Kluci nepláčou / Boys Don't Cry

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
-Q-
Příspěvky: 493
Registrován: 30 čer 2008 19:31

Kluci nepláčou / Boys Don't Cry

Příspěvek od -Q- »

Naposledy upravil(a) -Q- dne 08 dub 2010 19:34, celkem upraveno 6 x.
nové dabingy vznikají, abychom pochopili krásu dabingů původních a vážili si jí
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Kluci nepláčou / Boys Don't Cry

Příspěvek od Ištván87 »

Není to trochu pitomý na holku, která se snaží mluvit jako kluk? Janu Páleníčkovou si nedokážu představit jak se snaží mít hlubší hlas.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Kluci nepláčou / Boys Don't Cry

Příspěvek od Michaela2 »

k transsexuálnímu klukovi (dívka, která se cítí být klukem ) se nehodí ani hlas Vondráčové ani Páleníčkové. kdysi dávno jsem znala pár takovýych kluků, jejich hlasy byly jemné, zněly mladě (pubertálně) ale rozhodně ne žensky,a jeden z nich měl tak krásný mužný zněly hlas, že by z fleku moh dabovat Delona za mlada...
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Kluci nepláčou / Boys Don't Cry

Příspěvek od Ištván87 »

Ale Lucku Vondráčkovou už jsem slyšel mluvit i hlubokým hlasem, takže dabing TV Prima by mě docela zajímal...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Kluci nepláčou / Boys Don't Cry

Příspěvek od kubik-dulik »

JOJka vysílá dabing VHS
Odpovědět

Zpět na „Filmy“