Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související: Lovec: Zimní válka

DABING: Kino

V českém znění: Nikola Votočková [dialogy] / Alena Průchová [zpěv] - Kristen Stewart (Sněhurka), Jan Maxián - Chris Hemsworth (Lovec), Ivana Andrlová - Charlize Theron (Ravenna), Filip Švarc - Sam Spruell (Finn), Petr Gelnar - Sam Claflin (Princ William), Oldřich Vlach - Bob Hoskins (Muir), Ladislav Cigánek - Ian McShane (Beith), Václav Knop - Toby Jones (Coll), Ondřej Izdný - Johnny Harris (Quert), Martin Sobotka - Eddie Marsan (Duir), Milan Slepička - Ray Winstone (Gort), Libor Terš - Nick Frost (Nion), Jiří Prager - Brian Gleeson (Gus), Tomáš Gibiš - Christopher Obi (Zrcadlo), Tomáš Borůvka - Vincent Regan (vévoda Hammond), Dagmar Čárová - Rachael Stirling (Anna), Stanislav Lehký - Dave Legeno (Broch), Ludvík Král - Noah Huntley (král Magnus), Petra Tišnovská - Liberty Ross (královna), Zuzana Skalická - Anastasia Hille (matka Ravenny), Michaela Tvrdíková - Lily Cole (Greta), Aneta Talpová - Raffey Cassidy (mladá Sněhurka), Jindřich Žampa - Xavier Atkins (mladý William), Martina Bucková, Tomáš Hospodský, Petr Hrach, Kateřina Langerová, Martin Svejtšil

Překlad a texty písní: Petr Putna
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner
Mix: Deluxe Denham
Hudební režie: Ondřej Izdný
Dialogy a režie: Petr Sitár
Pro Universal Pictures vyrobila LS Productions - 2012
Naposledy upravil(a) filip dne 06 kvě 2020 12:53, celkem upraveno 15 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od Fifa.21 »

Ani jsem nevěřil, že se zde Maxián bude konat a heleme se + Votočková moc pěkné dodržení, i jak tak koukám na obsazení to bude dobré (akorát jsem zvědav na Andrlovou). A tipuji, že Tomáš Gibiš (hlas MTV a Novy Cinemy) bude nejspíš zrcadlo má na to hlas a nějakou "normální" roli mu myslím nedali :)
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od DAN K. »

tohle se mi hodne nezda, ivana andrlova nesedi typove. A petr gelnar, tomas boruvka, nebo ludvik kral dabuji pitvorici se trpasliky? To uz by mi nesedelo vubec...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od Joe Black »

Myslím si že Andrlová bude skvělá, viz. Sněhová královna, to bylo parádní, hodila se tam. Tohle bude podobně zlá role. :-)
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od mrzeero »

Ivana Andrlová je možná na první pohled divná volba, ale myslím, že tuhle roli zvládne velmi dobře. Ve filmu Sněhová královna byla totiž vážně výborná, takže toho se nebojím...
petaSk
Příspěvky: 1
Registrován: 10 kvě 2012 22:35

Re: Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od petaSk »

Myslím, že právě na Sněhovou královnu si vzpomněli, když hledali hlas pro zlou královnu Charlize. Ivana Andrlová jako Sněhová královna byla výborná, hrozně mě překvapila. Problém je, že zlá královna + Andrlová = Sněhová královna Bridget Fonda (pro mě), takže tam asi pořád uvidím ji.
matthew.17
Příspěvky: 178
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od matthew.17 »

Na dabing sa veľmi teším kvôli Ivane, zbožňujem jej hlas, to ani nie je hlas to je hudba :D Len tá Nikola Votočková... :(
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od Markus »

matthew.17 píše:Len tá Nikola Votočková... :(
Přeobsadit Nikolu Votočkovou nebo Honzu Maxiána po megaúspěšných sériích, ve kterých Stewart a Hemsworthovi propůjčili svůj hlas, (a dle mého názoru výborně) by bylo IMHO značně nemoudré a jsem rád, že si to v LS uvědomují. Podobalo by se to ignorování dabingu Titanicu. Já mám naopak problém spíš s tou Ivanou Andrlovou, prohodil bych ji s Petrou Hanžlíkovou, ale jsem tak vděčný za první dva zmíněné dabéry, že mi to ani nevadí a počkám si, jak se toho paní Andrlová zhostí...
Obrázek
matthew.17
Příspěvky: 178
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od matthew.17 »

Pani Andrlovej sa báť nemusíš podáva vždy skvelý výkon. Áno som rád že držia dabing Kristen Stewart takto by sa to malo robiť to nie je ich vina, vina je to toho koho ako prvého napadlo slečnu Nikolu Votočkovú obsadiť jej hlas mi totiž ku Kristen a mnoha ďalším herečkám (napr. Anna Faris, Brenda Song) absolútne nesedí a myslím že je až moc pretláčaná podobne ako Michal Holán ktorého už počujem snáď z každého filmu. Jeden čas bolo dosť počuť Filipa Švarca a stále je počuť Jána Maxiána ich hlasy sa mi ale páčia stále. Nikolu som mal rád ako Rikki v H2O ktorej naozaj sadla alebo v kreslenom seriáli Witch kde tým postávam ozaj sadla ale napr. Babydoll v Sucker punch s jej hlasom to bolo proste fiasko. Už nič nenarobím s tým že ju obsadili, som rád že ju držia lebo som za dodržiavanie dabingu ale celé to mohlo znieť lepšie kebyže niekto v minulosti nespraví tento... no pre mňa proste přehmat.
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od Markus »

Dobrá, nesedí ti, to z toho ale ještě nedělá objektivně špatnou volbu a už vůbec se to nedá označit za přehmat. Přehmat je, když Honza Maxián dabuje Davida Schwimmera v současném filmu, přehmat je, když Zbyšek Horák dabuje Iana Somerhaldera a bez debat přehmat je, když Radek Hoppe dabuje Cliva Owena. Tohle je jen tvá antipatie k Nikole Votočkové a čistě subjektivní pocit, že by se na Kristen o něco lépe hodila jiná dabérka. Na to máš sice právo, ale označovat tuto volbu paní Hurychové za přehmat či jakousi "vinu", mi přijde značně přehnané... ;) Mně se zase Nikola jako dabérka Kristen líbí a věřím, že u většiny běžných diváků je to momentálně jasná volba. Navíc s možnostmi kinodabingu bude dokonalá. (I když většinu času bude Sněhurka asi lítat ve zbroji a kosit zlouny... :) )
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Filmy“