Nikita / Nikita (2010)

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Nikita / Nikita (2010)

Příspěvek od oberon »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Jitka Moučková - Maggie Q (Nikita), Jana Stryková - Lyndsy Fonseca (Alex), Marek Holý - Shane West (Michael), Pavel Šrom - Xander Berkeley (Percy), Michal Holán - Aaron Stanford (Seymour Birkhoff), Stanislava Jachnická - Melinda Clarke (Amanda), Filip Čapka - Ashton Holmes (Thom), Týna Průchová - Tiffany Hines (Jaden), Zbyšek Pantůček - Rob Stewart (Roan)

Epizodní role: Stanislav Lehký - David Ferry, Stan Lee, Thomas Michael, Daniel Kash (Gary, svědek loupeže, Henry, Gaddiel Zoman), Zbyšek Horák - Rothaford Gray, Manuel Urrego, Spencer Garrett (Generál Safwani, Guillermo, Senátor Kerrigan + titulky), Ladislav Cigánek - Sebastien Roberts, Jeff Teravainen, Russell Wong, Omid Abtahi, Stephen Bogaert, Patrick Garrow (Daniel Monroe, zbraňový instruktor, Victor Han, Amir Komera, Pan Harcourt / Vladamir, Dr. Hanson), Zbyšek Pantůček - Hamish McEwan, Peter Outerbridge, JB Blanc (John Fleder, Ari Tasarov, Timur Ahmedov), Petr Pospíchal - Chris Gillett, Christopher Cousins (Senátor Markus, Henry Sampson), Roman Hájek - Kristof Konrad, Troy Blundell, Michael Cram (Mirko Dadich, Agent Gregson, Cleary), Klára Sochorová - Whitney Able, Julie Gonzalo, Laura Regan, Bianca Lawson, Alexandra Krosney, Rayisa Kondracki, Jordan Hayes, Deborah Odell (Hanna Cushko, Jill Morelliová, Lisa Hanová, Emily Robinsonová, Sara, Anna, Elizabeth, Rosalee Zomanová), Petr Gelnar - Salvatore Antonio, Devon Sawa, Jacob Richter, Marco Grazzini, Haaz Sleiman (Trevor, Owen Elliot, Logan, Oliver, Kasim Tariq), Daniel Margolius - Araya Mengesha, Sammy Sheik (Ben Prentice, Agent Rahal / Bashir Maro), Jiří Valšuba - Richard Waugh, Tony Nappo, Jon Gries (Jeremy Holt, Hershey, Inženýr), Irena Hrubá - Susanne Sutchy, Kirsten Bishop, Robin Givens (Tonya Wilesová, Paní Harcourtová / Irena, Mary Miracleová), Vojtěch Hájek - Bug Hall, Brendan McMurtry-Howlett, Noah Bean (Robbie, Chip, Ryan Fletcher), Stanislava Jachnická - Shanda Bezic (Bria Zomanová) a další

Překlad: Vít Kabelka, Jana Sernická
Zvuk: Petr Posolda
Produkce: Martin Odehnal, Pavla Draxlerová
Dialogy: Petr Pospíchal, Marek Jindra
Režie: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Barrandov Studio dabing pro Cet 21 s.r.o. 2012
Naposledy upravil(a) Slipio dne 16 pro 2012 11:25, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 798
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Nikita / Nikita (2010)

Příspěvek od starpep »

Kvalitní dabing :) Nevíte kdo dabuje Thoma a Jaden ? Dabér Ashtona Holmese zní trochu jako Marek Němec, ale nejsem si jistý zda je to doopravdy on.
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nikita / Nikita (2010)

Příspěvek od DAN K. »

hrozne mi vadi obsazeni stanislavy jachnicke do tohodle dabingu, kdyz je u nas spjata s nikitou jako malokdo s nejakou postavou, ten puvodni serial byl u nas velmi sledovanej a u ni to byla prvni velka role, ze ji i lidi po hlase poznavaly.
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 798
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Nikita / Nikita (2010)

Příspěvek od starpep »

No tam mi to taky trochu nesedí ale myslím, že zbytek je hodně dobře vybraný. Jinak teď po třetím díle zní Ashton H. (Thom) i trochu jako Jan Španbauer :) On má taky podobný hlas jak Marek Němec :)
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7007
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Nikita / Nikita (2010)

Příspěvek od Michaela2 »

žádné Nikity nesleduji, ale typově mi na Melindu Clarke Stanislava Jachnická sedí perfektně ;)
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 798
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Nikita / Nikita (2010)

Příspěvek od starpep »

Tak jako je to její dabérka numero uno, ale zrovna tady by se na ní šikla více Regina Řandová. Ale o to nejde spíš o to kdo dabuje ty dva mlaďochy :( Já vůbec nemám páru kdo dabuje Jaden, je mi to povědomý, ale prostě si ani za boha nevzpomenu a u Thoma jsem to zúžil aspoň na dva :)
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Nikita / Nikita (2010)

Příspěvek od bloom »

Také myslím, že Stanislava Jachnická je spjata s původní Brutální Nikitou natolik, že bych raději zvolil jinou dabérku. Jsem zvědavý, zda tvůrci dodrží Evu Režnarovou jako Albertu Watson, která si zopakuje svou roli z původního seriálu...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Nikita / Nikita (2010)

Příspěvek od jackb »

Thom - je na 100% Filip Čapka a Jaden - je podle mě Týna Průchová
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Nikita / Nikita (2010)

Příspěvek od bloom »

BobSilas píše:Spojovat si tento seriál s tím kanadským, Brutální Nikita je hloupost, protože zde žádná spjatost není, tedy až na Nikitu
To není tak úplně pravda, jak jsem psal výše, je zde jedna stejná postava hraná stejnou herečkou (Madeline v podání Alberty Watson).
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Nikita / Nikita (2010)

Příspěvek od oberon »

Téma průběžně aktualizováno podle toho, jak seriál sleduji, aktuálně do 1x11. Dabing ještě docela jde, ale za budoucí redabing bych se nezlobil. Ty vedlejší role mi připadají vážně zoufalý a nechat Stanislavu Jachnickou mluvit epizodní roli, i když je v té samé epizodě i Melinda Clarke (a to nemluvím jen o mihnutí), to už je trochu moc. Hlavní role jsou snad vyjma Jany Strykové vybrány IMHO opravdu výborně, obzvlášť Marek Holý mě mile překvapil a Pavel Šrom je na svém místě. U Jany Strykové nemám problém s jejím výběrem, ale s jejím herectvím, oblášť ve vypjatých ukřičených situacích jí to vůbec nevěřím, herečka pro mě bohužel ztratila polovinu charisma, víc by se mi tam líbila Anna Remková...
Odpovědět

Zpět na „Seriály“