Policejní Akademie 7: Moskevská mise / Police Academy 7...

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Policejní Akademie 7: Moskevská mise / Police Academy 7...

Příspěvek od Roko »

Policejní Akademie 7: Moskevská mise / Police Academy 7: Mission to Moscow (1994)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: ( kino, VHS, Markíza, ČT )
V českém znění: Bohumil Švarc - George Gaynes (Eric Lassard), Karel Chromík - G.W. Bailey (Thaddeus Harris), Michal Pavlata - Michael Winslow (Larvelle Jones), Oldřich Vlach - David Graf (Eugene Tackleberry), Jorga Kotrbová - Leslie Easterbrook (Debbie Callahan), Jiří Holý - Christopher Lee (Alexandrei Nikolaivich Rakov), Miroslav Moravec - Ron Perlman (Konstantine Konali), Lucie Kožinová - Claire Forlani (Katrina), Zdeněk Mahdal - Charlie Schlatter (Kyle Connors), Jiří Knot - Gregg Berger (Talinsky), Karel Augusta - Vladimir Dolinsky (hotelový sluha), Marek Pavlovský - Richard Israel (Adam Sharp), Vladimír Kudla, Jaroslav Kaňkovský, Jana Altmannová, Helena Němcová, Antonín Molčík, Bohdan Tůma, Kateřina Brožová

Překlad: Michal Vrbovec
Dialogy: Jarmila Zavřelová
Zvuk: František Francl
Produkce: Josef Petrásek
Režie: Jiří Zavřel
Vyrobilo: Studio Budíkov 1994

2.DABING: ( Nova )
V českém znění: Bohumil ŠvarcGeorge Gaynes (Eric Lassard), Ladislav ŽupaničG.W. Bailey (kapitán Harris), Ljuba KrbováLeslie Easterbrook (kapitán Callahanová), Jan PřeučilChristopher Lee (komandant Alexandrei Nikolaivich Rakov), Filip ČápCharlie Schlatter (kadet Kyle Connors), Zbyšek Pantůček - Gregg Berger (Talinsky), Pavel Šrom - Ron Perlman (Konstantine Konali), Milan Slepička, Ladislav Cigánek - David Graf (Eugene Tackleberry), Michal Jagelka - Michael Winslow (Larvell Jones), Jitka Moučková - Claire Forlani (Katrina), Jana Postlerová, Pavel Skřípal, Jiří Valšuba, Otto Rošetzký, Dana Černá, Marek Libert, Eva Vichnarová, Jiří Ployhar, Petr Burian, Jan Hanžlík, Jaroslav Horák, Daniel Tůma - Richard Israel (Adam Sharp), Miluše Bittnerová

Překlad: Jan Urbánek
Zvuk: Milan Blažek
Produkce: Ivana Prejdová, Jiří Beránek
Dialogy a režie českého znění: Marie Fronková
Vyrobila: Česká produkční 2000, a. s. pro Cet 21 spol. s r. o. 2002
Naposledy upravil(a) palg dne 11 led 2014 21:57, celkem upraveno 7 x.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Policejní Akademie 7: Moskevská Mise / Police Academy 7: Mos

Příspěvek od chovanecm »

Nejspíš tu VHS verzi vysílali před pár lety na Markíze nebo JOJ.
Líbila se mi hláška, kdy ten ruský Mafián Konali na Lassarda: "Do střehu!". Lassard: "Do čeho?".
Na Nově jsem ji už pak neslyšel.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Policejní Akademie 7: Moskevská Mise / Police Academy 7: Mos

Příspěvek od Budy »

Taky jediný díl a dabing, ve kterém Harrise nemluví L. Županič.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Don Arian
Příspěvky: 193
Registrován: 06 říj 2009 08:16
Bydliště: Kdesi ve 20. století...

Re: Policejní Akademie 7: Moskevská Mise / Police Academy 7: Mos

Příspěvek od Don Arian »

chovanecm píše:Nejspíš tu VHS verzi vysílali před pár lety na Markíze nebo JOJ.
Líbila se mi hláška, kdy ten ruský Mafián Konali na Lassarda: "Do střehu!". Lassard: "Do čeho?".
Na Nově jsem ji už pak neslyšel.
ve verzi od Novy říká ten mafián: An ga! (nevím jak se to píše, ani z jakého jazyka to je ale vím že to znamená taky Do střehu!) a Lassard na to řekne: An co?
je to v podstatě ta samá hláška
"Ticho mozku nebo tě probodnu vidlema!"
fabec122
Příspěvky: 1580
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Policejní Akademie 7: Moskevská mise / Police Academy 7...

Příspěvek od fabec122 »

2. DABING
Zbyšek Pantůček - Gregg Berger (Talinsky), Daniel Tůma - Richard Israel (Adam Sharp)

Zajímalo by mě, proč se u posledních dvou dílů nejprve změnil dabér Proctora a posléze i Tackleberryho. Podle toho, jak se prolínali dabéři napříč filmy, a kdo v jednotlivých dílech mluvil různé menší role, tak to vypadá, že se dabovalo komplet naráz.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“