Můj oblíbený rok / My Favorite Year

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Můj oblíbený rok / My Favorite Year

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. dabing
V českém znění: [obsazeni]Jiří Plachý - :Peter O'Toole (Alan Swann), Michal Dlouhý - :Mark Linn-Baker (Benjy Stone), Petra Hanžlíková - :Jessica Harper (K.C.), Svatopluk Skopal - :Joseph Bologna (King Kaiser), Bohuslav Kalva - :Bill Macy (Sy Benson), Jana Drbohlavová - :Lainie Kazan (Belle Carroca), Pavel Pípal - :Lou Jacobi (strýček Morty), Lenka Skopalová, Jiří Havel, Vladimír Fišer, Jiří Prager, Ladislav Županič, Jaroslav Pešice, Luděk Čtvrtlík, Jana Altmannová, Jaroslav Hausdor (titulky) a další.[/obsazeni]

Překlad: Pavel Kuchař
Dramaturgie: Ladislav Kadlec
Střihová spolupráce: Jiří Šesták
Hudební spolupráce: Eva Javůrková
Zvuk: Jiří Hejlek
Asistentka režie: Dagmar Vrbovcová
Výroba: František Seidl
Dialogy a režie: Jana Semschová
Vyrobila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, Česká televize 1994

2. dabing
V českém znění: [obsazeni]:Jiří Čapka - :Peter O'Toole (Alan Swann), :Jan Maxián - :Mark Linn-Baker (Benjy Stone), :Eliška Nezvalová - :Jessica Harper (K.C.), :Pavel Soukup - :Joseph Bologna (King Kaiser), :Michal Pavlata - :Bill Macy (Sy Benson), :Jan Schánilec - :Lou Jacobi (strýček Morty), :Miroslav Saic, :Marcela Nohýnková, :Libor Terš, :Martin Velda, :Kateřina Lojdová, :Eliška Skarkeová, :Svatopluk Schuller, :Milan Slepička, :Zuzana Mixová, :Bohdan Tůma (titulky) a další.[/obsazeni]

Překlad: Jana Sernická
Zvuk: Michal Beringer
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Jiří Kvasnička
Vyrobila: Společnost SDI Media pro Cinemax 2006
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6791
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Můj oblíbený rok / My Favorite Year

Příspěvek od bloom »

Doplněn dabing ČT.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Můj oblíbený rok / My Favorite Year

Příspěvek od Sen »

bloom píše:Doplněn dabing ČT.
Samozřejmě jsem nahrával a po příjezdu domů, tedy nyní, jsem měl v úmyslu doplnit. Přesto děkuji ;).
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Můj oblíbený rok / My Favorite Year

Příspěvek od Sagres »

V dabingu ČT Drbohlavová - Lainie Kazan (Belle Carroca)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Odpovědět

Zpět na „Filmy“