Lidský terč / Human Target

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Lidský terč / Human Target

Příspěvek od oberon »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. SÉRIE
V českém znění: Lukáš Hlavica - Mark Valley (Christopher Chance), Zdeněk Junák - Chi McBride (Winston), Zdeněk Mahdal - Jackie Earle Haley (Guerrero)

Epizodní role: Tereza Bebarová - Tricia Helfer, Courtney Ford, Autumn Reeser (Stephanie Dobbsová, Laura, Layla), Pavel Soukup - Danny Glover, Chris Mulkey (Klient, Detektiv Al Jenkins), Jan Szymik - David Nykl (Vincent Morgan), Kateřina Lojdová - Ali Liebert, Emmanuelle Vaugier, Kristin Lehman (Brooke Hammelová, Emma Barnesová, Allyson Russoová), Michal Holán - Sam Huntington (John Gray), Jiří Hromada - William B. Davis, Mitch Pileggi (Whitey Doyle, Leonard Kreese), Zbyšek Horák - Dylan Neal (Wes Gibson), Zbyšek Pantůček - Kevin Weisman (Martin Gleason), Jitka Moučková - Leonor Valera, Moon Bloodgood, Amy Acker (Maria Gallegoová, Dr. Jessica Shawová, Katherine Waltersová), Zdeněk Hruška - Kris Marshall, Kavan Smith (Doug Slocum, Nathan), Libor Terš - Bruce Ramsay, Christopher Heyerdahl (Plukovník Vasquez, Connor Dunham), Aleš Procházka - Kim Coates, Mackenzie Gray (Bertram, Templeton), Otakar Brousek ml. - Lennie James (Baptiste), Bohdan Tůma - Dash Mihok (Eddie Dunn), Jitka Ježková - Grace Park, Christina Cole (Eva Khanová, Victoria), Tomáš Juřička - Peter Wingfield, Lee Majors (Hugh Prentiss, Christopher Chance), Bohuslav Kalva - Erick Avari, Armand Assante (Gerard, Joubert), Marek Holý - Rey Valentin (Tony Sorrento), Daniela Bartáková - Patricia Drake (Královna), Pavel Rímský - Timothy Omundson (Vyšetřovatel), Gustav Bubník, Svatopluk Schuller, Irena Hrubá, Petra Jindrová, Filip Jančík (titulky) a další

Překlad: Jana Bauerová, Filip Janda
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Kot, Libuše Witzová
Dialogy: Gustav Bubník, Veronika Veselá
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2011

2. SÉRIE
V českém znění: Lukáš Hlavica - Mark Valley (Christopher Chance), Zdeněk Junák - Chi McBride (Winston), Zdeněk Mahdal - Jackie Earle Haley (Guerrero), Vanda Hybnerová - Indira Varma (Ilsa Pucci), Anna Remková - Janet Montgomery (Ames)

Epizodní role: Libor Hruška - Rick Hoffman (Shelly), Svatopluk Schuller - Timothy Omundson (Vyšetřovatel), Dana Černá - Molly Parker (Rebecca Brooksová), Pavel Šrom - M.C. Gainey (Donnelly), Ernesto Čekan - Hakeem Kae-Kazim (Andre Markus), Radek Hoppe - JD Pardo (Brody Rivera), Jan Šťastný - Mike Dopud (Chicago), Zbyšek Pantůček - Douglas O'Keeffe (Yuri), Jiří Ployhar, Filip Jančík (titulky) a další

Překlad: Jana Bauerová
Zvuk: Tomáš Říha, Michal Závěrka
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy: Veronika Kernová
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2012-2013
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Lidský terč / Human Target

Příspěvek od Budy »

Zdeněk Junák :-:
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Lidský terč / Human Target

Příspěvek od oberon »

Jen pro informaci, kompletní info budu doplňovat až ve čtvrtek někdy k večeru, jelikož jsem přes týden ještě na intru, tak se nebojte, všechno bude...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Lidský terč / Human Target

Příspěvek od jackb »

