Nový systém pro hlasování v anketách

Novinky na Dabingfóru ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Joe Black »

Já se vyjádřím jednoduše: Já jsem spokojený se současným systémem a nevím, co na něm měnit. Chápu, že hlasování není zase až tak objektivní jak by mohlo být, kdyby hlasoval každý uživatel fóra.
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od DAN K. »

Nobody píše:
DAN K. píše: Při výrobě dabingu je obsazení stejně ve finále na režisérovi (případně produkčních), a tyhle stránky by pro ně měly být zdrojem informací (mimochodem vynikajících, je bomba, že se stále rozšiřují), ale rozhodnutí je na nich.
...Presne tuhle vetu jsem chtel jeste taky napsat. (mimochodem Nobody zarazi me, ze se posledni dobou nejak moc shodnem:)) ...To poradi je pak pro kazdyho kdo se podiva do profilu matouci, zvalst kdyz poradne nezna zdejsi stranky. Navic sami tvrdite ze na zakalde tech profilu doporucujete obsazeni, takze to precejen vliv ma....Kdyby tech hlasu bylo vic bylo by to zajimavy, ale takhle to nema moc vahu.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Markus »

Promiň Dane, ale já s tebou prostě nesouhlasím. O moc víc už se rozepisovat nebudu, protože si myslím, že Brocc to tu vystihl naprosto dokonale. Systém IMHO funguje a je samozřejmě naprosto přirozené, že ne všem bude vyhovovat... Nevím co bych dodal, tentokrát se prostě změny dít nebudou. ;) Jen je mi líto, že tu takto bagatelizuješ názor třeba i "jen" dvaceti hlasujících velkých fanoušků dabingu. Chodí sem na osm stovek lidí denně a zatím jste si stěžovali jen ty, Nobody a danpiper. To se dá svým způsobem považovat za úspěch...
Obrázek
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od ReDabér »

Mě se nápad s anketami líbí, přijde mi jako dobré řešení,aby se alespoň trochu usměrnil různý vkus uživatelů fora. Na druhou stranu jsem rozpačitý z představy, že se u herce x zvolí za nejlepší dabéři a, b, c. Pak ale o několik měsíců později nadabuje herce naprosto excelentně dabér z...
V případě výsledku ankety by se měla nechat otevřená zádní vrátka.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Sen »

ReDabér píše:Mě se nápad s anketami líbí, přijde mi jako dobré řešení,aby se alespoň trochu usměrnil různý vkus uživatelů fora. Na druhou stranu jsem rozpačitý z představy, že se u herce x zvolí za nejlepší dabéři a, b, c. Pak ale o několik měsíců později nadabuje herce naprosto excelentně dabér z...
V případě výsledku ankety by se měla nechat otevřená zádní vrátka.
V takovém případě by myslím nebyl problém anketu zopakovat.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od bloom »

ReDabér píše:Mě se nápad s anketami líbí, přijde mi jako dobré řešení,aby se alespoň trochu usměrnil různý vkus uživatelů fora. Na druhou stranu jsem rozpačitý z představy, že se u herce x zvolí za nejlepší dabéři a, b, c. Pak ale o několik měsíců později nadabuje herce naprosto excelentně dabér z...
V případě výsledku ankety by se měla nechat otevřená zádní vrátka.
Souhlasím. Už několikrát se mi stalo, že k některému herci byl dabér, jemuž bych dal hlas, doplěn až po anketě.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1268
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Brocc »

bloom píše:
ReDabér píše:Mě se nápad s anketami líbí, přijde mi jako dobré řešení,aby se alespoň trochu usměrnil různý vkus uživatelů fora. Na druhou stranu jsem rozpačitý z představy, že se u herce x zvolí za nejlepší dabéři a, b, c. Pak ale o několik měsíců později nadabuje herce naprosto excelentně dabér z...
V případě výsledku ankety by se měla nechat otevřená zádní vrátka.
Souhlasím. Už několikrát se mi stalo, že k některému herci byl dabér, jemuž bych dal hlas, doplěn až po anketě.
imho na toto stačí, když tam nějakým způsobem zůstanou zachovány výsledky ankety, např. v postu o ukončení, pak není problém, pokud bude více lidí názoru na zařazení dabéra, tak učinit....
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Michaela2 »

Markus píše:
Jinak btw. já jsem taky neviděl všechny kombinace, co tu u některých herců jsou. A že jich je někdy požehnaně. Ale jelikož naprostou většinu dabérů po hlase znám, tak se odvážím tvrdit, že si to umím představit. A nejednou jsem hlasoval i pro možnost, kterou jsem sice neviděl, ale umím si to dobře představit...
jojojo, to je přesný, mám to úplně stejně, bud na mě dotyčný herec tím hlasem dabéra mluví a vím, že to bude fungovat a v klidu mu můžu dát hlas a když nemluví, tak :nesouhlas: ale je fakt, že jsem se párkrát i spletla, př. neuměla jsem si představit Hudečkovou na Helen Hunt, Skalickou a M.Šplechtovou na S.Stone a ve filmu to fungovalo dokonale, ale většinou mě má představivost neklame :lol: někdy se mi stává, že otevřu profil mně neznámého herec a automaticky promluví hlasem nějakého dabéra, naposled David Zayas hlasem B.Tůmy, a bylo to tak přirozené, že hned dostal můj hlas :)
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Džejňulka »

někdy na mě taky herci, co moc neznám, mluví nějakým hlasem. :) Jsem myslela, že jsem jediná. A někdy si třeba neuvědomím, že toho herce znám, ale on na mě promluví, např. hlasem L.Cigánka a já pak zjistím, že jsem toho herec už někde viděla a daboval ho Cigánek.
Naposledy upravil(a) Džejňulka dne 17 říj 2012 12:12, celkem upraveno 1 x.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od videofil »

Tak já se do anket zapojuji pravidelně. Za prvé je to podle mě dobrá věc a za druhé mě to baví. :D
Co se nějaké spolupráce týče, také bych se nebránil. Třeba na CSFD ( kde jsem registrován pod stejnou přezdívkou jako tady ) píši různé životopisy a obsahy k filmům apod.


Ale hlavní důvod, proč píši, je jiný. Před nedávnem jsem se zúčastnil ankety herce Ronnyho Coxe a zarazlo mě ( nebo lépe řečeno naštvalo ), že nemůžu hlasovat pro pana Radoslava Brzobohatého. Bylo mi sděleno, že je to kvůli jeho úmrtí a že proto není ani možné ho doporučit dabingovým studiím. Což je sice na jednu stranu pravda, ale já se přesto domnívám, že ankety jsou tady na Dabingfóru hlavně proto, abychom hlasovali pro dabéry, o kterých si myslíme, že jako dabéři odvedli dobrou práci nebo že se k danému herci hodí nebo hodili. Tak jestli s tím nejde něco udělat. Díky.
Odpovědět

Zpět na „Novinky“