My Fair Lady / My Fair Lady

Nové dabingy seriálů a filmů před televizní premiérou

Moderátor: filip

Re: My Fair Lady / My Fair Lady

Příspěvekod richardda » 03 led 2022 19:43

Opravdu by me zajimalo jake konkretni dramaturgicke rozhodnuti CT vedlo k nadabovani tohoto filmu. Vim, ze uz pred ne tak davnym casem tento film CT vysilala v puvodnim zneni s titulky na svem kanalu CT ART. Proto jsem vubec nepredpokladal, ze k nadabovani - zejmena prostrednictvim CT vubec nekdy dojde. Dabing jsem si pro zajimavost poslechl a nemam s nim nejmensi problem. Prekvapuje me ale, ze CT nepristoupila i k prezpivani pisnicek. Casu na to jiste meli furu a myslim si, ze vysledek nemusel vubec dopadnout spatne. Nicmene, proc vlastne me tenhle dabingovy pocin CT jeste zaujal. MY FAIR LADY je dalsim dukazem toho, ze kdyz CT chce, klidne odvysila s dabingem i film, ve kterem drtiva vetsina scen je v originalu s titulky :!: A ejhle, neslysel jsem ze by kvuli tomu divaci CT "vybehli na barikady". Tudiz po RANDALLU A HOPKIRKOVI je to dalsi dukaz toho, ze tzv. zapovezene stare puvodni dabingy CT muze a musi vysilat :!: A ted si klidne umim predstavit i odvysilani treba HROZNU HNEVU a RUMOVEHO BULVARU v puvodnim starem dabingu ve kterem chybejici pasaze - kdyz uz ne dodabovat - tak je klidne muzou otitulkovat. Opravdu bych chtel ted po MY FAIR LADY vedet, jakpak by asi dramaturgie jejich neodvysilani vyargumentovala. :-?
NOVA, jedině ona.
richardda

Re: My Fair Lady / My Fair Lady

Příspěvekod vlp007 » 05 led 2022 11:10

Super, že konečně něco udělali
vlp007

Předchozí

Zpět na Dabované novinky - TV