Seriál Křídla (1990)

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Seriál Křídla (1990)

Příspěvek od Ištván87 »

Zdravím. Nepamatuje si někdo z vás na komediální seriál Křídla? https://www.csfd.cz/film/73464-kridla/prehled/
Jednu z hlavních rolí tu hraje Tony Shalhoub a minimálně v jedné epizodě se objevil Kelsey Grammer v roli Frasiera Cranea, čili je to velice volně navázáno na seriály Na zdraví a Frasier. Ten seriál podle všeho běžel někdy v první půlce devadesátých let i u nás, tudíž má dabing, ale tady nemá ani téma. Známá mého kamaráda by ráda sehnala alespoň jeden díl v dabingu pro svého těžce nemocného příbuzného, který ten seriál miloval. Nenajde se tu někdo, kdo by mi uměl poradit? Díky
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1691
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Seriál Křídla (1990)

Příspěvek od anderson »

Seriál KRÍDLA bežal - ak sa dobre pamätám - na NOVE. A myslím, že to bolo po roku 1999, čiže dabing asi bude už pre CET 21. Ale kto tam daboval, to už si naozaj nepamätám. Zvláštne, že ho nikto doteraz nezreprízoval, bol to fajn seriál.
basleg
Příspěvky: 21
Registrován: 26 zář 2011 16:17

Re: Seriál Křídla (1990)

Příspěvek od basleg »

Taky bych tenhle seriál rád sehnal. A myslím, že to běželo ještě před nováckou "revolucí", protože mám pocit, že jsem to sledoval v době, kdy jsem ještě chodil do školy (v r. 99 jsem maturoval). I by to vysvětlovalo, proč to pak už nikdy nereprízovali - protože dabing neměli a dělat nový jim nestálo za to, asi to nemělo takovou popularitu jako třeba Cheers. Z dabérů si pamatuju, že tam byl Jakub Saic na postavu Thomase H. Churche, pak myslím, že toho tlustého majitele konkurenčních aerolinek daboval Antonín Molčík a jednoho z těch dvou bratrů Filip Čáp, ale za to bych už ruku do ohně nedal (maximálně prsty).
o_ciz
Příspěvky: 247
Registrován: 08 črc 2020 21:40

Re: Seriál Křídla (1990)

Příspěvek od o_ciz »

Bohužel, zdá se, že sehnat tento seriál s dabingem je téměř nemožné. Jedině snad zeptat se například na facebooku v komunitě sběratelů VHS, jestli ho nemá někdo nahraný.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Seriál Křídla (1990)

Příspěvek od Jack_6428 »

Dle televizního programu byla premiéra seriálu na TV Nova 20.10.1997 v 08:30.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Nabídka a poptávka dabingů“