Ceny Františka Filipovského 2011

Novinky na Dabingfóru ...
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Cena Františka Filipovského 2011

Příspěvek od Budy »

Pěkné, příště bych se možná do Přelouče podíval s tebou. :)
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Cena Františka Filipovského 2011

Příspěvek od bloom »

Gratulace všem oceněným. :-:
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Cena Františka Filipovského 2011

Příspěvek od Džejňulka »

Budy píše:Pěkné, příště bych se možná do Přelouče podíval s tebou. :)
já bych taky chtěla, ale jak se znám, tak to stejně nepůjde :(
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Cena Františka Filipovského 2011

Příspěvek od draky »

Je super, že herecký ceny konečně dostali lidi, co skutečně dabujou, a zrovna dva fakt dobří. I když, dostat dvě ceny za to, že jsem dobře obsazenej v oblíbeným seriálu, a ještě za tu fakt zoufalou šestou sérii... :) Myslím, že má Stránský na krku zajímavější výkony. Nicméně oba to dostali zcela zaslouženě, patřej k absolutní špičce. :-:

Zarážející mi ale přijde počet nominovaných a vítězných snímků, v jejichž titulcích figuruje Žďánský. Ten snad speciálně kvůli tomu nešel letos do poroty :)

A už mě fakt vytáčí Zvláštní cena za "mimořádné dabingové zpracování televizních nebo filmových snímků různých žánrů tvorby animované a dětské", udělovaná městem Přelouč. Samozřejmě jsem v tom osobně interesovaná, ale udělit cenu Tučňákům a ani nenominovat přihlášenou Futuramu? :roll:

A 31 posuzovaných titulů mi pořád přijde hrozně málo, 0 nominací Virtualu + porota, která je pořád stejně amatérská, ovlivnitelná a především jako celek nekompetentní... Ve výsledku sorry, tyhle ceny mi sice po letošku díky hereckým kategoriím přijdou asi o deset procent relevantnější, ale pořád se bavíme přinejlepším o nano-respektu :) A to se radši ani neptám, jestli aspoň letos všichni porotci všechna ta díla viděli...

(A osobně mě ještě fascinuje odstavec v závěrečné zprávě: "TV Nova, TV Barrandov přislíbili v příštím ročníku spolupráci při „Hlasování diváků“. O totéž se snažíme i s ČT.")
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 800
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena Františka Filipovského 2011

Příspěvek od starpep »

Bebarová a Stránský ještě dvě ceny :-:
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Odpovědět

Zpět na „Novinky“