Star Trek: Hluboký vesmír devět / Stanice Deep Space Nine

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Star Trek: Hluboký vesmír devět / Stanice Deep Space Nine

Příspěvekod draky » 22 bře 2012 12:10

Michel píše:Jedině mě ještě napadlo, jestli by se nějaké TV neoplatilo odvysílat alespoň tu 4. - 7. sérii, přece jen od té čtvrté série se to už celkem slušně rozjíždí, a tak si říkám jako naprostý laik, že třeba na takové Primě COOL by mohly mít tyhle série celkem slušnou sledovanost, zvlášť kdyby 4. řada DS9 navázala na 7. řadu TNG. Co na to draky? :-) Mají nebo nemají 4. - 7. série takovou potenciální sledovanost, aby se nějaké celoplošné TV typu Primy COOL oplatilo je vysílat?

Jsem přesvědčená o tom, že takovou potenciální sledovanost nemá. Nicméně jsem ráda, že se toho někdo ujal a budu zvědavá na výsledky.
draky

Příspěvekod Michel » 22 bře 2012 13:37

Díky za odpověď :-)
Taky jsem rád, že se toho nakonec někdo ujal, a taky jsem zvědavý na výsledky a už se hrozně moc těším :-)
I když dají se vůbec nějak rozumně porovnat statistiky sledovanosti celoplošné TV, na kterou se každý může dívat zdarma, s placeným TV kanálem?
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
Michel

Příspěvekod Lukiz » 22 bře 2012 14:14

Michel píše:Díky za odpověď :-)
I když dají se vůbec nějak rozumně porovnat statistiky sledovanosti celoplošné TV, na kterou se každý může dívat zdarma, s placeným TV kanálem?

Za únor průměrný podíl na večerní sledovanosti Prima Cool je 3,73% a AXN má 0,15% (na druhou stranu Nova má 31,7%). Pokud bych to já osobně odhadl na absolutní čísla tak Cool běžně sleduje tak 100-250 tisíc diváků, AXN tak 3000-15000 lidí (a Nova bojuje mezi 1-2 miliony).
Lukiz

Příspěvekod draky » 26 bře 2012 10:35

Lukiz píše:Za únor průměrný podíl na večerní sledovanosti Prima Cool je 3,73% a AXN má 0,15% (na druhou stranu Nova má 31,7%). Pokud bych to já osobně odhadl na absolutní čísla tak Cool běžně sleduje tak 100-250 tisíc diváků, AXN tak 3000-15000 lidí (a Nova bojuje mezi 1-2 miliony).

Asi tak. Mimo primetime a se širší cílovkou (tohle jsou čísla pro 15+ let) by byly ty čísla pro AXN (i Cool) lepší (pro Novu naopak dost trága), ale ne o moc.
draky

Příspěvekod Petr Novak » 27 bře 2012 19:53

Tak snad konečně dobrá zpráva, čtvrtá série začne na AXN Scifi už příští pondělí a bude pokračovat vždy v pondělí, středu a pátek ve 21:00.
Mimochodem, netuší někdo něco o dabingu? Zůstanou původní dabéři? A kdo bude nakonec dabovat Worfa? Mám se vůbec těšit nebo se mám raději děsit :mrgreen:
Petr Novak

Příspěvekod Markus » 27 bře 2012 21:26

Kdo dabuje Worfa zatím netuším. Dabing se momentálně vyrábí v DW Agentuře, překlad mají na starosti výborní Petr Finkous a Martin Andryzek, odborný dohled David Bursa a režie se chopil, jestli se nic nezměnilo, Bohdan Tůma. Obsazení druhé a třetí série by mělo být dodrženo, pokud samozřejmě herci budou mít čas... ;)
Obrázek
Markus
Senior admin

Příspěvekod Michel » 27 bře 2012 22:01

Tak teď jsem si uvědmil, že jsem asi úplně nepochopil odpověď od draky :oops: Tím, že jsi "zvědavá na výsledky", jsi myslela, že jsi zvědavá na ten dabing 4. a snad i dalších sérií, co se teďka chystá, nebo na to, jakou bude mít DS9 na AXN SciFi sledovanost? :-)
A ty statistiky sledovanosti - myslel jsem to tak, jestli budou mít vůbec statistiky sledovanosti DS9 na AXN nějakou výpovědní hodnotu pro to, jakou by měla DS9 sledovanost na Prima COOL?

>Markus: Takže to už je potvrzené, že 2.4. v 21:00 na AXN Sci Fi poběží 1. díl 4. série s tím dabingem, co se teď vyrábí v DW Agentuře?
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
Michel

Příspěvekod Markus » 27 bře 2012 22:03

Potvrzené to nemám, ale IMHO je to logické. Co jiného by to také mělo být...
Obrázek
Markus
Senior admin

Příspěvekod Michel » 27 bře 2012 22:20

Třeba mýtický dabing ČT :-D
Asi máš pravdu, je to logické, co jiného by to mělo být, akorát na oficiálních stránkách axn sci-fi je zatím TV program jen do soboty :-) Tak doufám, že jiné TV programy to mají správně :-)
Michel

Příspěvekod draky » 28 bře 2012 14:05

Michel píše:Tak teď jsem si uvědmil, že jsem asi úplně nepochopil odpověď od draky :oops: Tím, že jsi "zvědavá na výsledky", jsi myslela, že jsi zvědavá na ten dabing 4. a snad i dalších sérií, co se teďka chystá, nebo na to, jakou bude mít DS9 na AXN SciFi sledovanost? :-)
A ty statistiky sledovanosti - myslel jsem to tak, jestli budou mít vůbec statistiky sledovanosti DS9 na AXN nějakou výpovědní hodnotu pro to, jakou by měla DS9 sledovanost na Prima COOL?

Jsem zvědavá na ten dabing. Sledovanost AXN nepublikuje, a i kdyby, na tak malém vzorku poznáš vcelku houby - takže ani nemůžou mít žádnou výpovědní hodnotu.
draky

PředchozíDalší

Zpět na Seriály