NOVINKA - další profese

Novinky na Dabingfóru ...

NOVINKA - další profese

Příspěvekod Historik » 12 říj 2011 19:44

Díky pochopení administrátorů byla v sekci Studia a ostatní profese vytvořena nová podsekce Ostatní s podtitulem Dramaturgové, střihači, hudební režiséři, ruchaři a další.
Je určena na profily dabingových tvůrců dalších profesí, které dosud nebylo vhodné vytvářet v jiných podsekcích a nebylo by systémové vytvářet je jinde.
Nová podsekce je tedy určena pro další tvůrce, kteří nejsou překladateli a úpravci dialogů, mistry zvuku a produkčními. Tedy zejména pro dramaturgy, střihače (nověji též střihová spolupráce), hudební režiséry (též jako hudební spolupráce) a ruchaře (též jako zvukové efekty).
Podsekci je však třeba volit obezřetně se znalostí věci a zařazení tvůrců si předem ověřovat. Zejména dramaturgové mohou být již zařazeni mezi úpravci dialogů, což je v pojetí některých studií totéž, řada střihačů začala později režírovat a je již v sekci dabérů a režisérů, někteří ruchaři jsou již mezi dabéry.
Nová podsekce nemá vlastní příznaky ("tagy"), protože dabingforum by je v současnosti technicky neuneslo. Odkazy lze proto vytvářet manuálně přes [url][/url] nebo nechat tyto tvůrce zatím (jako kdysi produkční) bez odkazů, které budou řešeny později.
Historik
 
Příspěvky: 3051
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Zpět na Novinky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvníkEdna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály