Torchwood / Torchwood

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Torchwood / Torchwood

Příspěvek od oberon »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Marek Libert - John Barrowman (kapitán Jack Harkness), Jitka Ježková - Eve Myles (Gwen Cooperová), Vojtěch Hájek - Gareth David-Lloyd (Ianto Jones), Radek Hoppe - Burn Gorman (Owen Harper), Kateřina Velebová - Naoko Mori (Toshiko Satoová), Bohdan Tůma - Kai Owen (Rhys Williams + titulky), Lucie Svobodová - Indira Varma, Adrienne O'Sullivan (Suzie Costellová, Lynn), Jana Páleníčková - Olwen Medi, ?, Caroline Chikezie (Yvonne, Víla, Lisa), Dana Syslová - Eve Pearce (Estelle), Martin Stránský - William Travis, Togo Igawa (Roy, Dr. Tanizaki), Zuzana Hykyšová - Cathryn Davis, Heledd Baskerville (Linda, Kate), Klára Nováková - Lara Phillipart (Jasmine Pierceová), Jan Maxián, Jiří Valšuba, Ludvík Král, Petr Gelnar a další

Překlad: Vít Kabelka
Zvuk: Michal Beringer
Produkce: Ondřej Černý
Dialogy: Jiří Kvasnička, Martin Učík
Režie: Jiří Kvasnička
Vyrobilo: SDI Media Czech Republic 2010

2. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Marek Libert - John Barrowman (kapitán Jack Harkness), Jitka Ježková - Eve Myles (Gwen Cooperová), Vojtěch Hájek - Gareth David-Lloyd (Ianto Jones), Radek Hoppe - Burn Gorman (Owen Harper), Kateřina Velebová - Naoko Mori (Toshiko Satoová), Bohdan Tůma - Kai Owen (Rhys Williams + titulky) a další

Dialogy a režie: Jiří Kvasnička
Vyrobilo: SDI Media Czech Republic 2010

3. SÉRIE - DĚTI ZEMĚ / CHILDREN OF EARTH
Obrázek
V českém znění: Marek Libert - John Barrowman (kapitán Jack Harkness), Jitka Ježková - Eve Myles (Gwen Cooperová), Vojtěch Hájek - Gareth David-Lloyd (Ianto Jones), Hana Ševčíková - Cush Jumbo (Lois Habibová), Zuzana Skalická - Liz May Brice (Johnsonová), Otakar Brousek ml. - Peter Capaldi (John Frobisher), Jiří Prager - Paul Copley (Clement McDonald), Bohdan Tůma - Kai Owen (Rhys Williams + titulky), Jiří Plachý - Nicholas Farrell (Brian Green), Jana Páleníčková - Katy Wix (Rhiannon Davies), Petra Hanžlíková - Lucy Cohu (Alice Carter), ? - Susan Brown (Bridget Spierceová), Pavel Rímský - Colin McFarlane (generál Austin Pierce), Lucie Svobodová - Deborah Findlay (Denise Rileyová), Lumír Olšovský - Rik Makarem, Tom Price (Rupesh Patanjali, PC Andy), Karel Richter - Ian Gelder (Pan Dekker), Lukáš Hlavica - Charles Abomeli (plukovník Oduya), Anna Remková - Anna Lawson, Hilary Maclean, Lachele Carl (sestra, Anna Frobisherová, Trinity Wellsová), ? - Rhodri Lewis (Johnny Davies) a další

Překlad: Vít Kabelka
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Ondřej Černý
Dialogy a režie: Jiří Kvasnička
Vyrobilo: SDI Media Czech Republic 2010
Naposledy upravil(a) oberon dne 19 lis 2010 18:51, celkem upraveno 11 x.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Torchwood / Torchwood

Příspěvek od oberon »

Zatím musím dabing pochválit, Ježková je super, Libert, jak jinak, skvělý, Tůma má konečně zase nějakou sedící postavu (poslední dobou ho v novinkách slyšim jenom na vedlejších) a překlad zatim v pohodě, jméno Vít Kabelka sem už nějakou dobu neslyšel a zvuk snad bude taky ok, za mě po skvělém dabingu Doktora další podařený dílo od AXN.
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchwood / Torchwood

Příspěvek od Geser »

Anyway za sebe říkám, že nemám ani kanál na kterém to běží, a ani chuť se aspoň do pár neaktuálních dílů seriálu po několikáté skutečně zaposlouchat. Navíc když je to hotový, leda v s2 jsem do budoucna zvědavý na Marsterse.

Což mi připomíná: Vít Kabelka je ten pán, co má v Andromedě na svědomí mmj ' Ohnivou stěnu'? (abych nekřivdil)
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchwood / Torchwood

Příspěvek od starpep »

No dabing je fajný dle mě ale bohužel nevím, kdo dabuje Toma Price (Policista Andy) , nevíte to někdo náhodou ?
Jinak v první řadě Dr. Who / Pán Času dabovala Naoko Mori (Dr. Toshiko Sato) dabérka Klára Jandová , která dabovala i Eve Myles (Gwyneth).
A už se těším na Freema Agyeman (Martha Jones) v druhé řadě a doufám, že ji bude dabovat Kateřina Lojdová.
Jinak se těším na Jamesa Marsterse (Kapitán John Hart) a hlavně na 3.řadu Děti Země. :)
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchwood / Torchwood

Příspěvek od Joe Black »

Jestli je Andy ten Gwynin kolega, tak to byl Jiří Valšuba. Naoko Mori byla v Doktorovi dobrá. Když je to i stejný jméno, tak se tedy jedná o identickou postavu? Na Eve Myles z první série byla velmi dobře použitá narážka v závěru třetí série.
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchwood / Torchwood

Příspěvek od starpep »

Jooo to bude Valšuba prosíím doplňte to.A Dr. Sato byla v Dr. Who aleta narážkA na příbuznou Gwen byla na konci 4.serie
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Torchwood / Torchwood

Příspěvek od oberon »

Jen pro info, seriál doběhne 30.12. 2010 posledními dvěmi částmi Děti země, o tom, co bude dál zatím nic nevím.
Loftmore
Příspěvky: 19
Registrován: 26 pro 2009 10:21
Bydliště: Brno-venkov

Re: Torchwood / Torchwood

Příspěvek od Loftmore »

Od "Miracle Day" už uplynula nějaká doba a AXN-Scifi mlčí, jestli bude čtvrtou sezónu vysílat, přitom Doctora aktivně nakupuje docela rychle. Na stránkách AXN taky žádná stopa, že by Torchwood vůbec existoval, má někdo info, jestli plánují vysílat?
Uživatelský avatar
A.L.E.S.
Příspěvky: 42
Registrován: 19 říj 2011 20:52
Bydliště: Dívčí Hrad/Pardubice/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchwood / Torchwood

Příspěvek od A.L.E.S. »

Přiznám se, že ten dabing je přinejmenším příšerný. Některé role mi sedí, ale třeba Marek Libert jako John Barrowman se mi vůbec nezamlouvá. Mnohem raději bych místo něj slyšel Lukáše Hlavicu. Možná je to tím, že jsem se na Torchwood díval už od roku 2007 a slyšel jsem ho v originále. Na ten dabing si prostě nemůžu zvykout.
Uživatelský avatar
Allien.9
Příspěvky: 17
Registrován: 28 říj 2009 13:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchwood / Torchwood

Příspěvek od Allien.9 »

Takže dabing ke 4. řadě už asi... nebude, předpokládám? :|
Kdo jsem? Tak to je trochu složitější, ale jsem především čtyřiadvacetiletá holka, která nadevše miluje filmy.:-)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“