Tropická bouře / Tropic Thunder

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Tropická bouře / Tropic Thunder

Příspěvek od Roko »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Aleš Procházka - Ben Stiller (Tugg Speedman), Bohdan Tůma - Jack Black (Jeff Portnoy), Lukáš Hlavica - Robert Downey Jr. (Kirk Lazarus), Zdeněk Maryška - Nick Nolte (Srž. Čtyřlístek Tayback), Michal Holán - Steve Coogan (Damien Cockburn), Jan Maxián - Jay Baruchel (Kevin Sandusky), Libor Hruška - Danny McBride (Cody), Filip Švarc - Brandon T. Jackson (Alpa Chino), Lumír Olšovský - Bill Hader (Rob Slolon), Robin Pařík - Brandon Sho Hoo (Tran), Tomáš Karger - Reggie Lee (Byong), Jiří Balcárek - Trieu Tran (Tru), Jan Šťastný - Matthew McConaughey (Rick Peck), Pavel Vondra - Tom Cruise (Les Grossman), Eliška Nezvalová, Zuzana Hykyšová a další

Překlad: Vladimír Fuksa
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Jiří Kvasnička
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2008
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Tropická bouře / Tropic Thunder

Příspěvek od James55 »

Aleš Procházka?? :roll: :lol:
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Tropická bouře / Tropic Thunder

Příspěvek od bloom »

Wow...No Aleš Procházka Stillera daboval už v Závisti...Není to ještě zas tak zlá varianta...Vondra jako Cruise, se divím, že mě to nenapadlo, na roli se hodí a je vlastně druhý dvorní...Není to tak zlé, aspoň jak na to koukám...Ale mohlo to být lepší!
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Tropická bouře / Tropic Thunder

Příspěvek od Budy »

Údajně je ještě jeho dvorním Pavel Beneš, ale to netvrdím já, je to na ceskezneni.cz. Jinak, kdo mluvil Tobeyho?
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Tropická bouře / Tropic Thunder

Příspěvek od bloom »

Myslím, že říká jednu větu (ale kratičkou).
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tropická bouře / Tropic Thunder

Příspěvek od Kubaz »

Můžu potvrdit, že Tobey opravdu ve filmu vůbec nic neříká, alespoň ne v české verzi. Podle toho co jsem slyšel existuje ještě jakási prodloužená verze a je možný, že tam něco říká. Jinak dabing celkem ujde. Spíš kvalitě filmu odpovídá vcelku i dabing. Pro mě nebyl film nijak extra, to je ale do jiné diskuze.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
Joseph
Příspěvky: 190
Registrován: 29 bře 2008 14:16
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Tropická bouře / Tropic Thunder

Příspěvek od Joseph »

Kubaz píše:Můžu potvrdit, že Tobey opravdu ve filmu vůbec nic neříká, alespoň ne v české verzi. Podle toho co jsem slyšel existuje ještě jakási prodloužená verze a je možný, že tam něco říká. Jinak dabing celkem ujde. Spíš kvalitě filmu odpovídá vcelku i dabing. Pro mě nebyl film nijak extra, to je ale do jiné diskuze.
Pro mě je film povedenou záležitostí, lepčí, než-li Temný rytíř. Co se týče dabingu, překvapily mě drzá slova a především Bohdan Tůma, který po dlouhé době válí!
ČSFD - MATADOR, Databáze her - MATADOR, online gaming RetStorX`
Uživatelský avatar
Joseph
Příspěvky: 190
Registrován: 29 bře 2008 14:16
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Tropická bouře / Tropic Thunder

Příspěvek od Joseph »

AGAMENON píše:Na Cruise je ale nejlepší Gusťa
Taky zastávám tento názor a pan Vondru osobně moc nemusím, ale v Tropické bouři je to prostě nářez. Krásně vystihuje Cruisovo polohy a nadávkami se to jen hemží. Povedené :-)
ČSFD - MATADOR, Databáze her - MATADOR, online gaming RetStorX`
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Tropická bouře / Tropic Thunder

Příspěvek od DavePave »

IMHO super dabing (teď na film zase koukám), Procházka nebyl vůbec špatná volba, stejně dobrý byl taky Hlavica na Downeyho (Krejte mně, ko**ti zvadlý!), ale nejvíc rozhodně excelují Tůma s Vondrou :)
petkazuza
Příspěvky: 121
Registrován: 22 zář 2010 20:08

Re: Tropická bouře / Tropic Thunder

Příspěvek od petkazuza »

Teď to dávaly na nově a tobey tam říkal jednu větu a daboval ho normálně maxián....
Odpovědět

Zpět na „Filmy“