Internát / El Internado

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Joe Black »

Doplněna 5. série = návrat ke starým dobrým dabérům. Ta náhrada na konci 4. série vznikla asi kvůli tomu, že se nedabovalo najednou a někteří prostě nemohli, tak použili adekvátní náhrady. Jen mě mrzí, že Radka Přibyslavská má už asi třetí nebo čtvrtou postavu. Jinak pořád stejně skvělý! :-: A Míšo, souhlasím s tou Vandou Konečnou, má téměř stejný hlas jako Kubačáková.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6980
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Michaela2 »

se špatnou výslovností jmen mě ale fakt pruděj, na Hektora (místo Ektor) už jsem si zvykla , ale Nojret místo Nuare a Nacho místo Načo, to je fakt moc :D :evil:
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Joe Black »

A Míšo, všimla sis, že kolikrát třeba řeknou místo Marie María nebo místo Elsa Elisa? A je těch kisků víc... :-(
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6980
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Michaela2 »

já jsem si myslela ( teda tuším, že mi to někdo říkal, nebo jsem to četla), že překladatelé zapisují jména ve fonetické transkripci, ale zde to zřejmě paní Nacherová nedělá...Elisy jsem si nevšimla , pokud jde o Maríu, tak ona je María, takže správně by ji měli oslovovat Marío (María dle vzoru žena), ale počeštují to, v dnešním díle jsem si všimla, že Jacinta to řekla dle španělského sklonováni... nadale ze Susany udělali českou Zuzku :D

mimochodem 5x05 Amelie Ilona Svobodová :-?


OT:dnes jsem mrkla na 1.díl Merlina a oslovení Gaiusi mě zvedlo z postele :D občas by překladatele potřebovali korekturu :D
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6980
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Michaela2 »

5.serie:

Svatopluk Schuller - Luis Mottola (Andrés Pazos)

5x07 Amélie- opět Ilona Svobodová
5x08 Sandra Pazos- Šárka Drozdová

v 5.sérii Lucase nemluví Němčok, ten ho daboval v předcházejících sériích jen v pár dílech, asi 3...

5x08 Javier Holgado - A. nebo K. Nováková ( tady je to zcela jasné)... hlas je neskutečně podobný hlasu Evelyn...

každopádně jsem si čím dál více jista, že Lucase dabuje holka, to vůbec není klučíčí hlas, nahrává tomu celkem i to, že v titulkách vyjmenujou úplně všechny dabéry i Svobodovou, Škvora, kteří v daných dílech měli fakt štěky a jediny, kdo chybí je hlas Lucase, který se naopak vyskytuje ve velkém množství scen... myslim, že hlas Lucase je jedna z Novákových, napsala jsem do SDI, tak třeba přijde odpověd´
Naposledy upravil(a) Anonymous dne 06 čer 2011 20:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6980
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Michaela2 »

z SDI se mi dostalo odpovědi a Lucase skutečně dabuje Adélka Nováková ( jen v pár dílech 4.serie ho daboval Jakub Němčok), Adélka dokonce dabuje i Javiera Holgada, D.Štěpán maximálně na začátku ;)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Joe Black »

čarodejka Míša píše:z SDI se mi dostalo odpovědi a Lucase skutečně dabuje Adélka Nováková ( jen v pár dílech 4.serie ho daboval Jakub Němčok), Adélka dokonce dabuje i Javiera Holgada, D.Štěpán maximálně na začátku ;)
Tak konečně máme rozděleny Adélku a Klárku - super!
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Joe Black »

Upraveno. A Míšo, my tam máme Sandru Pazos už dávno, ale jako Irene Espí (což není chyba), tak jsem tam doplnil lomítko a jméno Sandra Pazos. ;)
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od puffy »

1. séria.
Karel Richter - Francisco Merino (Alfonso Ceballos)

Mám za sebou zatiaľ dva diely. Na dabingu sa mi páči, že tu dabujú pre mňa menej častý dabéri. Na druhej strane zase dabing trpí veľmi malým počtom dabérov a vo vedľajších úlohách sa dabéri dosť opakujú.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6980
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Michaela2 »

hlavně je v tom seriálu přeschullerováno :D jakmile se objeví postava 30-45 letého muže , hned ho dabuje Schuller, je jedinej, kdo mě v tom seriálu prudi a nudí .-)

i když Přibyslavská, Kožinová a Jindrová už se taky na pár postavách vystřídaly ...

A Radek Hoppe dabuje Fermína i ve 6x04 (stále ale doufam, že se vrátí Burian), Hoppe zní moc mladě a ne tak drsně.-)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“