížení ke každému dabingovému studiu aspoň na 1 km, ať už tento snímek má na svědomí nebo ne. :lol:
Podobné komentáře by měli být odstraněni z fóra, dost trapný a zbytečný komentář. Měli bychom se zamyslet, jak se po podobných komentářích viz. opět narážka na Studio Virtual :shock: na nás jako na fórum, budou dívat tvůrci českého dabingu. Je mi někdy dost stydno za komentáře, co se tu objeví. :roll: Někdo by si tu měl uvědomit, že studio Virtual pořád patří mezi naše nejlepší a že právě paní režisérka Landsmannová patří mezi ty, kdo se nebojí jít pořádně do každé repliky a svou práci dělá poctivě. (viz. třeba dabing Srdcerváči). Navíc vůbec není jisté, že na dabingu pracovala ona :nesouhlas: . Takže fakt, podle mě zbytečné komentáře.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9155
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od filip »

Souhlasím s panem X, tyhle komentáře jsou špatně. V ČR jsou tak max tři opravdu kvalitní dabingová studia, a Virtual je jednoznačně jedním z nich. Ano, sám je mnohdy kritizuji, protože si myslím, že někdy až moc experimentují, na druhou stranu alespoň jsou ty dabingy rozmanitější, respektive někdy se experiment povede, někdy ne.

Plivat oheň by se měl na jiná studia, která dabing mrví. Virtual udělá dabing Srdcerváčů, kde dabuje asi 50 lidí a i na malých rolích docela jména. Řeknu to narovinu. Netflix má velmi pěkné rozpočty na dabing, které toto umožňují. A když pak jiný dobrý seriál z jiných studií má v obsazení jen 20 lidí (navíc pořád dokola stejných), asi je někde něco špatně, že.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 416
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od Grizzli5690 »

Na Rumla jsem zvědavý, uvidíme až ve výsledném filmu. Možná ale spíš bych na Chrisovi rád slyšel Martina Písaříka, který by se za mně na něj v tomhle filmu hodil. :D
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

Jistě, Virtual je určitě jedno z těch nejkvalitnějších dabingových studií u nás, ale je hrozná škoda, že neobsazují spjaté dabéry. Tohle je již několikátý film, u kterého budu muset dabing vynechat a to kvůli špatnému obsazení.
Ne každý nový dabing je špatný.
origamirek
Příspěvky: 229
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od origamirek »

filip píše:Souhlasím s panem X, tyhle komentáře jsou špatně. V ČR jsou tak max tři opravdu kvalitní dabingová studia, a Virtual je jednoznačně jedním z nich. Ano, sám je mnohdy kritizuji, protože si myslím, že někdy až moc experimentují, na druhou stranu alespoň jsou ty dabingy rozmanitější, respektive někdy se experiment povede, někdy ne.

Plivat oheň by se měl na jiná studia, která dabing mrví. Virtual udělá dabing Srdcerváčů, kde dabuje asi 50 lidí a i na malých rolích docela jména. Řeknu to narovinu. Netflix má velmi pěkné rozpočty na dabing, které toto umožňují. A když pak jiný dobrý seriál z jiných studií má v obsazení jen 20 lidí (navíc pořád dokola stejných), asi je někde něco špatně, že.
Tak pardon, že kritizuji špatně odvedenou práci a vkládám do toho i emoce. Virtual je možná technicky na špičce a režisérka možná dokáže z herce dostat maximum a dokonce možná obsadí na každý štěk jednoho spešl člověka. Ale k čemu to je, když hlavní role jsou neposlouchatelné a ignorují se opravdu zajetá spojení, která zná každý druhý člověk díky velkým trhákům, které v kinech udělaly opravdu slušné peníze právě s dabingem? To ať se pak Netflix nediví, že negeneruje peníze, když si nepohlídá ani Boučka na Evansovi, který bude mít ještě hooodně dlouho škatulku Captaina Americy a k tomu stejně tak patří Libor Bouček.

EDIT ze strany moderátorů: Příspěvek upraven, protože obsahoval nepodložená obvinění.
Aslan
Příspěvky: 124
Registrován: 09 říj 2009 11:23

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od Aslan »

Měl by jste se naučit, že váš názor, je čistě subjektivní věc. Pro vás je to neposlouchatelné, pro jiného to je naprosto v pohodě. A Netflix a jeho finanční ztráty jistě nejsou důsledkem kvality dabingů. Co je přes čáru, jsou urážky na stranu lidí, kteří tvrdě dřou na tom, aby byl výsledek dobrý. Což ve Virtualu (ale i v jiných studiích) dělají. Někdy to vyjde víc, někdy méně. Ale tak je to se vším. Zákulisí výroby neznáte a nevíte o něm ani prd. Takže by jste měl krotit i své emoce, protože jste pak k smíchu všem. Včetně tvůrců dabingů.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“