Internát / El Internado

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Internát / El Internado

Příspěvek od Jirka007 »

Obrázek
Info: ČSFD | IMDB | FDB

1. SÉRIE
V českém znění: Otakar Brousek ml. - Luis Merlo (Héctor de la Vega), Viktorie Taberyová - Carlota García (Paula Novoa Pazosová), Kateřina Velebová - Marta Torné (María Almagrová), Valérie Zawadská - Amparo Baró (Jacinta Garcíová), Petr Neskusil - Martín Rivas (Marcos Novoa Pazos), Eliška Burkert-Nezvalová - Ana de Armas (Carolina Lealová Solísová), Adéla Kubačáková - Natalia Millán (Elsa Fernándezová), Vojtěch Hájek - Yon González (Iván Noiret), Jitka Moučková - Elena Furiase (Victoria Martínezová Gonzálezová), Petr Burian - Raúl Fernández (Fermín de Pablo), Daniel Margolius - Fernando Tielve (Cayetano Montero Ruiz), Petr Gelnar / Vladimír Kudla [1x03] - Eduardo Velasco (Pedro Camacho), Jiří Ployhar - Daniel Retuerta (Roque Sánchez Navas), Karel Gult - Manuel de Blas (Saúl Pérez Sabán), Karel Richter - Eduardo MacGregor (Joaquín Fernández) + Francisco Merino (Alfonso Ceballos), Jana Hermachová, Klára Nováková - Denisse Peña (Evelyn Ponsová), Jaroslav Vlach - Pedro Civera (Camilo Belmonte) + Carlos Leal (Jacques Noiret - 1x01, 1x02), Štěpánka Drozdová / Jitka Moučková [1x02] - Marta Hazas (Amelia Ugarte Roldánová), Lucie Kožinová - Lucina Gil (matka Evelyn), Antonín Navrátil - Carlos Leal (Jacques Noiret - 1x06), Zdeněk Hess, Adéla Nováková a další

Překlad: Martin Hubinger (1x01-1x04), Vilma Slatinská (1x05-1x06)
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Jana Stejskalová
Vyrobilo: SDI Sun Studio v roce 2009

2. SÉRIE
V českém znění: Otakar Brousek ml. - Luis Merlo (Héctor de la Vega), Viktorie Taberyová - Carlota García (Paula Novoa Pazosová), Kateřina Velebová - Marta Torné (María Almagrová), Valérie Zawadská - Amparo Baró (Jacinta Garcíová), Petr Neskusil / Vojtěch Rohlíček [2x05] - Martín Rivas (Marcos Novoa Pazos), Eliška Burkert-Nezvalová - Ana de Armas (Carolina Lealová Solísová), Adéla Kubačáková - Natalia Millán (Elsa Fernándezová), Vojtěch Hájek - Yon González (Iván Noiret), Jitka Moučková / René Slováčková [2x08]- Elena Furiase (Victoria Martínezová Gonzálezová), Petr Burian - Raúl Fernández (Fermín de Pablo), Daniel Margolius - Fernando Tielve (Cayetano Montero Ruiz), Kateřina Petrová - Blanca Suárez (Julia Medinová), Petr Gelnar - Eduardo Velasco (Pedro Camacho), Jiří Ployhar - Daniel Retuerta (Roque Sánchez Navas), Karel Gult - Manuel de Blas (Saúl Pérez Sabán), Karel Richter - Eduardo MacGregor (Joaquín Fernández), Vladimír Kudla, Jana Hermachová, Klára Nováková - Denisse Peña (Evelyn Ponsová), Jaroslav Vlach - Pedro Civera (Camilo Belmonte), Štěpánka Drozdová - Marta Hazas (Amelia Ugarte Roldánová), Zdeněk Hess, Radka Přibyslavská, Stanislav Lehký, Pavel Šrom, Svatopluk Schuller - Alejandro Botto (Mateo Tabuenca), Ivan Jiřík - Carlos Leal (Jacques Noiret), Josef Herbert, Jaroslav Horák, Roman Hajlich - Eduardo Espinilla (Miguel), Adéla Nováková a další

Překlad: Vilma Slatinská (2x01), Soňa Nacherová (2x02-2x08)
Zvuk: Michal Beringer
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Jana Stejskalová
Vyrobilo: SDI Sun Studio v roce 2009

