Daphne Blake

Databáze animovaných postav (A-H) a jejich dabérů

Daphne Blake

Příspěvekod Tomáš Slach » 01 kvě 2015 22:19

Obrázek

1. Jana Mařasová (Aloha Scooby-Doo! / Scooby Doo: Aloha, Scooby Doo; "Co nového Scooby-Doo?"; "Nová dobrodružství Scooby-Doo"; "Scooby a Scrappy Doo (1979)"; "Scooby a Scrappy Doo (1983)"; Klídek, Scooby Doo!; Scooby-Doo: Legenda o Fantosaurovi; Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie; "Scooby Doo: Záhady s.r.o."; "Scooby-Doo"; "Scooby-Doo a 13 duchů"; Scooby-Doo a duch čarodějky; Scooby-Doo a invaze vetřelců; Scooby-Doo a kletba Kleopatry; Scooby-Doo a král skřítků - Nova; Scooby-Doo a Lochnesská příšera; Scooby-Doo a piráti; Scooby-Doo a přízrak na dětském táboře; Scooby-Doo a samurajův meč; Scooby-Doo a upíří legenda; Scooby-Doo a virtuální honička; "Scooby-Doo na stopě"; "Scooby-Doo znovu na stopě"; Scooby-Doo! a cirkus vlkodlaků; Scooby-Doo! Abrakadabra; Scooby-Doo! Strašidelné hry - DVD; Scooby-Doo: Mexická příšera; "Shaggy a Scooby-Doo na stopě"; "Štěně jménem Scooby-Doo")
2. Terezie Taberyová (Scooby Doo: Maska Modrého sokola - Nova; Scooby Doo: Vítězné góly; Scooby Doo a děsivý strašák - Nova; Scooby-Doo! Tréma před vystoupením - Nova; Scooby-Doo a strašidelné svátky - Nova; Scooby-Doo! Frankenhrůza; Scooby-Doo! Strašidelné hry - Nova; Scooby-Doo! Upíří hudba - Nova)

Andrea Elsnerová (Scooby-Doo a strašidelné svátky - HBO; Scooby-Doo! Strašidelné hry - HBO; Scooby-Doo! Upíří hudba - HBO)
Jana Páleníčková (Scooby-Doo jde do Hollywoodu)
Jolana Smyčková (Scooby-Doo a král skřítků - HBO)
Lucie Kožinová (Scooby Doo: Maska modrého sokola - HBO; Scooby-Doo a ostrov zombie)
Lucie Rusiňáková ("Batman: Odvážný hrdina")
Lucie Štěpánková (Scooby Doo - Souboj psích titánů; Scooby Doo a děsivý strašák - HBO; Scooby-Doo! Tréma před vystoupením - HBO; Scoobyho dobrodružství - Tajemná mapa)
Petra Hanžlíková (Scooby Doo: Měsíční nestvůra vylézá; Scooby-Doo a skupina Kiss)
Tomáš Slach
 
Příspěvky: 622
Registrován: 19 črc 2016 11:04
Bydliště: Praha

Re: Daphne Blake

Příspěvekod brecht » 12 srp 2015 18:38

Jana Mařasová také v PC hrách Scooby-Doo a strašlivý kamenný drak, Scooby-Doo a prokletí Sfingy, Scooby-Doo a přízrak tajemného rytíře, Scooby-Doo a svítící broukovec, Scooby-Doo a záhada ve městě duchů :)
brecht
 
Příspěvky: 944
Registrován: 14 srp 2014 16:16
Bydliště: Nymburk


Zpět na A-H

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvníkEdna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály