Hory mají oči 2 / The Hills Have Eyes II

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Hory mají oči 2 / The Hills Have Eyes II

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související film: Hory mají oči

1.DABING: DVD
V českém znění: Ernesto Čekan - Jacob Vargas (Crank), Miriam Chytilová - Jessica Stroup (Amber), Michal Michálek - Michael McMillian (Napoleon), Petr Vágner - Lee Thompson Young (Delmar), Jakub Saic - Flex Alexander, Derek Mears (Serža, Chameleon), Petr Gelnar - Ben Crowley (Stump), Jitka Moučková - Daniella Alonso (Missy), Otto Rošetzký - Eric Edelstein (Spitter), Michal Holán - Reshad Strik (Mickey), Jiří Zavřel - Jeff Kober (Redding), Petr Oliva - Jay Acovone (Wilson), Marcel Vašinka - Philip Pavel (Foster), Martin Zahálka - Michael Bailey Smith (Papa Hades), Jolana Smyčková - Cécile Breccia (těhotná žena), Radana Herrmannová - Fatiha Quatili (afgánská žena, titulky), David Štěpán - Jeremy Goei (Clyde)

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Guillermo Teillier, Lukáš Polifka
Produkce: Marek Hrazdil
Dialogy a Režie: Ladislav Novák
Vyrobilo: studio Virtual v roce 2007

2.DABING: Prima
V českém znění: Filip Švarc - Jacob Vargas (Crank), Jitka Moučková - Jessica Stroup (Amber), Pavel Vondrák - Michael McMillian (Napoleon), Jakub Wehrenberg - Lee Thompson Young (Delmar), Michal Jagelka - Flex Alexander (Seržant), Michal Holán - Ben Crowley (Stump), Klára Sochorová - Daniella Alonso (Missy), Marek Libert - Eric Edelstein (Spitter), Petr Gelnar - Reshad Strik (Mickey), Pavel Šrom - Jeff Kober (Redding), Jiří Valšuba - Jay Acovone (Wilson), Michal Michálek - Philip Pavel (Foster + titulky), René Slováčková - Cécile Breccia (těhotná žena), Jaroslava Obermaierová - Fatiha Quatili (afgánská žena), Otto Rošetzký, Jakub Zdeněk

Překlad: Zdeněk Hoffmann
Zvuk: Milan Blažek
Produkce: Alena Kolerová a Kristýna Pavlíková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Pavel Vondrák
Režie: Michal Michálek
Vyrobila: FTV Prima, spol. s r.o. ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. v roce 2011
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Hory mají oči 2 / The Hills Have Eyes II

Příspěvek od James55 »

První díl na Primě byla cenzurovaná verze, takže předpokládám, že i zde vyrobili nový dabing z tohoto důvodu...
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1691
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Hory mají oči 2 / The Hills Have Eyes II

Příspěvek od anderson »

James55 píše:První díl na Primě byla cenzurovaná verze, takže předpokládám, že i zde vyrobili nový dabing z tohoto důvodu...
A si si tym isty ? Porovnaval som iba minutaz, ktora mi sedi s DVD verziou. Film som prebehol iba zbezne a nic vystrihnute som nepostrehol. Akurat ta zenska na zaciatku kricala o dost menej. --- Podobne ani pri jednotke som nic vystrihnute nezaznamenal, ale tiez som to detailne neporovnaval, lebo minutaz sedela.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Hory mají oči 2 / The Hills Have Eyes II

Příspěvek od James55 »

anderson píše:A si si tym isty ? Porovnaval som iba minutaz, ktora mi sedi s DVD verziou. Film som prebehol iba zbezne a nic vystrihnute som nepostrehol. Akurat ta zenska na zaciatku kricala o dost menej. --- Podobne ani pri jednotke som nic vystrihnute nezaznamenal, ale tiez som to detailne neporovnaval, lebo minutaz sedela.
Jsem si naprosto jistý. Ten dabing jsem si nahrál a porovnal s DVD verzí a několik záběrů tam chybí např. při upálení, nebo míření zbraní na dítě...
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1691
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Hory mají oči 2 / The Hills Have Eyes II

Příspěvek od anderson »

James55 píše:
anderson píše:A si si tym isty ? Porovnaval som iba minutaz, ktora mi sedi s DVD verziou. Film som prebehol iba zbezne a nic vystrihnute som nepostrehol. Akurat ta zenska na zaciatku kricala o dost menej. --- Podobne ani pri jednotke som nic vystrihnute nezaznamenal, ale tiez som to detailne neporovnaval, lebo minutaz sedela.
Jsem si naprosto jistý. Ten dabing jsem si nahrál a porovnal s DVD verzí a několik záběrů tam chybí např. při upálení, nebo míření zbraní na dítě...
Ok. Mrknem na to tiez. --- Ale obvykle u distributora existuje aj verzia pre TV s rovnakym dabingom ako pre necenzurovanu verziu. Jednoducho len prislusne sceny vystrihnu. Takisto pokial zostrihali iba sceny bez dialogov, tak vyrobu dalsieho dabingu nechapem.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Hory mají oči 2 / The Hills Have Eyes II

Příspěvek od Manche »

Nevíte, kdo v obou dabinzích mluvil Archieho Kaoa?
Odpovědět

Zpět na „Filmy“