3. SÉRIE
V českém znění: Otakar Brousek ml. - Luis Merlo (Héctor de la Vega), Viktorie Taberyová - Carlota García (Paula Novoa Pazosová), Kateřina Velebová - Marta Torné (María Almagrová), Valérie Zawadská - Amparo Baró (Jacinta Garcíová), Petr Neskusil - Martín Rivas (Marcos Novoa Pazos), Eliška Burkert-Nezvalová - Ana de Armas (Carolina Leal Solís), Adéla Kubačáková - Natalia Millán (Elsa Fernándezová), Vojtěch Hájek - Yon González (Iván Noiret), Jitka Ježková - Elena Furiase (Victoria Martínezová Gonzálezová), Petr Burian - Raúl Fernández (Fermín de Pablo), Kateřina Petrová - Blanca Suárez (Julia Medinová), Petr Gelnar - Eduardo Velasco (Pedro Camacho, titulky), Jiří Ployhar - Daniel Retuerta (Roque Sánchez Navas), Karel Gult - Manuel de Blas (Saúl Pérez Sabán), Karel Richter - Eduardo MacGregor (Joaquín Fernández), Klára Nováková - Denisse Peña (Evelyn Ponsová), David Štěpán - Sergio Murillo (Javier Holgado), Jaroslav Vlach - Pedro Civera (Camilo Belmonte), Štěpánka Drozdová - Marta Hazas (Amelia Ugarte Roldánová), Radka Přibyslavská / Lucie Kožinová - Mariona Rivas (Nora), Lucie Kožinová - Carolina Lapausa (mladá Jacinta), Petra Jindrová - Yolanda Arestegui (Irene Espíová / Sandra Pazosová), Ivan Jiřík - Carlos Leal (Jacques Noiret), Svatopluk Schuller - Alejandro Botto (Mateo Tabuenca), Otto Rošetzký, Adéla Nováková a další

Překlad: Soňa Nacherová
Zvuk: Dušan Matuška
Produkce: Jana Trefná a Jan Junek
Dialogy a režie: Jana Stejskalová
Vyrobilo: SDI Media v roce 2010

4. SÉRIE
V českém znění: Otakar Brousek ml. - Luis Merlo (Héctor de la Vega), Viktorie Taberyová - Carlota García (Paula Novoa Pazosová), Kateřina Velebová - Marta Torné (María Almagrová), Valérie Zawadská - Amparo Baró (Jacinta García), Petr Neskusil - Martín Rivas (Marcos Novoa Pazos), Eliška Burkert-Nezvalová - Ana de Armas (Carolina Lealová Solísová), Adéla Kubačáková / Hana Krtičková - Natalia Millán (Elsa Fernándezová), Vojtěch Hájek - Yon González (Iván Noiret), Jitka Ježková / Andrea Elsnerová [4x10, 4x11] - Elena Furiase (Victoria Martínezová Gonzálezová), Petr Burian / Michal Holán [4x10, 4x11] - Raúl Fernández (Fermín de Pablo), Kateřina Petrová - Blanca Suárez (Julia Medinová), Petr Gelnar - Eduardo Velasco (Pedro Camacho), Jiří Ployhar - Daniel Retuerta (Roque Sánchez Navas), Karel Gult - Manuel de Blas (Saúl Pérez Sabán), Karel Richter - Eduardo MacGregor (Joaquín Fernández), Klára Nováková / Johana Krtičková - Denisse Peña (Evelyn Ponsová), David Štěpán / Jakub Nemčok [4x07] - Sergio Murillo (Javier Holgado), Jaroslav Vlach - Pedro Civera (Camilo Belmonte), Štěpánka Drozdová / Petra Hanžlíková [4x10, 4x11]- Marta Hazas (Amelia Ugarte Roldánová), Ivan Jiřík - Carlos Leal (Jacques Noiret), Svatopluk Schuller - Alejandro Botto (Mateo Tabuenca) + Ismael Martínez (Martín Moreno), Jakub Nemčok / Adéla Nováková - Javier Cidoncha (Lucas Moreno), Tomáš Racek - Alejandro Casaseca (Toni), Jakub Nemčok - Eduardo Espinilla (Miguel), Lucie Kožinová a další

Překlad: Soňa Nacherová
Zvuk: Dušan Matuška
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Jana Stejskalová
Vyrobilo: SDI Media v roce 2010

