Fórum spuštěno

Novinky na Dabingfóru ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
dab.ing
Senior admin
Příspěvky: 71
Registrován: 27 úno 2008 22:42
Bydliště: Praha

Fórum spuštěno

Příspěvek od dab.ing »

Snad bude dobře sloužit nám všem, kteří si občas rádi vychutnáme film nebo seriál hezky česky. Do začátku pár informací...
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve registrovat. Registrace zabere jen pár vteřin a je samozřejmě zdarma.
Dodržujte pravidla našeho fóra.http://dabingforum.cz/viewtopic.php?style=1&f=8&t=4
Byli bychom rádi, kdyby se časem stalo Dabingforum.cz místem, kde se budou setkávat lidé, kteří nad českým dabingem nezlomili hůl a kteří jsou momentálně roztroušeni po různých diskuzních klubech, nebo jiných webech, které nejsou zaměřeny přímo na dabing. Pokud takové lidi znáte, klidně je sem přiveďte :)
V ideálním případě se nám třeba časem podaří, aby sem občas zavítali i ti, kteří se dabingem zabývají profesionálně. Ostatně, jestli bude toto fórum úspěšné a možná i užitečné, to už záleží jen a jen na vás.
Tak se dobře bavte :)
Martinoslav

Re: Fórum spuštěno

Příspěvek od Martinoslav »

Kvalitniho dabingu neni nikdy dost a proto diky za toto forum! :) Uz jsem se registroval a jiste budu pravidelnym navstevnikem :)
Uživatelský avatar
dab.ing
Senior admin
Příspěvky: 71
Registrován: 27 úno 2008 22:42
Bydliště: Praha

Re: Fórum spuštěno

Příspěvek od dab.ing »

Martinoslav píše:Kvalitniho dabingu neni nikdy dost a proto diky za toto forum! :) Uz jsem se registroval a jiste budu pravidelnym navstevnikem :)
A my jsme za to samozřejmě rádi. Rádi tě tu uvidíme :P
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Fórum spuštěno

Příspěvek od James55 »

Neškodilo by to tu trochu oživit, ptž moc lidí o tomhle fóru neví ;)
Uživatelský avatar
dab.ing
Senior admin
Příspěvky: 71
Registrován: 27 úno 2008 22:42
Bydliště: Praha

Re: Fórum spuštěno

Příspěvek od dab.ing »

James55 píše:Neškodilo by to tu trochu oživit, ptž moc lidí o tomhle fóru neví ;)
To je celkem logické, že o tom moc lidí neví, je to zatím hodně čerstvé :P Ale čím víc lidem o fóru řekneš, tím víc lidí o něm bude vědět ;) Záleží jenom na nás, kolik lidí se o tomhle fóru dozví. Samozřejmě chystáme i nějaké ikonky a bannery, takže časem se to snad rozjede.
zdenda89
Příspěvky: 3
Registrován: 14 lis 2012 20:26

Re: Fórum spuštěno

Příspěvek od zdenda89 »

dobrý den, máte pravdu, že kvalitního dabingu není dost. mohu to uvést u filmu-tenkrát na západě. mám dva disky s tímto filmem. jeden je původní dabing a druhý je dnešní dabing. nedávno film byl v televizi s novým dabingem-nový dabing se mi vůbec nelíbil.
Odpovědět

Zpět na „Novinky“