Ceny Františka Filipovského 2010

Novinky na Dabingfóru ...
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Cena Františka Filipovského 2010

Příspěvek od Džejňulka »

DavePave píše:Tak krátce z celého odpoledne:...
Gratuluju ti, žes mohl být na takové akci, sice já bych v TV nechtěla být viděna, ale tobě to přeju. Už dlouho chodím po ulicích a přeju si potkat někoho, kdo dabuje, byl by to pro mě větší zážitek než se potkat třeba... s Bradem Pittem.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Cena Františka Filipovského 2010

Příspěvek od DavePave »

Děkuju ;) Já tam zažil pár opravdu zajímavých zážitků, např. už v té restauraci hned na začátku celého odpoledne mě pan Lanči vlastně představoval celému stolu lidí od dabingu a ke mě se otočil muž, kterému jsem předtím neviděl do tváře a představil se "Zdeněk Hruška, dobrý den." To jsem skoro nevěděl co říct :D Zajímavé bylo i představování se zvukařem Davidem Pavlíčkem, holt oba Davidové, jeden Pávek a druhý Pavlíček, to vyjde skoro na stejno :D
Jak už jsem psal, dostali jsme takovou nepřímou pozvánku do studia, takže jestli bys měla čas se zapojit do té zmíněné skupiny, určitě bys potkala dost lidí z dabingu ;D
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Cena Františka Filipovského 2010

Příspěvek od Budy »

To zní opravdu zajímavě. :-:
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena Františka Filipovského 2010

Příspěvek od Joe Black »

Budy píše:To zní opravdu zajímavě. :-:
Určitě, jen být Pražák... :-( I když je to vlastně jedno... ;-)
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Cena Františka Filipovského 2010

Příspěvek od Džejňulka »

DavePave píše:Děkuju ;) Já tam zažil pár opravdu zajímavých zážitků, např. už v té restauraci hned na začátku celého odpoledne mě pan Lanči vlastně představoval celému stolu lidí od dabingu a ke mě se otočil muž, kterému jsem předtím neviděl do tváře a představil se "Zdeněk Hruška, dobrý den." To jsem skoro nevěděl co říct :D Zajímavé bylo i představování se zvukařem Davidem Pavlíčkem, holt oba Davidové, jeden Pávek a druhý Pavlíček, to vyjde skoro na stejno :D
Jak už jsem psal, dostali jsme takovou nepřímou pozvánku do studia, takže jestli bys měla čas se zapojit do té zmíněné skupiny, určitě bys potkala dost lidí z dabingu ;D
to bych samo ráda, ale nevím, jestli to klapne, letos řidičák, taneční, škola,... ale bylo by to fakt super :-: , takže kdyžtak se mnou zatím počítej a uvidíme. Ještě je to v plánovací fázi nebo už se ví, kdy, kde, jak, na co? ;)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena Františka Filipovského 2010

Příspěvek od ReDabér »

To je zážitků, tiše závidím ;) Jinak, určitě Ti děkuju za reprezetnování našeho fora! Hrozně mě těší, že je naše práce takto oceňována a že o nás už hodně tvůrců českého znění ví. Pan Lanči bude fajn člověk.
A hlasím se také do prvního transportu do studia :D
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 800
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena Františka Filipovského 2010

Příspěvek od starpep »

Tady ještě reportáž

Kód: Vybrat vše

http://kultura.idnes.cz/filmvideo.asp?c=A100918_220711_filmvideo_jaz
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Cena Františka Filipovského 2010

Příspěvek od DavePave »

Džejňulka: Zatím se jen plánuje, musí se nejdřív dát dohromady ta potřebná skupinka (i když to, jak koukám, nebude problém) a domluvit termín.
ReDabér: To spíš já bych měl poděkovat, že mohu naši stránku reprezentovat, jinak by se mi těch krásných zážitků nedostalo.:) Pan Lanči je opravdu moc fajn, jak říkáš, a dá se s ním hodně v pohodě bavit.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Cena Františka Filipovského 2010

Příspěvek od Budy »

Joe Black píše:
Budy píše:To zní opravdu zajímavě. :-:
Určitě, jen být Pražák... :-( I když je to vlastně jedno... ;-)
Určitě pro tento případ je dobré být Pražákem. :)
18.05.2008 – 07.05.2015
Lukiz
Příspěvky: 3479
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Cena Františka Filipovského 2010

Příspěvek od Lukiz »

DavePave píše:Džejňulka: Zatím se jen plánuje, musí se nejdřív dát dohromady ta potřebná skupinka (i když to, jak koukám, nebude problém) a domluvit termín.
Pokud se tu domlouvá nějaká skupinka na exkurzi, tak se taky předběžně hlásím :)
Odpovědět

Zpět na „Novinky“