Dynamit v zeleném / Dynamit in grüner Seide

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Dynamit v zeleném / Dynamit in grüner Seide

Příspěvek od Roko »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související filmy: Vražedné pouzdro na housle, Noc v Manhattanu, Past sklapne o půlnoci, Chladnokrevně předložený účet, Brooklynský klub vrahů, Smrt v červeném jaguáru, Výstřely na Broadwayi

1.DABING: ( ČST )
V českém znění: Jiří Plachý - George Nader (Jerry Cotton), Jan Schánilec - Heinz Weiss (Phil Decker), Petr Oliva - Carl Möhner (Bloom), Miroslav Středa - Günther Schramm (Tackley), Marcel Vašinka - Karlheinz Fiege (Santon), Dalimil Klapka - Horst Niendorf (šéf FBI), Bohdan Tůma, Miroslav Saic, Radan Rusev, Martin Kolár, Michal Pavlata, Milan Mach (vyšetřovatel), Antonín Molčík, Jan Pohan, Mirko Musil, Jiří Havel, Josef Šebek, Karel Richter

Překlad: Jiří Lexa
Dramaturgie: Helena Křováková, Eva Lavická
Zvuk: Petr Tichý
Hudební spolupráce: Miloš Holeček
Asistentka režie: Dagmar Vrbovcová
Vedoucí výroby: Marcela Dubová
Dialogy a režie českého znění: Zdeněk Hnilica
Vyrobila: Hlavní redakce pořadů ze zahraničí ČST Praha 1991

2.DABING: ( Nova )
V českém znění: Zdeněk Junák - George Nader (Jerry Cotton), Jan Grygar, Eva Gorčicová, Ladislav Cigánek, Luboš Ondráček, Vladimír Krátký, Zdeněk Bureš, Petr Jančařík, Radka Přibyslavská, Zdeněk Dvořák, Jindřich Světnica, Josef Jurásek, Milan Horský, Václav Svoboda a další

Překlad: Renáta Prucklová
Dialogy: Jan Fiala
Dramaturgie: Rostislav Landsman
Produkce: Jitka Kočíková
Zvuk: Petr Vítek
Režie: Jiří Kubík
Vyrobila: Firma Eurokim pro ČNTS Nova v roce 1996
Naposledy upravil(a) anderson dne 13 zář 2010 11:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1694
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Dynamit v zeleném / Dynamit in grüner Seide

Příspěvek od anderson »

Český dabing - TV (ČST - © 1992) - DYNAMIT V ZELENÉM - zachránený dabing

6 - príbeh Jerryho Cottona. Podla mojich informacii nebol uvedeny v nasich kinach.

Z verzie CST nemam uvodne ani zaverecne titulky, tak som ponechal rovnaky stab ako v predoslom filme, lebo cela seria sa dabovala naraz, tak tam asi velke zmeny nebudu, ale ak to niekto upresni, budem rad. Daberov som urcil z odposluchu.
pody80
Příspěvky: 86
Registrován: 16 črc 2009 15:36

Re: Dynamit v zeleném / Dynamit in grüner Seide

Příspěvek od pody80 »

Rovnako ako u Smrti v cervenom jaguari existuje aj Novacky dabing, filmy bezali na Nove v rovnakej dobe, takze asi identicke alebo takmer identicke obsadenie
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2952
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Dynamit v zeleném / Dynamit in grüner Seide

Příspěvek od Pomajz »

Myslím že rok je 1991, protože minimálně 2 díly běžely na FI na vánoce 1991.
RETROFILM
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2952
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Dynamit v zeleném / Dynamit in grüner Seide

Příspěvek od Pomajz »

anderson píše: 6 - príbeh Jerryho Cottona. Podla mojich informacii nebol uvedeny v nasich kinach.
Uveden pouze s titulky.
RETROFILM
Uživatelský avatar
kekesko
Příspěvky: 54
Registrován: 13 čer 2009 10:21

Re: Dynamit v zeleném / Dynamit in grüner Seide

Příspěvek od kekesko »

anderson píše:Český dabing - TV (ČST - © 1992) - DYNAMIT V ZELENÉM - zachránený dabing

6 - príbeh Jerryho Cottona. Podla mojich informacii nebol uvedeny v nasich kinach.

Z verzie CST nemam uvodne ani zaverecne titulky, tak som ponechal rovnaky stab ako v predoslom filme, lebo cela seria sa dabovala naraz, tak tam asi velke zmeny nebudu, ale ak to niekto upresni, budem rad. Daberov som urcil z odposluchu.
Všetky styri diely vo farbe boli teda aspoň v Bratislave v kinách uvádzané v 70-80 rokoch.
pody80
Příspěvky: 86
Registrován: 16 črc 2009 15:36

Re: Dynamit v zeleném / Dynamit in grüner Seide

Příspěvek od pody80 »

salgado píše:Tento film nemá brněnský dabing?
Myslel som si, ze ano. Ako som pisal, tento diel bol vysielany na Nove. Mal som to aj na VHS, ale bez titulkov. Po preklikani pomajzovej verzie by som povedal, ze rovnaky dabing bol vysielany na Nove v 90.rokoch.
Zaroven sa moze opravit prekladatelka a doplnit daberi, kedze cast titulkov je uz na svete.
Uživatelský avatar
Paulman
Příspěvky: 487
Registrován: 07 dub 2010 11:08
Bydliště: PRAHA

Re: Dynamit v zeleném / Dynamit in grüner Seide

Příspěvek od Paulman »

V českých kinech s titulky v roce 1968.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“