Transformers 3 / Transformers: Dark of the Moon

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Transformers 3 / Transformers: Dark of the Moon

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Související: Transformers, Transformers: Pomsta poražených, Transformers: Zánik, Transformers: Poslední rytíř, Bumblebee

V českém znění: Radek Škvor - Shia LaBeouf (Sam Witwicky), Zuzana Kajnarová - Rosie Huntington-Whiteley (Carly Millerová), Pavel Vondra - Josh Duhamel (Lennox), Jakub Saic - John Turturro (Simmons), Ernesto Čekan - Tyrese Gibson (Robert Epps), Zdeněk Maryška - Peter Cullen (Optimus Prime), Zdeněk Mahdal - Hugo Weaving (Megatron), Jaromír Meduna - John Malkovich (Bruce), Lucie Svobodová - Julie White (Judy Witwicky), Pavel Šrom - Kevin Dunn (Ron Witwicky), Tomáš Juřička - Tom Kenny (Wheelie), Lukáš Hlavica - Patrick Dempsey (Dylan Gould), Tomáš Borůvka - Jess Harnell (Ironhide), Jiří Balcárek - Ken Jeong (Jerry), Bohuslav Kalva - Glenn Morshower (Generál Morshower), Antonín Navrátil - Charles Adler (Starscream), Miloš Vávra - Frank Welker (Soundwave), Bohdan Tůma (Bumblebee), Dagmar Čárová - Frances McDormand (Mearingová), Petr Oliva - Leonard Nimoy (Sentinel Prime), Ivo Novák - Keith Szarabajka (Laserbeak), Miroslav Saic - George Coe (Oue), Libor Terš - Ravil Isyanov (Voshkod), Jiří Valšuba - Josh Kelly (Stone), Tomáš Racek - John DiMaggio (Leadfoot), Milan Slepička - Elya Baskin (Dimitri), Petr Gelnar - James Remar (Sideswipe), Zdeněk Hruška - Reno Wilson (Brains), Marek Libert - Alan Tudyk (Dutch), Martin Zahálka - Robert Foxworth (Ratchet), Ladislav Novák - Chris Sheffield (náborář), Renata Volfová - Mindy Sterling (náborářka), Svatopluk Schuller, Martina Kociánová, Zbyšek Horák, Ludvík Král, Radana Herrmannová, Radovan Vaculík, Petr Vágner, Petr Meissel, Kateřina Petrová

Překlad: Petr Zenkl
Dialogy: Lenka Benešová
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner
Mix zvuku: Shepperton Studios
Režie: Bohdan Tůma
Vyrobila: LS Productions dabing 2011
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Transformers 3 / Transformers: Dark of the Moon

Příspěvek od oberon »

Čekal jsem, kdy se to tady objeví, za mě naprostá spokojenost...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Transformers 3 / Transformers: Dark of the Moon

Příspěvek od oberon »

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Transformers 3 / Transformers: Dark of the Moon

Příspěvek od oberon »

AGAMENON píše:
oberon píše:Čekal jsem, kdy se to tady objeví, za mě naprostá spokojenost...
Seš nenáročný :)
Tak promiň no, holt mi dodržení starých dabérů a obsazení ne moc často obsazované Zuzany Kajnarové stačí, vedle toho mi Lukáš Hlavica vůbec nevadí...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformers 3 / Transformers: Dark of the Moon

Příspěvek od Markus »

AGAMENON píše:Seš nenáročný :)
Nevím, proč by měl být nenáročný. Dabéři z minulého dílu dodrženi, Zuzana Kajnarová super, spjatý Jaromír Meduna na Malkoviche jakbysmet a v neposlední řadě 41 dabérů na film. Nevím, co "náročnějšího" si ohledně obsazení přát. Hádám, že by museli ve filmu dabovat pánové Liška, Polívka a tak podobně, aby se tu obecně chrochtalo blahem, že...
Obrázek
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Transformers 3 / Transformers: Dark of the Moon

Příspěvek od Lukiz »

Agu by chrochtal blahem jen na Brnem ;)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Transformers 3 / Transformers: Dark of the Moon

Příspěvek od oberon »

Dagmar Čárová - Frances McDormand (Mearingová)
Petr Oliva - Leonard Nimoy (Sentinel Prime) Tohle mě jako jediné na dabingu celkem štvalo, vzhledem k jedničce, dal se normálně obsadit klidně takovým Jiřím Plachým...
IRONHIDE
Příspěvky: 96
Registrován: 05 led 2011 16:00

Re: Transformers 3 / Transformers: Dark of the Moon

Příspěvek od IRONHIDE »

oberon píše:Mně se zdálo, že spíš když jakoby mluvil skrz rádio, tak většinu z toho mluvil Tůma...
jo enom pres radio a Tuma promluvil parkrat na konci
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1264
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Transformers 3 / Transformers: Dark of the Moon

Příspěvek od AGAMENON »

oberon píše:
AGAMENON píše:
oberon píše:Čekal jsem, kdy se to tady objeví, za mě naprostá spokojenost...
Seš nenáročný :)
Tak promiň no, holt mi dodržení starých dabérů a obsazení ne moc často obsazované Zuzany Kajnarové stačí, vedle toho mi Lukáš Hlavica vůbec nevadí...
To, že se dodrželo původní obsazení je dobře, avšak nic to nemění na faktu, že již původní obsazení není zrovna nejšťastnejší.

Lukiz píše:Agu by chrochtal blahem jen na Brnem ;)
:mrgreen: Tys mne odhalil :mrgreen:
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
FragMan
Příspěvky: 431
Registrován: 10 črc 2008 12:17
Bydliště: Brno

Re: Transformers 3 / Transformers: Dark of the Moon

Příspěvek od FragMan »

Super dabing, ale vytknul bych Petra Olivu na Sentinel Prime, když v jedničce daboval toho ministra...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“