Dost dobrý dabing a všechny tři hlavní postavy nadabovány skvěle :-:

Jenom nakonec nerežíruje Marek Tomažič, ale Filip Jančík
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidský terč / Human Target

Příspěvek od Furiant »

Tak shlédnut pilot a dabing se mi líbil, jsem spokojenej... problémem budou ale asi trochu vedlejší postavy, viz pan Soukup na dvou postavách během 10 minut... :) A režii dělal Filip Jančík, takže se omlouvám za tu dezinformaci s panem Tomažičem, ale když s ním mluvil ten můj známej, pochopil jsem z toho, že režii bude dělat právě on...
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Lidský terč / Human Target

Příspěvek od oberon »

Tak abych napsal taky svůj názor. Hlavní trio snad ani lépe být vybráno nemohlo. Lukáš Hlavica klasicky sedí skvěle, Zdeněk Junák má na McBridea prostě ten správně "ostrý" hlas a Zdeněk Mahdal opět dokazuje, že se k herci víc než hodí. Vedlejší role jsou také v pořádku, snad jen ten dvojitý výskyt Pavla Soukupa mohl někomu vadit, ale vzhledem k tomu, že tam měl Glover jen malou miniroli, to mně vůbec nevadilo. Slyšet Gustava Bubníka mluvit vedlejší roli také není zrovna obvyklé. Věc co se mi hodně líbí je, že Jančík jako jeden z mála ještě čte hlavní role, to je věc, co mi dneska moc chybí. Filip Jančík jednoduše opět dokázal, že je v tomhle ohledu klasa, pro mě jeden z nejlepších režisérů a dabérů současnosti....
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Lidský terč / Human Target

Příspěvek od oberon »

Doplněn 2. díl. Na Davida Nykla si Jančík zachoval Jana Szymika, překlad měl v tomto díle jakýsi Filip Janda a dialogy Veronika Veselá, takže se možná v některém z dílů dočkáme jejího hlasu, ale kdo ví...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Lidský terč / Human Target

Příspěvek od oberon »

Sice to už nedávají dobu, ale musím říct, že dlouho tenhle seriál na Nově nevydržel, snad jenom 4 díly a pak šlus, tomu říkám "odvysílat seriál" :( ...
Uživatelský avatar
blackinho
Příspěvky: 24
Registrován: 23 říj 2010 17:34

Re: Lidský terč / Human Target

Příspěvek od blackinho »

doplnění k epizodním rolím: Kateřina Lojdová - Kristin Lehman (Allyson Russoová), Pavel Soukup - Chris Mulkey (detektiv Al Jenkins), Jiří Hromada - William B. Davis, Mitch Pileggi (Whitey Doyle, Leonard Kreese), Zbyšek Horák - Dylan Neal (Wes Gibson), Zbyšek Pantůček - Kevin Weisman (Martin Gleason), Tereza Bebarová - Autumn Reeser (Layla), Jitka Moučková - Leonor Valrela, Moon Bloodgood, Amy Acker (Maria Gallegoová, Dr. Jessica Shawová, Katherine Waltersová), Zdeněk Hruška - Kris Marshall, Kavan Smith (Doug Slocum, Nathan), Libor Terš - Bruce Ramsay, Christopher Heyerdahl (plukovník Vasquez, Connor Dunham), Aleš Procházka - Kim Coates, Mackenzie Gray (Bertram, Templeton), Otakar Brousek ml. - Lennie James (Baptiste), Bohdan Tůma - Dash Mihok (Eddie Dunn), Jitka Ježková - Grace Park, Christina Cole (Eva Khanová, Victoria), Tomáš Juřička - Peter Wingfield, Lee Majors (Hugh Prentiss, Christopher Chance), Bohuslav Kalva - Erick Avari, Armand Assante (Gerard, Joubert), Marek Holý - Rey Valentin (Tony Sorrento), Daniela Bartáková - Patricia Drake (Královna), Pavel Rímský - Timothy Omundson (vyšetřovatel), Irena Hrubá, Petra Jindrová
Odpovědět

Zpět na „Seriály“