Fred Jones

Databáze animovaných postav (A-H) a jejich dabérů

Fred Jones

Příspěvekod Tomáš Slach » 24 čer 2015 22:55

Obrázek

1. Pavel Vondra (Aloha Scooby-Doo! / Scooby Doo: Aloha, Scooby Doo; "Batman: Odvážný hrdina"; "Co nového Scooby-Doo?"; Klídek, Scooby-Doo!; "Nová dobrodružství Scooby-Doo"; "Scooby a Scrappy Doo (1979)"; Scooby-Doo: Legenda o Fantosaurovi; Scooby Doo: Maska Modrého sokola; Scooby Doo: Měšíční nestvůra vylézá; Scooby Doo: Vítězné góly; Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie; "Scooby Doo: Záhady s.r.o." (01x01-26, 02x14-26); Scooby Doo a děsivý strašák - Nova; "Scooby-Doo" - Nova; Scooby-Doo a duch čarodějky; Scooby-Doo a invaze vetřelců; Scooby-Doo a kletba Kleopatry; Scooby-Doo a král skřítků - Nova; Scooby-Doo a Lochnesská příšera; Scooby-Doo a ostrov zombie; Scooby-Doo a piráti; Scooby-Doo a přízrak na dětském táboře; Scooby-Doo a samurajův meč; Scooby-Doo a skupina Kiss; Scooby-Doo a strašidelné svátky - Nova; Scooby-Doo a upíří legenda; Scooby-Doo a virtuální honička; Scooby-Doo jde do Hollywoodu; "Scooby-Doo na stopě" - Nova; "Scooby-Doo znovu na stopě" - Nova; Scooby-Doo! Abrakadabra; Scooby-Doo! Frankenhrůza; Scooby-Doo! Strašidelné hry - DVD / Nova; Scooby-Doo! Tréma před vystoupením - Nova; Scooby-Doo! Upíří hudba - Nova; Scooby-Doo: Mexická příšera; "Shaggy a Scooby-Doo na stopě"; "Štěně jménem Scooby-Doo")
2. Marek Libert (Scooby-Doo! a cirkus vlkodlaků; "Scooby Doo: Záhady s.r.o." (02x01-13), "Scooby-Doo" - DVD, "Scooby-Doo na stopě" - DVD, "Scooby-Doo znovu na stopě" - DVD)

Antonín Navrátil (Scooby-Doo a skupina Kiss (pouze jedna scéna))
Radek Hoppe (Scooby Doo - Souboj psích titánů; Scooby Doo a děsivý strašák - HBO; Scooby-Doo a král skřítků - HBO; Scooby-Doo a strašidelné svátky - HBO; Scooby-Doo! Strašidelné hry - HBO; Scooby-Doo! Tréma před vystoupením - HBO; Scooby-Doo! Upíří hudba - HBO; Scoobyho dobrodružství - Tajemná mapa)
Tomáš Slach
 
Příspěvky: 622
Registrován: 19 črc 2016 11:04
Bydliště: Praha

Zpět na A-H

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvníkEdna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály