Slovenské Dabingforum

Novinky na Dabingfóru ...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Slovenské Dabingforum

Příspěvek od Markus »

Již delší dobu zde probíhají dohady několika lidí, zda by se u nás měly uvádět i slovenské dabingy. My jsme to zatrhli, nepovažujíc to za přínos českému dabingu, ani za přínos informační, protože naprostá většina uživatelů určitě nezná ze slovenského dabingu skoro nic.

Avšak jsme si říkali, že taková čistě slovenská odnož dabingfora by nebyla úplně od věci. Platit to samozřejmě nehodláme, ale pokud se tu najde nějaký fanda slovenského dabingu, co by chtěl hosting financovat, chovanecm rád vypomůže do začátku našim systémem a našimi zkušenostmi, aby se to hned mohlo pěkně rozjet.

Jestli nikdo nemáte zájem, nic se neděje, je to jen nápad... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4695
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenské Dabingforum

Příspěvek od Newmy »

Já bych do toho asi možná šel, ale potřeboval bych zde dát vědět o podpoře zdejších slovenských uživatelů, ať nejdu do předem mrtvého projektu, protože zatím tu nikdo nenapsal nic :-D
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1689
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Slovenské Dabingforum

Příspěvek od anderson »

Newmy píše:Já bych do toho asi možná šel, ale potřeboval bych zde dát vědět o podpoře zdejších slovenských uživatelů, ať nejdu do předem mrtvého projektu, protože zatím tu nikdo nenapsal nic :-D
Všimol som si to až teraz. Moju podporu to urcite ma, ale neskromne by som bol rad moderatorom takeho fora, lebo mi v poslednej dobe dost vadi ked sa tu mazu moje prispevky, ktore nijak neporusili pravidla a boli iba reakciou na doslova stupidne prispevky istych "expertov". Slovenskych dabingov je vela, cize o udaje a ich postupne doplnanie by nudza iste nebola. Ale zmysel by to malo iba vtedy ak by slovenske dabingforum bolo plnohodnotne ako toto ceske a nie nejaky jeho "chudy" pribuzny. Inak zaujem zo strany ceskych uzivatelov mna osobne len tesi.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Slovenské Dabingforum

Příspěvek od chovanecm »

Moje rada je: Pokuste se tam použít něco jiného než phpBB. Nejlépe nějaký vlastní systém, ve kterém by byla data logicky strukturovaná a ne jako tady, kde je to vše součást textu, což stěžuje případné strojové zpracování, klade vyšší nároky na uživatele atp. Já mám už bohužel na práci něco jiného, takže psaním vlastního systému nepomohu. Je možnost použít phpBB jako je zde, ale z principu to je špatné rozhodnutí.
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1689
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Slovenské Dabingforum

Příspěvek od anderson »

chovanecm píše:Moje rada je: Pokuste se tam použít něco jiného než phpBB. Nejlépe nějaký vlastní systém, ve kterém by byla data logicky strukturovaná a ne jako tady, kde je to vše součást textu, což stěžuje případné strojové zpracování, klade vyšší nároky na uživatele atp. Já mám už bohužel na práci něco jiného, takže psaním vlastního systému nepomohu. Je možnost použít phpBB jako je zde, ale z principu to je špatné rozhodnutí.
Kazda rada je dobra. Bohuzial ja ako antitechnik s tym aj tak nic nenarobim. Snad sa nejaky nadsenec co tomu rozumie casom najde.
TheEilag
Příspěvky: 38
Registrován: 05 pro 2010 16:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenské Dabingforum

Příspěvek od TheEilag »

Od těch pár dní co jsem se zeregistroval, mě napadlo že bych mohl uvést i slovenský dabing když těch českých je hodně. A potom není co psát. :(
Naposledy upravil(a) TheEilag dne 08 led 2011 15:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2948
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenské Dabingforum

Příspěvek od Pomajz »

anderson píše: boli iba reakciou na doslova stupidne prispevky istych "expertov".
Tohle bylo mířeno tutově proti mě :-? :idea:
Já jsem pro, aby bylo pro lepší klid založené samostatné slovenské dabingforum. Bude tu třeba pak větší klid a nebudou se sem psát nenávistné příspěvky. :-: Jen mám takový dotaz, jestli si tam budu moci dovolit to co někteří zde, kteří tu haní nový český dabing. :-?
Naposledy upravil(a) Pomajz dne 19 pro 2010 23:47, celkem upraveno 4 x.
RETROFILM
Frankburg
Příspěvky: 150
Registrován: 31 pro 2009 11:28
Bydliště: Brno

Re: Slovenské Dabingforum

Příspěvek od Frankburg »

Slovenské DabingForum - slovenská verze českého Dabingfora, zatím v plenkách ;-)
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4695
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenské Dabingforum

Příspěvek od Newmy »

No pokud budou příspěvky čekat na schválení, tak se vám to moc nerozjede :D
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Frankburg
Příspěvky: 150
Registrován: 31 pro 2009 11:28
Bydliště: Brno

Re: Slovenské Dabingforum

Příspěvek od Frankburg »

Newmy píše:No pokud budou příspěvky čekat na schválení, tak se vám to moc nerozjede :D
Už jsem to opravil ;)
Slovenské DabingForum - slovenská verze českého Dabingfora, zatím v plenkách ;-)
Odpovědět

Zpět na „Novinky“