X-Men / X-Men: The Animated Series

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1115
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

X-Men / X-Men: The Animated Series

Příspěvek od Papo »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

Související: "Spider-Man" | "Iron Man" | "Fantastic Four"

DABING: Fox Kids, Jetix, Disney+

1. SÉRIE:
V českém znění: Pavel Trávníček - Norm Spencer (Kyklop), Chris Potter (Gambit), Barry Flatman (Henry Peter Gyrich), David Hemblen (Magneto), Len Carlson (senátor Robert Kelly - 01x04), Miroslav Středa - Cal Dodd (Wolverine), Don Francks (Sabretooth - 01x01), Alena Procházková - Lenore Zann (Rogue), Iona Morris (Storm), Jiří Hromada - George Buza (Zvíře), Cedric Smith (Profesor X), Brett Halsey (Bolivar Trask), Cal Dodd (rváč u kulečníku), Klára Šumanová - Alyson Court (Jubilee), Catherine Disher (Jean Greyová), Lenore Zann (Rogue), Pavel Šrom - Len Carlson (pěstoun Jubilee), David Fox (Strážce), Len Carlson (senátor Robert Kelly - 01x01, 01x02), Ron Rubin (Morph), Norm Spencer (Kyklop - 01x04), Don Francks (Sabretooth - 01x04) + (titulky)

Vyrobila: DW Agentura pro Fox Kids v roce 2001
Naposledy upravil(a) Papo dne 04 pro 2023 19:54, celkem upraveno 37 x.
tomas.kucera11
Příspěvky: 699
Registrován: 05 úno 2010 16:29
Bydliště: Dolní Branná
Kontaktovat uživatele:

Re: X-Men / X-Men

Příspěvek od tomas.kucera11 »

Nikola Votočková v tomhle seriálu vůbec nedabovala! :D Byla to Klára Šumanová ;)
Jo a Rogue dabovala Procházková jen někdy, většinou, co si já pamatuji, ji dabovala právě ta Šumanová :D
Ontarion
Příspěvky: 3
Registrován: 02 lis 2020 18:55

Re: X-Men / X-Men: The Animated Series

Příspěvek od Ontarion »

Skvělý seriál, i ten dabing mě bavil. Moc moc doufám, že se jednou nadabuje celý <3
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: X-Men / X-Men: The Animated Series

Příspěvek od Jack_6428 »

Jsem zvědav na dabing X-Men 97 :-?
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2637
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: X-Men / X-Men: The Animated Series

Příspěvek od KOMZA »

Kdyby se tohle předabovalo, dodělalo a objevilo kompletně na Disney+, vůbec bych si nestěžovala. Popravdě jsem teď dost v šoku, že to obsazení bylo až takto skromné, to si vůbec nevybavuji...
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: X-Men / X-Men: The Animated Series

Příspěvek od Jack_6428 »

Hele, jo, bylo. Ja na to tehdy koukal, ale čím starší jsem byl, myslím že to dávali ještě v pozdějších letech (a rok výroby bude i 2002/2003 možná) když začínal Jetix, tak jako... to obsazení je takový... divný... a devadesátkový. Dílů to má dost, ale klidně bych to celý nechal předělat a nadaboval spolu s pokračováním. V tomhle případě toho škoda moc nebude myslím.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: X-Men / X-Men: The Animated Series

Příspěvek od Jack_6428 »

Ono to fakt bude mít dabing nene :shock: :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=Rdlm2qeByEM
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2637
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: X-Men / X-Men: The Animated Series

Příspěvek od KOMZA »

97' už právě řešíme o kus výš – https://dabingforum.cz/viewtopic.php?t=52428 – respektive ten trailer, proto jsem šla zavzpomínat i na původní seriál. A pořád zpracovávám to obsazení, evidentně jsem byla ještě ve věku, kdy mi to nějak vůbec nedělalo starosti, že se každý baví s každým a tak... :D
Harper66
Příspěvky: 13
Registrován: 18 kvě 2022 04:11

Re: X-Men / X-Men: The Animated Series

Příspěvek od Harper66 »

Jak je to s dabingem u série 3-5, existuje dabing a dávali to někdy na FoxKids, Jetix atd? Tady je zmíněna akorát 1. série ale na D+ myslím měla dabing i 2. série.
https://www.csfd.cz/film/99741-x-men/prehled/
DCernoch
Příspěvky: 80
Registrován: 26 dub 2018 16:09

Re: X-Men / X-Men: The Animated Series

Příspěvek od DCernoch »

Obávám se že 3.-5. série nadabované nejsou. Slyšel jsem že Fox Kids pro který byl dabing původně vyroben to často dělal tak že nadaboval jenom pár řad nějakýho seriálu a ty potom dokola opakoval, myslím že to bude i tenhle případ.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“