5. SÉRIE
V českém znění: Otakar Brousek ml. - Luis Merlo (Héctor de la Vega), Viktorie Taberyová - Carlota García (Paula Novoa Pazosová), Kateřina Velebová - Marta Torné (María Almagrová), Valérie Zawadská - Amparo Baró (Jacinta Garcíová), Petr Neskusil - Martín Rivas (Marcos Novoa Pazos), Eliška Burkert-Nezvalová - Ana de Armas (Carolina Lealová Solísová), Adéla Kubačáková - Natalia Millán (Elsa Fernándezová), Vojtěch Hájek - Yon González (Iván Noiret), Jitka Ježková - Elena Furiase (Victoria Martínezová Gonzálezová), Petr Burian - Raúl Fernández (Fermín de Pablo), Kateřina Petrová - Blanca Suárez (Julia Medinová), Jiří Ployhar - Daniel Retuerta (Roque Sánchez Navas), Klára Nováková - Denisse Peña (Evelyn Ponsová), Adéla Nováková - Sergio Murillo (Javier Holgado) + Javier Cidoncha (Lucas Moreno), Jaroslav Vlach - Pedro Civera (Camilo Belmonte), Štěpánka Drozdová / Ilona Svobodová [5x05, 5x07] - Marta Hazas (Amelia Ugarte Roldánová), Radka Přibyslavská - Irene Montalà (Rebeca Benarochová), Ivan Jiřík - Carlos Leal (Jacques Noiret), Svatopluk Schuller - Ismael Martínez (Martín Moreno) + Adam Quintero (Fernando Ugarte Roldán) + Luis Mottola (Andrés Novoa), Petra Jindrová - Yolanda Arestegui (Irene Espíová / Sandra Pazosová), Karel Gult - Manuel de Blas (Saúl Pérez Sabán), Jakub Saic / Petr Gelnar - Javier Ríos (Hugo Alonso), Petra Jindrová / Zuzana Skalická - Lola Baldrich (Lucía), Jan Škvor - Jonás Berami (Nacho) a další

Překlad: Soňa Nacherová
Zvuk: Petr Mandák
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Jana Stejskalová
Vyrobilo: SDI Media v roce 2011

6. SÉRIE
V českém znění: Viktorie Taberyová - Carlota García (Paula Novoa Pazosová), Kateřina Velebová - Marta Torné (María Almagrová), Valérie Zawadská - Amparo Baró (Jacinta Garcíová), Petr Neskusil - Martín Rivas (Marcos Novoa Pazos), Eliška Burkert-Nezvalová / Nikola Votočková [6x09] - Ana de Armas (Carolina Lealová Solísová), Adéla Kubačáková - Natalia Millán (Elsa Fernándezová), Vojtěch Hájek - Yon González (Iván Noiret), Jitka Ježková - Elena Furiase (Victoria Martínezová Gonzálezová) + Natalia López (Clara), Petr Burian / Radek Hoppe [6x03 - 6x04] - Raúl Fernández (Fermín de Pablo), Kateřina Petrová / Jana Páleníčková / Nikola Votočková [6x01 - 6x02] - Blanca Suárez (Julia Medinová), Jiří Ployhar - Daniel Retuerta (Roque Sánchez Navas) + José Ángel Trigo (Rubén [6x06]), Klára Nováková - Denisse Peña (Evelyn Ponsová), Adéla Nováková - Sergio Murillo (Javier Holgado) + Javier Cidoncha (Lucas Moreno), Štěpánka Drozdová / Martina Hudečková - Marta Hazas (Amelia Ugarte Roldánová), Gustav Bubník - Carlos Leal (Jacques Noiret), Svatopluk Schuller - Ismael Martínez (Martín Moreno), Jaroslav Vlach - Pedro Civera (Camilo Belmonte), Karel Gult - Manuel de Blas (Saúl Pérez Sabán) + Manuel Jurado (Antonio - strýc Nacha), Petr Gelnar / Tomáš Karger - Javier Ríos (Hugo Alonso) + Chema Ruiz (psychiatr), Zuzana Skalická - Lola Baldrich (Lucía) + Yolanda Arestegui (Irene Espíová / Sandra Pazosová [do 6x06]), Petra Jindrová - Yolanda Arestegui (Irene Espíová / Sandra Pazosová [od 6x07), Lucie Kožinová - Cristina Marcos (Alicia Corralová), Nikola Votočková - Nani Jiménez (Amaia) + Natalia López (Clara [6x13]), Jan Škvor - José Ángel Trigo (Rubén [od 6x07]), Ladislav Cigánek - Luis Mottola (Andrés Novoa), Jiří Ployhar / Ladislav Cigánek / Gustav Bubník [6x12] - Damián Alcolea (Arturo) a další

Překlad: Soňa Nacherová
Zvuk: Petr Kočík / Jaroslav Novák / Milan Blažek / Dušan Matuška
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Jana Stejskalová
Vyrobilo: SDI Media v roce 2011

