Nákaza / Contagion

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Nákaza / Contagion

Příspěvek od bloom »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Petr Oliva - Laurence Fishburne (Dr. Ellis Cheever), Michal Jagelka - Matt Damon (Mitch Emhoff), Jitka Ježková - Kate Winslet (Dr. Erin Mearsová), Marek Libert - Jude Law (Alan Krumwiede), Apolena Veldová - Jennifer Ehle (Dr. Ally Hextallová), Tereza Chudobová - Marion Cotillard (Dr. Leonora Orantesová), Sabina Laurinová - Gwyneth Paltrow (Beth Emhoffová), Ladislav Cigánek - John Hawkes (Roger), Rudolf Kubík - Chin Han (Sun Feung), Otakar Brousek ml. - Enrico Colantoni (Dennis French), Zdeněk Mahdal - Bryan Cranston (Lyle Haggerty), Jiří Plachý - Elliott Gould (Dr. Ian Sussman), Drahomíra Kočová - Mary Jo Faraci (sociální pracovnice), Irena Máchová, Zuzana Benešová, Ivana Korolová, Libor Terš, Jaroslav Horák, Antonín Navrátil, Michal Holán, Jaromír Meduna, Dana Syslová, Jakub Nemčok, Zbyšek Horák (titulky) a další

Překlad: Eva Kalábová
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time 2011
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Nákaza / Contagion

Příspěvek od bloom »

Tak za mě spokojenost, snad jen na Judu Law bych možná raději slyšel Davida Novotného, ale to je jen můj osobní vrtoch. :)
Nejsem si ovšem jistý, zda rok výroby nebyl už 2012 (v titulcích nic uvedeno nebylo)... :-?
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákaza / Contagion

Příspěvek od Joe Black »

Já jsem podle seznamu velmi spokojený. Nevěřil jsem, že se podaří dodržet takové množství spjatých dabérů, je to radost...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Nákaza / Contagion

Příspěvek od oberon »

Tohle obsazení nemá chybu, snad já osobně bych tošku raději uvítal místo Terezy Chudobové Miriam Chytilovou, ale i paní Chudobová se mi líbí, takže za mě spokojenost...
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Nákaza / Contagion

Příspěvek od Sen »

bloom píše:snad jen na Judu Law bych možná raději slyšel Davida Novotného, ale to je jen můj osobní vrtoch. :)
I můj :). Obsazení Terezy Chudobové já naopak vítám a chválím.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9268
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Nákaza / Contagion

Příspěvek od filip »

Nevíte jaký je to tedy rok 11 nebo 12?
Drahomíra Kočová - Mary Jo Faraci (sociální pracovnice)
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Nákaza / Contagion

Příspěvek od ocypuc »

Skvělý film i dabing, jsem rád za spoustu spjatých dabérů. Ivana Korolová - Anna Jacoby-Heron (Jory Emhoff)
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Nákaza / Contagion

Příspěvek od Jakub25 »

V českém znění: Petr Oliva - Laurence Fishburne (Dr. Ellis Cheever), Michal Jagelka - Matt Damon (Mitch Emhoff), Jitka Ježková - Kate Winslet (Dr. Erin Mearsová), Marek Libert - Jude Law (Alan Krumwiede), Apolena Veldová - Jennifer Ehle (Dr. Ally Hextallová), Tereza Chudobová - Marion Cotillard (Dr. Leonora Orantesová), Irena Máchová - Sanaa Lathan (Aubrey Cheeverová), Zuzana Benešová - Monique Gabriela Curnen (Lorraine Vasquezová), Drahomíra Kočová - Mary Jo Faraci (sociální pracovnice) + Kara Zediker (Elizabeth Nygaardová), Sabina Laurinová - Gwyneth Paltrow (Beth Emhoffová), Ivana Korolová - Anna Jacoby-Heron (Jory Emhoffová), Ladislav Cigánek - John Hawkes (Roger) + Sanjay Gupta (Sanjay Gupta), Rudolf Kubík - Chin Han (Sun Feung) + Dan Aho (Aaron Barnes), Otakar Brousek ml. - Enrico Colantoni (Dennis French) + Stef Tovar (Dr. Arrington), Zdeněk Mahdal - Bryan Cranston (Lyle Haggerty), Libor Terš - Mark Czoske (zaměstnanec), Jaroslav Horák - Larry Clarke (Dave), Jiří Plachý - Elliott Gould (Dr. Ian Sussman), Antonín Navrátil - Armin Rohde (Damian Leopold) + Joshua Weinstein (zaměstnanec), Michal Holán - Demetri Martin (Dr. David Eisenberg), Jaromír Meduna - Jim Ortlieb (ředitel pohřbu) + Dan Flannery (otec Ally Hextallové), Dana Syslová - Annabel Armour (Bethina matka), Jakub Nemčok - Griffin Kane (Clark Morrow) + Joshua Seiden (Anthony), Zbyšek Horák (titulky) a další

Excelentný dabing :-: :-: :-: :-: .
Odpovědět

Zpět na „Filmy“