Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Příspěvek od Markus »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související filmy: Batman začíná, Temný rytíř

V českém znění: David Novotný - Christian Bale (Bruce Wayne / Batman), Libor Bouček - Joseph Gordon-Levitt (Blake), Jitka Ježková - Anne Hathaway (Selina), Alexej Pyško - Gary Oldman (Jim Gordon), Zdeněk Hruška - Tom Hardy (Bane), Petr Oliva - Michael Caine (Alfred), Jiří Dvořák - Matthew Modine (Foley), Pavel Rímský - Morgan Freeman (Fox), Kamila Špráchalová - Marion Cotillard (Miranda), Pavel Soukup - Liam Neeson (Ra's Al Ghul), Filip Jančík - Cillian Murphy, Desmond Harrington (Jonathan Crane / Scarecrow, Policista), Ladislav Cigánek - Aidan Gillen, Thomas Lennon (Agent CIA, ortoped), Zbyšek Horák - Alon Aboutboul, Christopher Judge (Dr. Pavel, Žoldák + titulky), Radek Hoppe - Burn Gorman (Stryver), Antonín Navrátil - Nestor Carbonell (Starosta Anthony Garcia), Jiří Čapka - Brett Cullen (Kongresman), Luděk Čtvrtlík - Ben Mendelsohn (Daggett), René Přibil - John Nolan, Chris Ellis, William Devane (Fredericks, Reilly, Prezident), Jolana Smyčková - Juno Temple, Julie Mun (Jen, reportérka), Miroslava Součková - Daina Griffith, Catya Maré (Foleyho manželka, ostraha na burze), Bohdan Tůma, Zbyšek Pantůček, Jiří Krejčí, Ludvík Král, Jakub Nemčok

Překlad: Silvie Šustrová
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Martin Kot
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time 2012
Obrázek
semir
Příspěvky: 313
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Příspěvek od semir »

Tak tady není co dodat,naprostá paráda :-: Nakonec to skončilo v TSJP a jako vždy nezklamali.. Doufám, že takhle vyjdou i Expendables!
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1298
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Příspěvek od Fifa.21 »

Už jenom samotné komplet dodržení obsazení z předhozích dílů má obrovský palec hore. A teď nové postavy, Jitka Ježková ta to určitě zvládne skvěle, ale osobně jsem si ji tam moc nepřál. Kdo mě překvapil byl Libor, tam jsem si řikal, že je Holán jasný a teď tohle, ale když se zaposlouchám do jeho hlasu tak jako má tam něco podobného s Josephem, takže taky no problemo. Dále za Zdeňka, Jiřího a Kamilu fakt velké díky :-: O překlad se nebojím, draky je vžycky dost precizní a zvukař je také mistr svého řemesla, takže snad toho Banea vychytal.
A teď to nejhorší: musíme si ještě měsíc počkat :( :D
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Příspěvek od jackb »

Tak já jsem ohromě spokojenej a už se těším až to uvidím :-: :-: a ohromě mě těší, že vyšel Jiří Dvořák

a René Přibil by mohl dabovat, jak jsem psal v topicu na dabing čekající, postavu Frederickse jako v Batman začíná
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Příspěvek od Ištván87 »

Musím říct, že obsazení vypadá báječně. Jsem rád za Kamilu Špráchalovou, protože třeba v Inception se mi Miriam Chytilová na Marion vůbec nehodila. Jitku Ježkovou přežiju, doufám, že nasadí správný tón, ale zbytek je prostě parádní. Jsem rád, že Josepha Gordona nebude dabovat třeba Michal Holán a jsem nadšenej, že Banea bude dabovat Zdeněk Hruška. Podle obsazení říkám: BRAVO!!!!
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
MikeZ
Příspěvky: 536
Registrován: 01 zář 2008 15:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Příspěvek od MikeZ »

Wow, paráda. :o Těším se, až si to poslechnu... Banea si totiž pořád nedokážu představit, ať se snažím sebevíc. Ale určitě to bude skvělý.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Příspěvek od Ištván87 »

Stejně jako u dvojky potěší fakt, že na těch pár vět Cranea sehnali Filipa Jančíka. Tady i fakt, že sehnali Pavla Soukupa na tu kraťoučkou účast Ra´se. Hlavně doufám, že tu jednu větu, která je tam z jedničky, přeloží stejně. Že by ji vzali z jedničky, to asi nejde, že ne?
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Příspěvek od Eleanor »

Paráda! Všichni dabéři z předchozích dílů dodrženi + Zdeněk Hruška a Jitka Ježková = splněný sen! :-: :-: :-:
Děkuji tvůrcům, že nepokazili vysoký dabingový standard prvních dvou dílů. ;)
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Příspěvek od DAN K. »

radik92 píše:Parááda :)) Jinak ví se jak probíhal dabing?.. Jestli měl Zdeněk Hruška tež nejakou masku na sobě :D
david psal na fb, ze to tak vysperkoval, ze se zdenek hruska ani nepozna:)... tyhle veci se odjakziva delaj pomoci stroju, herci si tak maximalne daj ruku pred pusu, kdyz ma doktor rousku, dneska uz mozna ani to ne..
thomason
Příspěvky: 7
Registrován: 05 pro 2008 19:43

Re: Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Příspěvek od thomason »

milujem tuto trilogiu, som rad za dodrzanie hlasov hlavnych postav a tesim sa na nove :-:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“