7. SÉRIE
V českém znění: Kateřina Velebová - Marta Torné (María Almagrová), Viktorie Taberyová - Carlota García (Paula Novoa Pazosová), Valérie Zawadská - Amparo Baró (Jacinta Garcíová), Petr Neskusil - Martín Rivas (Marcos Novoa Pazos), Adéla Kubačáková - Natalia Millán (Elsa Fernándezová), Vojtěch Hájek - Yon González (Iván Noiret), Jitka Ježková - Elena Furiase (Victoria Martínezová Gonzálezová), Petr Burian - Raúl Fernández (Fermín de Pablo), Kateřina Petrová - Blanca Suárez (Julia Medinová), Oldřich Hajlich - Daniel Retuerta (Roque Sánchez Navas), Klára Nováková - Denisse Peña (Evelyn Ponsová), Štěpánka Drozdová - Marta Hazas (Amelia Ugarte Roldánová) + Yolanda Arestegui (Sandra Pazosová / Irene Espíová) + Natalia López (Clara - 7x04), Svatopluk Schuller - Ismael Martínez (Martín Moreno), Petr Gelnar - Javier Ríos (Hugo Alonso), Zuzana Skalická - Lola Baldrich (Lucía), Radka Přibyslavská - Irene Montalà (Rebeca Benarochová) + Natalia López (Clara), Lucie Kožinová - Cristina Marcos (Alicia Corralová), Bohdan Tůma - Damián Alcolea (Arturo) + Luis Merlo (Héctor de la Vega) + José Ángel Trigo (Rubén - 7x05, titulky), Martin Zahálka - Luis Mottola (Andrés Pazos), Jana Páleníčková - Nani Jimenez (Amaia), Tomáš Juřička - Iñaki Font (poručík Garrido), Radek Hoppe - Eduardo Mayo (Curro), Jan Škvor - José Ángel Trigo (Rubén), Jindřich Žampa - Javier Cidoncha (Lucas Moreno), Jaroslav Kaňkovský / Jiří Plachý - Santi Pons (Max Levov), Jakub Nemčok - Sergio Murillo (Javier Holgado), Bohuslav Kalva - Joan Massotkleiner (generál Araujo / Karl Fleischer), Radka Malá - Lola Cordón (Theodora Raüberová), Gustav Bubník - Carlos Leal (Jacques Noiret),a další

Překlad: Soňa Nacherová
Zvuk: Michal Kraus
Produkce: Jaromír Šindelář
Dialogy: Ivan Kotmel
Režie: Martin Těšitel
Připravilo: Studio BTI pro AXN v roce 2012
Naposledy upravil(a) Jirka007 dne 09 úno 2018 09:26, celkem upraveno 24 x.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Joe Black »

Velmi dobrý španělský mysteriózní seriál, který mohu doporučit. Pokud by někdo mohl doplnit další role, byl bych rád. A nejsem si jistý překladem u druhé série, kdy vím jistě první dva díly a zbytek může být jinak. A nevím, kdo dabuje Elsu, ale podle pořadí ve výčtu dabérů jsem ji tipnul na Adélu Kubačákovou.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Michaela2 »

Joe Black píše:Dále ta Viktorie Taberyová. Počítám, že je to ta nejmladší, a proto jsem jí přiřadil k hlavní roli malé holčičky Pauly. Ale pak mi tam nesedí "Adéla a Klára Novákovy" (v titilcích doslova Adélka a Klárka), protože vedle postavy Pauly už tam má hlavní slovo jen jedno malé děvče, kterým je Evelýna. Pak by ovšem Adéla a Klára Novákovy mohly dabovat tyto dvě dětské postavy a přebývala by mi tam ta Taberyová, která je ve výčtu dabérů asi druhá nebo třetí, což by mi opět korespondovalo na tu Paulu - hlavní postavu.

mysteriozní seriál s mysteriozním dabingem ... Viktorie Taberyová je podle všeho mladá dospívající slečna, takže jak může propujčit hlas malé Paule, která zní skutečně jako mala holčička ? :-? V případě,že Paulu skutčně dabuje, kdo je Adélka a Klárka? prostě tomu nerozumím...včera jsem shlédla první 2 díly a seriál se mi zdá zajímavý, jen mě mrzí, že jsem si na ČSFD o něm přečetla pár recenzí a jedna "trubka" tam musela vypsat postavy, které zemřou.

