Hřbitov domácích zvířat / Pet Sematary

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
tomas.kucera11
Příspěvky: 699
Registrován: 05 úno 2010 16:29
Bydliště: Dolní Branná
Kontaktovat uživatele:

Hřbitov domácích zvířat / Pet Sematary

Příspěvek od tomas.kucera11 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jan Čenský - Dale Midkiff (Louis Creed), Simona Postlerová - Denise Crosby (Rachel Creedová), Soběslav Sejk - Fred Gwynne (Jud Crandall), Vanda Hybnerová, Saša Rašilov, Eva Spoustová - Miko Hughes (Gage Creed + další role), Dana Syslová, Karel Richter, Monika Ticháčková - Blaze Berdahl (Ellie Creedová)

Překlad: Ivan Němeček
Zvuk: Václav Hálek
Produkce: Jiří Beránek
Režie: Ondřej Kepka
Vyrobilo: studio dabing - AB Barrandov pro Hollywood Classic Entertainment © 1994
Naposledy upravil(a) tomas.kucera11 dne 15 čer 2012 19:38, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Hřbitov domácích zvířat / Pet Sematary

Příspěvek od Sagres »

Na přebalu VHS je rok výroby © 1994
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
richardda
Příspěvky: 1111
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Hřbitov domácích zvířat / Pet Sematary

Příspěvek od richardda »

Tenhle VHS dabing se nachazi i na u nas vydanem BluRay a taky BluRay ULTRA HD. A tady jsem postrehl takovy docela zajimavy detail. Jelikoz zaverecne titulky ve VHS dabingu cte Karel Richter, ocekaval jsem, ze bude cist i titulky uvodni. Neni tomu ale tak. Uvodni titulky cte nekdo mnohem mladsi a pravdepodobne nejde o predabovani pro novy nosic, jelikoz v titulcich zazni HOLLYWOOD CLASSIC ENTERTAINMENT UVÁDÍ. Takze docela by me zajimalo, jestli to takhle bylo i na puvodni VHS od HCE a taky, komu tenhle pro mne naprosto neznamy hlas patri. :-?
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
DJRoccoiNc
Příspěvky: 276
Registrován: 06 kvě 2014 23:58
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hřbitov domácích zvířat / Pet Sematary

Příspěvek od DJRoccoiNc »

V roku 2003 na TV Markíza s týmto dabingom, rovnako s vhs dabingom aj druhú časť v 2003.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“