Pět let Dabingfora

Novinky na Dabingfóru ...
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Pět let Dabingfora

Příspěvek od James55 »

Dnes, 22. března 2013 slaví Dabingforum páté narozeniny, přesně před pěti lety bylo fórum oficiálně spuštěno. S počáteční návštěvností pár desítek lidí denně se nám podařilo vybudovat obsahově velmi bohatou databázi, která se dá označit za jedinečnou. Do této chvíle máme na Dabingforu přes 10 000 profilů filmů, 950 seriálů, 1400 dabérů a 4500 herců. Na naší Facebookové stránce si nás nedávno přidal 500. fanoušek.

Tímto bychom společně s Markusem chtěli poděkovat všem, kteří přispěli a stále přispívají novými informacemi. Budeme se snažit nadále udržet diskuzi na úrovni a Dabingforum i v budoucnu rozvíjet.
Obrázek
Lukiz
Příspěvky: 3479
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Pět let Dabingfora

Příspěvek od Lukiz »

:-: :-: Další úspěšné pětiletce - NA ZDAR. :lol:
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2581
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Pět let Dabingfora

Příspěvek od Pan X »

:-: :-: Tímto bych chtěl poděkovat všem administrátorům a moderátorům že před pěti lety založili toto fórum všem vám moc děkuji :) :) :-: :-:
Uživatelský avatar
Wolverine
Příspěvky: 340
Registrován: 06 lis 2010 23:23

Re: Pět let Dabingfora

Příspěvek od Wolverine »

I já musím poděkovat všem, kteří se podíleli na tvorbě :-: :-:
A pět let fungování dabingfora, to už pěkně dlouhá doba - klobouk dolů ;) :-:

A jen tak pro zajímavost, koho jako prvního napadla myšlenka udělat databázi dabingu? Markus, James55 nebo tak nějak to napadlo více lidí u jednoho kulatého stolu? :)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pět let Dabingfora

Příspěvek od Joe Black »

Bylo to skvělých 5 let, doufejme, že i těch dalších 5 bude alespoň stejně úspěšných... :-:
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pět let Dabingfora

Příspěvek od Geser »

Jejej, to to letí.
Gratuluju Jamesovi i Markusovi za to, co zde vybudovali, a ať jim DF do budoucna jenom vzkvétá.

Sice už tu nejsem pečený vařený jako dříve, ale pořád k tomu tady mám velice silný vztah. Takže na těch dalších x let! :)
Naposledy upravil(a) Geser dne 22 bře 2013 23:42, celkem upraveno 1 x.
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Pět let Dabingfora

Příspěvek od Džejňulka »

Páni! Pět let! Je to pořádná doba a navíc všechna čísla jsou uchvacující, je na tom vidět, kolik práce už tady spoustu lidí odvedlo. :-:
Připadá mi neuvěřitelné, že i já už jsem tu pět let (tedy - až v srpnu, ale stejně) - ten čas prostě hrozně letí. :-? Ještě dnes si vzpomínám, jak jsem sem poprvé přišla, vůbec jsem se tu nevyznala a připadalo mi to tu velmi zaběhnuté. :) A dnes, ačkoli nepatřím k nejaktivnějším přispěvatelům, mám velkou radost, že k Vám patřím :)
Chtěla bych tímto všem iniciátorům, moderátorům, adminům i běžným členům Dabingfora poděkovat za snahu a za téměř komunitu, která se zde vytvořila.
A nakonec jen malé přáníčko - ať Dabingforum i český dabing obecně dál úspěšně funguje dalších 5 či snad možná i 50 let :)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2985
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Pět let Dabingfora

Příspěvek od takezo »

Gratuluju. Lepší stránky na internetu nejsou :-D Doufám, že se stránky budou dál rozrůstat :-: :-: :-:
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9147
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Pět let Dabingfora

Příspěvek od filip »

Nezbývá nic jiného než jen - :-:
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pět let Dabingfora

Příspěvek od ReDabér »

Také jsem hrozně rád, že df tak krásně funguje a děkuji všem za snahu :-: Ať vše takto vydrží dalších pět let!
Odpovědět

Zpět na „Novinky“