Kopačky / Forgetting Sarah Marshall

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Kopačky / Forgetting Sarah Marshall

Příspěvek od ocypuc »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING [DVD]
V českém znění: Libor Hruška - Jason Segel (Peter Bretter), Jitka Ježková - Kristen Bell (Sarah Marshallová), Lucie Svobodová - Mila Kunis (Rachel Jansenová), Saša Rašilov - Russell Brand (Aldous Snow), Klára Jandová - Maria Thayer (Wyoma), Zdeněk Maryška - Steve Landesberg (Dr. Rosenbaum), Bohdan Tůma - Jonah Hill (číšník Matthew), Tomáš Juřička - Davon McDonald (barman Dwayne), Zdeněk Podhůrský - Branscombe Richmond (Keoki) / William Baldwin (detektiv Hunter Rush) / Jason Bateman (detektiv Animal Instincts), Svatopluk Schuller - Paul Rudd (Chuck), Michal Michálek - Jack McBrayer (Darald), Filip Rajmont - Bill Hader (Brian Bretter), Zdeněk Mahdal - Taylor Wily (Kemo), Jakub Saic - Kirk Fox (zvukař) + Peter Gray Lewis (podezřelý v seriálu Zvířecí instinkty), Petr Gelnar - Kalani Robb (čísník), René Slováčková a další

Dialogy a režie: Martin Kolár
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2008

2. DABING [Prima]
V českém znění: Michal Novotný - Jason Segel (Peter Bretter), Andrea Elsnerová - Kristen Bell (Sarah Marshallová), Kateřina Velebová - Mila Kunis (Rachel Jansenová), Lumír Olšovský - Russell Brand (Aldous Snow), Petr Burian - Bill Hader (Brian Bretter), Pavel Šrom - Paul Rudd (Chuck) + Branscombe Richmond (Keoki), Libor Bouček, Pavel Tesař - Jonah Hill (číšník Matthew), Tomáš Racek, Jiří Ployhar (titulky) a další

Překlad: Tomáš Studený
Zvuk: Richard Tomíček
Produkce: Elen Barčišová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Musílková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Tomáš Tintěra
Vyrobila: FTV Prima spol. s r.o. ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. v roce 2012
Naposledy upravil(a) ocypuc dne 19 kvě 2021 19:20, celkem upraveno 9 x.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Kopačky / Forgetting Sarah Marshall

Příspěvek od bloom »

danpiper píše:Trochu škoda, že Kristen Bell nedabovala dvorní Katka Velebová, ale dabing je to rozhodně moc povedený :)
Je povedený až na obsazení hlavní role. Libor Hruška je IMHO na Jasona Segela trochu starý. ;)
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Kopačky / Forgetting Sarah Marshall

Příspěvek od DavePave »

Jo, Libor Hruška se hlavně věkově na Jasona nehodí
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Kopačky / Forgetting Sarah Marshall

Příspěvek od danpiper »

Já to Segela moc neznám, tak mi to nepřišlo, ale u té Kristen to bylo do uší bijící, protože tam jsem byl zvyklý na úplně jiný druh hlasu. Na trochu hrubší, Jitka má takový jemný, ale zahrála dobře. Ikdyž kdyby kupovala Nova nebo Prima, tak radši uslyším Katku Velebovou... ale fakt, to je detail :)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Kopačky / Forgetting Sarah Marshall

Příspěvek od Ištván87 »

Hlavně Mila Kunis musí znít šíleně. Tahle holčina který ještě dneska není ani třicet (natož před třemi lety) a dabuje jí paní která už má mladý holky za sebou??? Sice je mezi nimi rozdíl "jen" dvanáct let, ale Mila Kunis pořád působí jako maximálně devatenáctiletá holka a hlásek má jako konipásek. Celkově mi obsazení tří hlavních rolí přijde dost divný...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Kopačky / Forgetting Sarah Marshall

Příspěvek od Budy »

Možná jsem se spletl, ale zdálo se mi, že v ukázce na Primě v hlavní roli Michal Novotný a Jitka Ježková. Ale nejsem si jist.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Kopačky / Forgetting Sarah Marshall

Příspěvek od Fifa.21 »

Je tak :) , taky jsem teď viděl Michal Novotný, Andrea Elsnerová, Kateřina Velebová, Lumír Olšovský....
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Kopačky / Forgetting Sarah Marshall

Příspěvek od Budy »

Tak to jsem si asi popletl Andreu Elsnerovou a Jitku Ježkovou. Ale zase se v dabingu objevuje Kateřina Velebová a přesto nedabuje Kristen Bell.
18.05.2008 – 07.05.2015
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Kopačky / Forgetting Sarah Marshall

Příspěvek od bernyz »

:-: :-: :-: Dabing Primy se mi líbil více jak původní ;)

EDIT: Samozřejmě myslím upoutávku :-?
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Kopačky / Forgetting Sarah Marshall

Příspěvek od danpiper »

Je to super, jen nechápu, proč Káťa Velebová není Kristen Bell (stejně jako v Máme rádi velryby, Zase ona!)...ty jiné hlasy k ní také padnou, ale myslím, že by na ni Katka měla dostat přednost - už kvůli počtu filmů, kde ji výborně dělala, tak i kvůli několika sériím seriálu Veronica Mars, kde byla hlavnou postavou...
Samozřejmě, je to drobnost, těším se na porovnání dabingů, film je docela vydařený.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“