Kamelot / Camelot

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Kamelot / Camelot

Příspěvek od Joe Black »

Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamelot / Camelot

Příspěvek od Furiant »

Obsazení je celkem fajn, místo Velebové bych si ale dokázal představit někoho jiného... Zounar je parádní, jsem rád, že vyšel i sem. Na Leontese bych si osobně taky dokázal představit jiný hlas, nějaký mladší - třeba Michal Jagelka z Crusoea by byl parádní... nějak mi Ivan Jiřík nesedí k jeho mladému vzhledu a zejména k mladinké Guineveře. Drsný král Lot a Jan Šťastný mi taky moc neseděl, i když ale bylo poznat, že mluví hlubším hlasem, takže snaha rozhodně byla... plus je ale rozhodně dodržení dabéra z Říma... Je to ale všechno o zvyku, takže to půjde. :) Artuš má taky parádně vybranej hlas, je mladej, k Jamiemu sedí... a Stanislava Jachnická na Claire Forlani je IMHO taky dobrá volba, protože do role Artušovy matky sedí parádně, nedovedu si na ní představit třeba tu Katku Lojdovou... :)

Problém mám ale se jmény... rozhodně se mi nelíbí "Morgen", když je tahla postava všude známá jako klasická Morgana. A vyslovovat "Jusr" (někdy "Justr") jako Uther, to je taky dost mimo... když jsem to slyšel poprvé, přemýšlel jsem, o koho se vlastně jedná a došlo mi to až po chvíli, i když jsem každou scénu toho prvního dílu před rokem viděl kvůli časování titulků nespočetněkrát...

Jinak Uthera daboval Libor Hruška a nevlastní matka Artuše byla imho Martina Hudečková...
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Odpovědět

Zpět na „Seriály“