Joe: podařilo se ti tuto dabingovou záhadu rozluštit ?
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Joe Black »

Mno každopádn dabing je výborný ve všech ohledech, až na pár změn v obsazení a nevím, z jakého důvodu došlo v polovině série k přeobsazení několika hlavních postav.. :-?
K té Paule: Bylo mi potvrzeno uživateli DF, že je to opravdu Viktorie Taberyová, která mi na ní ale vůbec zvláštní nepřijde, sedne mi k ní dobře... (Teď si uvědomuji, že je hlasem hoodně podobná Julii Alexandridisové.) A Evelínu dabuje Klára Nováková, IMHO skvěle protivný hlas, ta mě dostává (spolu s Paulou) a s těmi jejich dotěrnými otázkami... :-D Takže jediná záhada je ta Adéla Nováková, neboť tam žádná další malá holka není, ale tak třeba je to tam někde zakomponovaný, nebo má se sestrou podobný hlas... :-?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Michaela2 »

Joe Black píše:Mno každopádn dabing je výborný ve všech ohledech, až na pár změn v obsazení a nevím, z jakého důvodu došlo v polovině série k přeobsazení několika hlavních postav.. :-?
hm, tak to jsi mě teda potěšil :|

mně přijde neuvěřitelné, že dospívající slečna může mluvit tak dětským hlasem, jako by jí skutečně bylo 6-7 let :o každopádně na ní pasuje dobře. U Adélky a Klárky mě napadlo, jestli se nestřídají, zřejmě jako sestry budou mít velmi podobné hlasy, jen si říkám, proč by se měly střídat a proč by na konci neuváděli zrovna tu, která v onom díle dabovala, prostě záhada

mně se líbí ta profesorka Elsa, tu bych chtěla dabovat, kdyby ten seriál nějaká amaterská skupina namlouvala :D
Naposledy upravil(a) Anonymous dne 07 bře 2011 19:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Joe Black »

Mno tak Adéla Kubačáková byla dost dobrá, Hana Krtičková pak už tak dobrá není... Stejně jako Viktorie byla za Jitky Moučkové lepší než od pozdějších sérií s Jitkou Ježkovou či Andreou Elsnerovou. Za třetí opět horší změna u Fermína, z Petra Buriana na Michala Holána. Johana Krtičková místo Kláry Novákové taky nebyla žádná výhra a to ani Petra Hanžlíková místo Štěpánky Drozdové (ta je opravdu skvělá!) na Amélii. :roll:
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Michaela2 »

hm, tak to bude bomba, Petra Hanžlíková mi určitě vadit nebude, jelikož Š.Drozdovou neznám, ale Krtičková za Kubačákovou skrípu zubama už ted, navíc se mi na ni zdá dost mlada hlasově
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Joe Black »

Ta Šárka Drozdová se ti nelíbí? Mno nevím teď přesně, kdy se tam objeví Amelie, jinak čekáme na další série, seriál ve Španělsku stále běží a záhada se vyvíjí, již teď co bylo je dost upgradovaný od prvních dílů, ale AXN je trošku pomalá... :-(
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Michaela2 »

Joe Black píše:Ta Šárka Drozdová se ti nelíbí? Mno nevím teď přesně, kdy se tam objeví Amelie, jinak čekáme na další série, seriál ve Španělsku stále běží a záhada se vyvíjí, již teď co bylo je dost upgradovaný od prvních dílů, ale AXN je trošku pomalá... :-(
no líbí, nelíbí ... včera jsem ji slyšela poprvé, pro mě zcela neznámý hlas a jednu z hlavních postav nemá, takže mi záměna s Petrou Hanžlíkovou vadit nebude, spíše to bude horší u Elsy, ale hlavně, že dabing zůstává stejný u Ivana, Marcose, Marie, Héctora, Jacinty a Caroliny ...

celkově je prý 7.serii, tak doufám, že to dokoupí všechno... i když některé věci jsou úplně mimo... internát v lese, děcka zavřený 24 hodin v jednom domě, 5 letý holčičky umí číst, psát a píšou složité dopisy, v noci internát není zamčený, přísný zákaz chození do lesa ,ale ven se dostanou snadno a jsou tam více než uvnitř, při zastřelení koně rána jak z děla, ale nikdo nic neslyší :D :D ale baví mě to čím dál víc:-: :-:
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Michaela2 »

Adéla Kubačáková/ Hana Krtičková - Natalia Millán (Elsa Fernández Campos) - slušná náhrada za Kubačákovou by byla IMHO Vanda Konečná
Odpovědět

Zpět na „Seriály“