Nový systém pro hlasování v anketách

Novinky na Dabingfóru ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Markus »

Vzhledem k malému počtu hlasujících v anketách o dvorní dabéry jsme přistoupili k jedné podstatné změně. Právo hlasovat již nebude mít každý. Je to z prostého důvodu. Díky tomu, že o změně pořadí dvorních dabérů u jednotlivých herců může rozhodnout i jeden dva hlasy, tak se může stát, že se někdo zaregistruje vícekrát, či požádá své tři známé, kteří třeba o dabing ani nemají zájem a ti mu tady zahlasují a bum, pořadí je změněno vcelku dost nespravedlivě.

JAK ZÍSKAT PRÁVO HLASOVAT
Z výše uvedených důvodů byl zaveden systém hlasování v anketách, ve kterém po registraci nemá uživatel možnost ve většině anket hlasovat. Nárok na takové právo získává obvykle po napsání alespoň deseti smysluplných příspěvků. Při splnění této podmínky může odkazem pod anketou zažádat o udělení oprávnění, které mu po ověření uživatele a příspěvků bude moderátory uděleno (resp. zamítnuto). Alternativní možností je podání žádosti soukromou zprávou některému z moderátorů. S deseti příspěvky plných smajlíků pravděpodobně při žádání o oprávnění budete pouze ztrácet čas.



Do začátku jsme toto právo dali všem uživatelům, kteří mají alespoň deset příspěvků. U dalších už bude platit to, co jsem říkal.

Druhá věc se týká počtu hlasujících. Nyní se měnilo pořadí určené tvůrcem profilu i po pěti hlasujících a to jak sami uznáte, není zrovna závratný počet. Tudíž nyní se bude jako minimální počet hlasujících, potřebný k tomu, aby anketa byla brána vážně, dvacet uživatelů.

Na závěr mi dovolte vyjádřit své politování nad tím, jak málo z vás se anket o dvorní dabéry účastní. Vede mě to k otázce, jestli je vám vážně jedno, kdo bude koho dabovat. Uvědomte si, že už spolupracujeme s nejedním člověkem z branže a navrhujeme mu "dvorní" obsazení, které se zakládá i na výsledcích anket. Vy svým hlasem můžete svým způsobem ovlivňovat i dabing vašeho oblíbeného filmu! Tak vás ještě jednou vyzývám, zapojte se do budování sekce Profily herců a jejich dabérů. 8-)
Obrázek
HonzaXXII
Příspěvky: 1947
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od HonzaXXII »

Markus: Já bych se klidně zapojil víc, ale v poslední době je v té sekci 99% aktivity vytváření a aktualizace profilů "herců-neherců" ze současných kriminálek a spol., což mně osobně stojí akorát za označení fóra za přečtený.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Markus »

Tak já samozřejmě plně chápu, že hlavně ty seriálové herce nemusí znát všichni, to je přirozené. Ale když vidím, že u osmdesáti pravidelně přispívajících uživatelů hlasuje o dvorní dabérku Cameron Diaz pouze osm z nich, tak jen nevěřícně kroutím hlavou...
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1268
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Brocc »

Ale zase na obranu těchto anket si myslím ,že právě u těchto seriálových hvězd a nejen seriálových, jsou tyto ankety nejdůležitější, prototže jsou to většinou mladý lidi, který mají potenciál do budoucna, ani nemusej bejt tak nejmladší viz. Matthew Fox... Dle mého názoru třeba anketa u Gérarda Depardieu je spíš anketa popularity dabérů, kdyžto Josh Duhamel, Hayden Panettiere, John Cho, Ryan Reynolds ,Evangeline Lilly atd., tam by to mohlo mít smysl do budoucna, že to může sloužit jako nástroj pro obsazování těchto herců.... Můj názor, ale já jsem typickej příklad "pokleslé", jak někteří říkají, kultury, protože miluju Lost, Prison Break, sci-fi, fantasy a další a nestydím se za to.... :D
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Markus »

Naprosto souhlasím... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Kubaz »

Já jsem právě hlasoval u všech herců co znám. Bohužel jich ale spoustu opravdu neznám a tak mi přijde blbý hlasovat jen podle obličeje. ;)
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Markus »

V pořádku, však to po nikom rozhodně nikdo nechce. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Kubaz »

Markus píše:V pořádku, však to po nikom rozhodně nikdo nechce. ;)
No ten tvůj původní příspěvek vyznívá jako, že když nebudeme hlasovat tak nám přijdeš rozbít hubu. :D ;)
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Markus »

No tak v tom případě to vyznívá špatně. :) Však jsem se to snažil vysvětlit v dalším příspěvku. Snad mi nechceš říct, že Cameron Diaz zná jen osm lidí z těch, co nyní mohou hlasovat. Kdyby to bylo jen 60, tak bych se hodně divil... ;) Rozhodně nečekám, že bude u Lisy Ryder hlasovat padesát lidí... :lol: Ten můj původní post vás měl motivovat k zapojování se do tvorby Profilů herců, ne nutit hlasovat u herců, které neznáte...
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Kubaz »

Markus píše:No tak v tom případě to vyznívá špatně. :) Však jsem se to snažil vysvětlit v dalším příspěvku. Snad mi nechceš říct, že Cameron Diaz zná jen osm lidí z těch, co nyní mohou hlasovat. Kdyby to bylo jen 60, tak bych se hodně divil... ;) Rozhodně nečekám, že bude u Lisy Ryder hlasovat padesát lidí... :lol: Ten můj původní post vás měl motivovat k zapojování se do tvorby Profilů herců, ne nutit hlasovat u herců, které neznáte...
Jo vždyť vidíš, že to evidentně zabralo. ;) Myslel jsem to samozřejmě jen v legraci. Jinak když už jsme u toho počtu lidí na fóru, tak je pravda, že nováčci přibývají, ale nějak je jich furt míň a míň. Nevěřím, že by se v republice našlo ještě hodně takových maniaků jako jsme my, ale chtělo by to nějak dát o fóru víc vědět. Na druhou stranu zase nestojíme o lidi co budou dabing jen hanět. Ale možná by chtěla zvážit nějaká propagace, ne?
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Odpovědět

Zpět na „Novinky“