Osudový dotek / The Butterfly Effect

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Osudový dotek / The Butterfly Effect

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jan Maxián - Ashton Kutcher (Evan), René Slováčková - Melora Walters (Andrea), Kamila Špráchalová - Amy Smart (Kayleigh), Marcel Rošetzký - Eric Stoltz (pan Miller), Alena Vránová - Lorena Gale (paní Boswellová), Jan Vlasák, Julie Alexandridisová, Petros Alexandridis, Zuzana Schulzová, Terezie Taberyová, Lucie Trmíková, Radovan Vaculík, Svatopluk Schuller, Miroslav Hanuš, Radek Kuchař, Petr Gelnar, Jan Szymik, Kryštof Hádek, Radek Škvor, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Petr Neskusil, Tomáš Juřička - Ethan Suplee (Thumper + titulky) a další.

Překlad: Milada Dobiášová
Zvuk: Oldřich Wajsar, Miloš Sommer
Produkce: Milena Čapková
Dialogy a režie: Vladimíra Wildová
Vyrobily: ABZ – divize Bontonfilms 2004
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Osudový dotek / The Butterfly Effect

Příspěvek od Ištván87 »

Další dabing, který mě moc nezaujal. Je sice fajn slyšet Vojtu Kotka i jinde než v Harry Potterovi, ale už zase mě naštvalo klasické obsazení Jana Maxiána do role, ke které se hlasově moc nehodí. Na druhou stranu se snažil a tak to zas tak špatný nebylo. Nicméně by si takhle dobrej film zasloužil trošku lepší dabing. Ale jinak je to standart.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Osudový dotek / The Butterfly Effect

Příspěvek od Sen »

Tak mně zde nevadil Jan Maxián, nýbrž Kamila Špráchalová. Přišlo mi, že ta role měla být obsazena poněkud mladší herečkou.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Osudový dotek / The Butterfly Effect

Příspěvek od Ištván87 »

To je taky pravda. Kamila Špráchalová byla taky obsazená (ASI) jen proto, že měla čas. Nehodila se vůbec.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4370
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Osudový dotek / The Butterfly Effect

Příspěvek od palg »

Odpovědět

Zpět na „Filmy“