Harry Potter a Princ dvojí krve

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od James55 »

Harry Potter and the Half-Blood Prince
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související filmy: Harry Potter a Kámen mudrců, Harry Potter a Tajemná komnata, Harry Potter a vězeň z Azkabanu, Harry Potter a Ohnivý pohár, Harry Potter a Fénixův řád, Harry Potter a Relikvie smrti - část 1, Harry Potter a Relikvie smrti - část 2

V českém znění: Vojtěch Kotek - Daniel Radcliffe (Harry Potter), Anežka Pohorská - Emma Watson (Hermiona Grangerová), Jiří Kocman - Rupert Grint (Ron Weasley), Aleš Procházka - Alan Rickman (profesor Severus Snape), Otakar Brousek - Michael Gambon (profesor Albus Brumbál), Jana Drbohlavová - Maggie Smith (profesorka Minerva McGonagallová), Jiří Zavřel - Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Petr Oliva - Jim Broadbent (profesor Horacio Křiklan), Miroslava Pleštilová - Helena Bonham Carter (Bellartix Lestrangeová), Jana Mařasová - Helen McCrory (Narcissa Malfoyová), Radek Škvor - Tom Felton (Draco Malfoy), Martina Hudečková - Julie Walters (Molly Weasleyová), Jan Vlasák - Mark Williams (Arthur Weasley), Vojtěch Rohlíček - Oliver Phelps a James Phelps (Fred a George Weasleyovi), Julie Alexandridisová - Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), Otakar Brousek ml. - David Thewlis (Remus Lupin), Jitka Moučková - Natalia Tena (Nymfadora Tonksová), Zdeněk Charvát - Matthew Lewis (Neville Longbottom), Anna Suchánková - Evanna Lynch (Lenka Láskorádová), Nikola Votočková - Jessie Cave (Levandule Brownová), Jiří Krejčí - Freddie Stroma (Cormac McLaggen), Jan Přeučil - David Bradley (Argus Filch), Jaroslav Kaňkovský - Warwick Davis (profesor Filius Kratiknot), Pavel Rímský - Dave Legeno (Fenrir Šedohřbet), Jan Maxián - Frank Dillane (Tom Raddle - 16 letý), Adam Mišík - Hero Fiennes-Tiffin (Tom Raddle - 11 letý), Robin Pařík - Devon Murray (Seamus Finnigan), Jan Škvor - Jamie Waylett (Vincent Crabbe), Rozita Erbanová - Scarlett Byrne (Pansy Parkinsonová), Vojtěch Hájek - Robert Knox (Marcus Belby), Klára Jandová - Georgina Leonidas (Katie Bellová), Tereza Chudobová - Isabella Laughland (Leanna) + Anna Shaffer (Romilda Vaneová), Regina Řandová - Amelda Brown (Paní Coleová), Jaroslava Brousková - Imelda Staunton (loutka Dolores Umbridgeové), Tomáš Juřička - Paul Warren (čaroděj v Příčné ulici), Pavlína Dytrtová - Charlotte Preko (studentka ze Zmijozelu), Oldřich Hajlich, Jan Battěk, Jan Rimbala, Ondřej Havel, Kristýna Valová, Martina Holomčíková, Veronika Vichnarová a sboristé

Překlad: Pavel Medek
Zvuk: Martin Jílek
Mix zvuku: Pinewood Studios
Produkce: Evelyna Vrbová
Dialogy a režie: Petr Sitár
Vyrobila: LS Productions dabing 2009
fabec122
Příspěvky: 1566
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od fabec122 »

Petr Oliva mi tada na Křiklana moc nesedi.Radeji bych tam slysel treba Vladimira Brabce
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od Joe Black »

Jak zde již bylo řečeno, pan Brabec již daboval jednou Moudrý klobouk. Myslím si, že Petr Oliva bude fajn. V Pidilidech Jima Broadbenta nadaboval dobře a sem se bude hodit. Akorát by mě zajímalo, zda-li někdo neví něco o dalších postavách? (hlavně nových)
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od James55 »

Joe Black píše:Jak zde již bylo řečeno, pan Brabec již daboval jednou Moudrý klobouk. Myslím si, že Petr Oliva bude fajn. V Pidilidech Jima Broadbenta nadaboval dobře a sem se bude hodit. Akorát by mě zajímalo, zda-li někdo neví něco o dalších postavách? (hlavně nových)
Kdybychom věděli, tak by to tu už bylo ;) Tohle je jenom z odposlechu toho traileru s dabingem. Další informace budou asi až kolem premiéry v kinech :?
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od C.I.S.I. »

Jinak dale bych jeste doplnil:

Otakar Brousek ml. - David Thewils (prof. Remus Lupin)
Jan Vlasák - Mark Williams (Arthur Weasley)

byli tam taky slyset a pochybuju, ze budou dabovat nekoho jineho ;)
Uživatelský avatar
kikulinka90
Příspěvky: 5
Registrován: 09 črc 2009 15:57

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od kikulinka90 »

:D
Naposledy upravil(a) kikulinka90 dne 20 říj 2010 18:47, celkem upraveno 1 x.
"Mischief managed!"....neplecha ukončena...
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od C.I.S.I. »

Na 100% ho dabuje Vojta Kotek ;)
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od Lukiz »

kikulinka90 píše:chtěla jsem se zeptat,: víte určitě, zda-li Harryho dabuje Vojta KOtek? Mně se zdá, že v tomto dílu má jiný hlas...díky :D
Jenom v tomhle? Já ho teda zatim v žádným dílu nemůžu poznat ;)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od Joe Black »

Lukiz píše:
kikulinka90 píše:chtěla jsem se zeptat,: víte určitě, zda-li Harryho dabuje Vojta KOtek? Mně se zdá, že v tomto dílu má jiný hlas...díky :D
Jenom v tomhle? Já ho teda zatim v žádným dílu nemůžu poznat ;)
Když se člověk zaposlouchá, dá se poznat, ale obzvlášť u starších dílů je to těžké...
JoeySid
Příspěvky: 22
Registrován: 13 črc 2008 03:32

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od JoeySid »

Dabing prý až na Kotka ujde. Aspoň tak. ;)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“