Šmoulové / The Smurfs

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Šmoulové / The Smurfs

Příspěvek od Fifa.21 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | CZ TRAILER

Související: "Šmoulové", Šmoulokoleda, Šmoulové 2, Šmoulové - Strašidelný speciál

V českém znění: Ondřej Brzobohatý - Neil Patrick Harris (Patrick Winslow), Nikola Votočková - Jayma Mays (Grace Winslowová), Jitka Čvančarová - Sofía Vergara (Odil), Jiří Plachý - Tim Gunn (Henri), Václav Knop - Hank Azaria (Gargamel), Oldřich Vlach - Jonathan Winters (Taťka Šmoula), Tomáš Juřička - Alan Cumming (Směloun), Andrea Elsnerová - Katy Perry (Šmoulinka), Jiří Prager - Fred Armisen (Koumák), Jaroslav Kaňkovský - George Lopez (Mrzout), Michal Holán - Anton Yelchin (Nešika), Antonín Navrátil - Jeff Foxworthy (Kutil), Marek Libert - John Oliver (Fešák), Petr Oliva - Kenan Thompson (Mlsoun), Tomáš Racek - Gary Basaraba (Silák), Libor Terš - Paul Reubens (Šprýmař), Jan Maxián - Wolfagang Puck (Kuchař), Ludvík Král - B.J. Novak (Pekař), Jan Šťastný - Tom Kane (Vypravěč), Jiří Krejčí - Joel McCrary (Farmář), Dagmar Čárová - Paula Pizzi (Odilina matka), Zbyšek Pantůček - Victor Pagan (tulák), Michal Novotný - Bradley Gosnell (prodavač hraček), Svatopluk Schuller, Aneta Talpová, Jitka Moučková, Nami Havelková, Petr Gelnar, Ladislav Cigánek, Jana Páleníčková, Radek Škvor, Jiří Valšuba

"Lá, lá, lá..."
Zpívají: Oldřich Vlach - Jonathan Winters (Taťka Šmoula), Tomáš Juřička - Alan Cumming (Směloun), Andrea Elsnerová - Katy Perry (Šmoulinka), Jiří Prager - Fred Armisen (Koumák), Jaroslav Kaňkovský - George Lopez (Mrzout), Michal Holán - Anton Yelchin (Nešika)

Překlad: Andrea Czesaná
Dialogy: Jana Dotlačilová
Produkce: Blanka Koutská
Zvuk: Martin Jílek
Mix zvuku: Pinewood Studios
Režie: Alice Hurychová
Vyrobilo Studio Soundsquare © 2011
Premiéra v kinech: 11.8.2011
Naposledy upravil(a) Fifa.21 dne 03 pro 2011 17:46, celkem upraveno 25 x.
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Šmoulové / The Smurfs

Příspěvek od Fifa.21 »

Mně se to teda dost líbí, že to má v rukou režisérka Šmoulů na Barrandově, a že si svoje dabéry dodržela. A neobsazení Petra Meissela na Gargamela (nic proti němu jen se na něj nehodí) je také + . Dále hrané role jsou vybrány sice zvláštně, ale dost dobře. :-:
Naposledy upravil(a) Fifa.21 dne 11 říj 2011 20:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Šmoulové / The Smurfs

Příspěvek od oberon »

Tak Ondřej Brzobohatý je Harrisovi celkem podobnej, tak by to spojení mohlo fungovat dobře, i když já stejně preferuju Davida Novotného :) ...
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Šmoulové / The Smurfs

Příspěvek od DAN K. »

nechci kritizovat neco, co jsem nevidel, dost mozna ze to ondra brzobohaty namluvi skvele, dost mozna na to byl casting (ale na to je moc podzrele, ze smoulove maji stejne hlasy jak v serialu) , ale spojeni david novotny - neil patrick harris mi v 5. serii Jak jsem poznal vasi matku prislo uz tak dokonale vypilovane, ze skoro neslysim rozdil mezi dabingem a originalem, proto me hodne mrzi, ze ho nemluvi tady na velkym platne, tuplem kdyz v traileru tu roli hraje NPH uplne stejne jak Barneyho a vzhledem k tomu, ze na ten serial kouka dost lidi, urcite nebudu sam komu bude vadit jiny hlas, kdyz vlezou do kina.
Vladajsoucna
Příspěvky: 641
Registrován: 14 pro 2010 20:26

Re: Šmoulové / The Smurfs

Příspěvek od Vladajsoucna »

Fifa.21 píše:Mně se to teda dost líbí že to má v rukou režisérka Šmoulů na Brarranově a že si svoje dabéry dodržela. A taky že na Gargamela nedala Meissela, ale Knopa kterej je podle mě o dost lepší. Dále hrané role jsou vybrány sice zvláštně, ale dost dobře. :-:
Souhlas, Meissel mi přišel na Gargamela úplně otřesný, Knop je daleko lepší, i když navázat na skvělou práci Jiřího Císlera je dost těžké (je to podobné jako u Zavřela, který se nikdy nevyrovná Bedrnovi v Simpsonech).

Netušil jsem, že J. Čvančarová dabuje, jak koukám na seznam rolí, tak toho ani moc neudělala.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Šmoulové / The Smurfs

Příspěvek od Ištván87 »

petkazuza píše:Sakra Pro mě byl neil od začátku jasně david novotný nechápu proč ho neobsadily když ho dabuje tak úžasně a ten hlas k němu vážně sedí, no uvidim ale zase na druhou stranu mě velice potěšila andrea elsnerová, hned jak sem viděl trailer tak na šmoulinku mě napdal andrejka
Ona jí taky dabuje na Barandově. A opravdu jí to jde, dost se chytla stylu co na Šmoulince používala Jitka Molavcová... :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
andrew.k
Příspěvky: 72
Registrován: 08 čer 2009 21:29

Re: Šmoulové / The Smurfs

Příspěvek od andrew.k »

rozhovor s O.Brzobohatým o Šmoulech: http://www.impuls.cz/clanek/audio-ondre ... ove/231051
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Šmoulové / The Smurfs

Příspěvek od oberon »

Tak už jsem se na to trochu podíval a nemůžu si pomoct, ale jak tady, tak i v Rangovi mi Brzobohatý přijde hrozně podobný Sašovi Rašilovovi. Na samotného NPH to byl celkem nezvyk, jako hodil se a herecky to zvládal, ale holt jsem už prostě příliš navyklý na Davida Novotného...
Bobestom
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2009 21:08

Re: Šmoulové / The Smurfs

Příspěvek od Bobestom »

Viděno a Brzobohatý se mi vůbecc nelíbil. Jak jste již psali, celkem připomíná Rašilova.
Jeho "výkon" mi přišel strašně čtený a suchý. Na N.P.H. je opravdu geniální David Novotný a škoda, že nebyl obsazen ...
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Šmoulové / The Smurfs

Příspěvek od Pan X »

Dnes jsem si pustil Šmouly po dlouhé době a znovu mě uchvátil výkon Václava Knopa :-: brilatní výkon :-:, myslím si, že pan Knop je dobrá náhrada za pana Císlera, který bude na Gargamela už navždy jedinečný a excelentní. Abych se vrátil k panu Knopovi, fakt mě mrzí, že nebyl obsazen do animovaného seriálu místo pana Pantůčka a Meissela, je to velká škoda.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“